bloedende staart

4 reacties

boedha

16 juli 2010, 16:01

Onze boerboel is zoo blij aan het kwispelen dat hij iedere keer zijn staart kapot slaat tegen deuren kasten.
Wat vooral vervelend is als er iemand binnen komt je kleren onder de bloedspetters zit en dat van het bezoek.
Heeft iemand hier een oplossing voor?? Heb het al een paar keer afgeplakt met gaas en speciaal pleister maar dan gaat het even goed en als het er af valt begint het weer.

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "bloedende staart" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Ik weet niet of hij dit al vaker heeft gehad ,anders zou ik even na de DA gaan. Wond moet goed verzorgd worden . Er onstaat graag een ontsteking, wat voor de hond kan betekenen dat zijn staart geamputeerd moet worden!

boedha schreef het onderwerp

16 juli 2010, 16:16

het is sinds kort maar het gaat niet echt over. Hij heeft er geen pijn aan maar het is vervelend. Het ziet er ook goed uit niet ontstoken ofzo..Maar even langs de da kan nooit geen kwaad natuurlijk.. :-)

ginette (gast)

16 juli 2010, 16:20

De hond van mijn broer bleef dit ook doen. Zij hebben destijds besloten iom da het topje v/d staart te amputeren. Je ziet er niks van en de ellende is over.

*

16 juli 2010, 16:24 3 doggies

Smeer er calendula zalf op en dek het af met een gaasje en een verbandje. ;-)

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "bloedende staart" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

^