Kussen voor in bench?

34 reacties · pagina 2 van 2

Machtel, Romeo en Luca +

21 augustus 2010, 11:11 3 doggies

Bij Blokker zijn soms van die hondendekens te koop,
in grijs en beige met hondenpootjes erop en die kosten
weinig.
Als ik zie wat ik bij Pets Place voor een hondendeken
heb betaald, die best mooi is, maar volgens mij
iets van bijna twintig euro kostte, haal ik de volgende keer deze bij Blokker.
Net zo'n goede kwaliteit en de prijs is maar een paar
euro.

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Kussen voor in bench?" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Lewis

21 augustus 2010, 11:14 3 doggies

Lewis heeft een kinderdekbed dubbel gevouwen in zijn bench. Lekker behaaglijk voor in de winter. Op dit moment heeft hij van `Happy House` een plat kussen, aan de ene kant katoen, en aan de andere kant een soort schapenwol. Hij ligt op de katoenen kant nu want de schapenwol is nu ook te warm.

Mick en Pieter

21 augustus 2010, 11:35 3 doggies

Mick ligt op een schapenvel. Hoe wil je ook anders bij een border...
Vooral in de winter, maar ook in de zomer. Het isoleert geweldig, en ondersteunt hem perfect. Niet onbelangrijk bij een werkhond!

Carmen en Rayza de Husky

21 augustus 2010, 11:44 3 doggies

Tsja, wij hebben momenteel steeds een matje van de Ikea.
Rayza vindt het anders te warm en schuift ze het kleedje weg. Maar we hebben wel kussens. Ook vetbedden.
Allemaal ingeslagen op show's, lekker goedkoop.

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Kussen voor in bench?" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

^