Ras toevoegen profiel

6 reacties

Linda

21 oktober 2010, 19:58

Ik wil in mijn profiel mijn ras toevoegen: Mudi, maar kom deze niet tegen in de lijst, of ik moet echt ergens heel erg overheen kijken ;-). Kan ik dit op de een of andere manier zelf toevoegen, of moet dit door een moderator gedaan worden?

Verder vroeg ik me af of er een speciale reden is dat de indeling van de rasgroepen niet overeen komt met de indeling van de FCI?

Groetjes Linda

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Ras toevoegen profiel" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Yara goedgekeurde fokker

21 oktober 2010, 21:55 1 doggies

Je bedoelt dat je achter je naam, Linda & Mudi wil zetten? Rechts op je profiel zie je eeb menu, daar staat "Mijn schermnaam wijzigen" klik daarop en dan Mudi invullen.

Mexx

21 oktober 2010, 22:48 2 doggies

Je kan Arjen de webmaster even een pb sturen als het ras nog niet in de lijst voorkomt.

Linda schreef het onderwerp

24 oktober 2010, 23:59

@Yara: Nee, ik bedoel in je profiel waar je de gegevens van je hond in kunt vullen, daar kun je ook het ras invullen.

@Mexx: Bedankt voor je antwoord, dat ga ik even proberen.

Yara goedgekeurde fokker

25 oktober 2010, 10:00 2 doggies

Er staat een soort pennetje voor, daar kun je op klikken.
Denk dat je dat bedoelt dan?

Linda schreef het onderwerp

25 oktober 2010, 23:38

Ja, dat bedoel ik inderdaad :-) , maar daar staat de mudi helaas nog niet bij.

Ik heb Arjen inmiddels een berichtje gestuurd.

Yara goedgekeurde fokker

25 oktober 2010, 23:56

Nee, die mag je zelf invullen.

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Ras toevoegen profiel" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Lees ook

^