Samantha (gast)
Hai hai,
Wij krijgen eind november, ja duurt nog lang, maar wil goed voorbereid zijn, een witte herder pup!
Nu ben ik me overal een beetje aan het inlezen en zit met het volgende; Ik heb 2 konijnen buiten staan in de achtertuin, ze hebben een hok met daaromheen een grote ren. S'nachts zitten ze in het hok met t deurtje dicht.
Nu vraag ik me af, de pup moet, om zindelijk te worden, natuurlijk vaak naar buiten om zijn behoeftes te doen. Als hij dit in de achtertuin gaat doen, word hij dan niet afgeleid door de konijnen in de ren? Snachts zitten de konijnen in het hok en gaat het misschien makkelijker (hopelijk gaan ze dan door de aanwezigheid van een hond midden in de nacht niet de hele buurt bij elkaar stampen
)of moet ik naar de voorkant van het huis gaan? Maar daar kan hij zo weglopen, mits hij aangelijnd word, maar kan aanlijnen al bij de eerste dagen/weken van de zindelijksheidstraining? Omdat je bijv ook midden in de nacht je bed uitmoet om de hond naar buiten te tillen weet ik niet of er genoeg tijd is om em ook nog aan te lijnen..
Nou lang verhaal, hopelijk kunnen jullie me adviseren want ik kan me er nu al druk over maken
En zijn er meer mensen hier die ook konijnen thuis hebben, hoe ging dat, die eerste ontmoeting?
Groetjes, Samantha






