Al meer dan een week ben ik constant mijn reu en mijn teefje van 9 maanden uit elkaar aan het houden, we letten super goed op. Apart uitlaten niet onbeheerd in één kamer, en als ze toch in een kamer zijn steeds in de gaten houden wie waar is.
Gister avond ging ik naar bed rond elf uur, normaal gaat dan Izzy mee op de slaapkamer maar mijn vriend was nog niet moe dus die bleef op.
Rond half twee schiet ik wakker en ren naar de huiskamer, mijn pup was totaal in paniek en de grote hond zat er op... Terwijl mijn vriend op de bank lag te slapen en gewoon verder sliep ondanks al het lawaai (oei ik was kwaad - op mijn vriend dan)
Het leed was al geschied want ze zaten vast. Nu heb ik meer dekkingen gezien en de teven vinden het niet altijd leuk, maar Izzy was totaal in paniek. Ze liet zich vallen en probeerde op haar rug te gaan liggen en ze schreeuwde moord en brand. Ik heb haar vast gehouden en gerust gesteld tot ze los kwamen. Daarna was ze zo raar. heel de tijd overal krabben, steeds piepen. Ik heb haar buiten gelaten en toen weer mee naar de slaapkamer genomen. Ze heeft toen eerst haar deken aan flarden gescheurd, en bleef maar krabben en piepen. Zo zielig. Ik heb haar toen een kluifje gegeven ter afleiding en toen werd ze rustig. Na een uur is ze bij me op bed gesprongen en zowat in me weg gekropen. Ik heb haar toen laten liggen en ze heeft heel de nacht als een baby’tje bij me gelegen.
Vannochtend was ze weer normaal. Dierenarts is gebeld. En ze krijgt nu twee keer een prik om eventuele dracht af te breken. Ze is nog veel te jong om moeder te worden, en mijn eigen reu, hoewel die ook dekt, is niet mijn eerste keuze voor Izzy.
mijn vraag is nu eigelijk, komt dit gedrag wel vaker voor tijdens en na een dekking? En kan er binnenin iets beschadigt zijn??
ik laat het zoieso nakijken door de DA als we daar zijn.


3 doggies
die heeft wel wat straf verdiend. Hopelijk gaat het goed met de spuit en houdt ze er geen nadelige gevolgen aan over. 







). Tegenwoordig hebben kinderen al haast seks voor ze zelfs nog maar ongesteld zijn geworden, dus ze zijn veel sneller geestelijk volwassen. Ook door tv e.d. Honden hebben dat natuurlijk niet. Die weten van niks dus alles is nieuw. En ze zullen in het wild best wel pogingen doen om gedekt te worden, maar het alfa paar steekt daar een stokje voor. 



