Harde ontlasting

5 reacties

ankie

1 september 2010, 09:32

Onze hond Saartje heeft steeds last gehad van een voedselallergie...u zijn we overgestapt op hyper sensative van Denkadog. Het werkt ...gelukkig!
Alleen is er een nadeel...haar ontlasting is erg hard...ze poept steeds kleine keuteltjes die er met moeite uit komen.
Omdat ze het voer vaak ook niet zo lekker vind meng ik het met afgekookt water...Dan heeft ze het in een mum van tijd op...Heeft iemand een tip voor me? Alvast bedankt!

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Harde ontlasting" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Angela • Bodhigoedgekeurde fokker

1 september 2010, 09:57 3 doggies

Je kunt ook wat olie of schapenvet toevoegen, of af en toe wat pens geven. Dat werkt laxerend.

corrie koopman

1 september 2010, 10:11 3 doggies

Je kunt er een beetje olijf olie door doen.

ankie schreef het onderwerp

1 september 2010, 11:47

Bedankt...Ik ga het meteen uit proberen!!!

martine

1 september 2010, 11:50

ziezo alle tips zijn al gegeven :-D

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Harde ontlasting" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Lees ook

^