Gisteren waren we lekker met de drie honden naar het grote zwembad gegaan en wat die rakkers daar weer deden ...

Rowan begon met afkoelen en stond heerlijk in het water. Ineens werd hij door Captain Micky er uit gefloten en Micky vertelde hem even wat nu de bedoeling was.

Nadat hij met Rowan klaar was ging Captain Micky naar Myla toe en blafte haar precies wat hij nu van haar wilde.

Rowan en Myla hielden niet zo van die instructies van Micky en dachten er samen lekker vandoor te gaan. Maar Micky had ze vandaag goed onder controle en legde het weerbarstige tweetal zijn wil op door ze flink in de ankers te laten gaan toen ze weg probeerden te rennen.

Snel kwam Micky er zelf aangerend om orde op zaken te blaffen.

Myla, de kleine eigenwijze meid die het is, probeerde toch nog even met Micky te gaan lachen en liep vrolijk lachend even weg. Maar dat werd door Micky meteen verhinderd.

Rowan en Myla gingen ook eens even samen in overleg wat ze nu eens moesten doen met Micky vandaag ... het werd toch te gek voor woorden dachten ze.

Na dit overleg hadden het voor elkaar. Rowan zou de afleidingsmanouvre inzetten en samen zouden ze voor de vrijheid gaan.

Hij bleef even achterom kijken ... maar al snel kwam hij er achter dat het trucje gelukt was. Ze hadden Micky om de tuin geleid.



3 doggies



















