Lynndee

119 reacties · pagina 4 van 4

Faelyn

4 juli 2010, 10:48 3 doggies

Charlotte van harte gefeliciteerd met de 7 droompupjes. Zal ze wel gaan volgen op de website.

@dobber de zwh is vanuit oorsprong ook onstaan uit duitse herders. En soms zitten in die nestjes ook de kleur wit. Vroeger werd daar niet over gesproken omdat de kleur wit een 'fout' was. Maar de witjes zijn uiteindelijk gebruikt om een apart ras te krijgen. Al onze zwh hebben duitse herders als voorouders alleen die van Lyndee zitten nog heel dichtbij in de generatie. ;-)


En in 2003 is het ras door de FCI erkend als Zwitserse witte herder. Voor die tijd kon het zomaar zijn dat je een pupje kocht in het buitenland als canadese herder. En bij import kon je kiezen om dat pupje te laten registreren als witte duitse herder of als witte herder. De witte herders zijn omgegaan naar Zwitserse witte herders en de witte duitse herders niet. Het rare is dat als jij destijds hebt gekozen voor de registratie witte herder en iemand anders voor een nestgenootje voor witte duitse herder dat het dus niet meer hetzelfde ras en dat de witte duitse herder niet gekruisd mag worden met een zwitserse witte herder. Terwijl die bloedlijn misschien hard nodig is voor het instant houden van het ras.
De laatste jaren is er veel veranderd wat import betreft en niet altijd ten goede van het ras. Met de pups van Lyndee blijft een speciale bloedlijn nu behouden, want als ik het goed heb begrepen is de vader een reu die nu niet meer gebruikt mag worden omdat hij niet als ZWH staat geregistreerd. Het is een ingewikkeld verhaal maar dit is allemaal voortgekomen uit de raserkenning in europa.

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Lynndee" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Marianne v. B.

4 juli 2010, 11:38 3 doggies

Is alles verder goed gegaan, na de geboorte van de 7e pup?

Charlotte en de Witjesgoedgekeurde fokker schreef het onderwerp

4 juli 2010, 11:51

Bedankt allemaal voor de super lieve berichtjes. De stand is nog steeds 7 maar we kunnen duidelijk nog wat voelen. Het kan natuurlijk ook een placenta zijn :-) Moeder en pups doen het geweldig! De eerste foto van de 7-ling staat op mijn site :-)

Sandara, bedankt voor de uitleg :-) Ik hoop dat het zo wat duidelijker is ;-)

krumelke

4 juli 2010, 12:05 3 doggies

wouw, wat een mooi nestje heb je bij elkaar. afwachten of er nog meer bij komt of het bij een mooie 7-ling blijft.

tot vrijdag, dan komen we ze in het echt bekijken.

groetjes

carla

4 juli 2010, 14:33 3 doggies

Gefeliciteerd met het 7 tal en veel pup plezier :-D

Dobber!!!

4 juli 2010, 14:51 3 doggies

Nou, gefeliciteerd! En Faelyn, bedankt voor de uitleg ;-).

Maar als er nog meer moeten komen, zit er dan niet veel te veel tijd tussen???

Jonne

4 juli 2010, 14:51 3 doggies

Gefeliciteerd!! Geniet lekker van mama en haar kroost, het is een lekker stel zo te zien :-D

Samantha & Athos

4 juli 2010, 15:25 3 doggies

Zo,heb net even een inhaalslag gedaan om alles bij te lezen. Had iets van 70 mails in me inbox whahaha
Maar echt super, 7! Gefeliciteerd!
Hoop maar dat als er nog wat zit, het snel komt.

Succes en ik lees het wel!!

Biankagoedgekeurde fokker

4 juli 2010, 16:12 3 doggies

Wow het is dus toch bij 7 gebleven, zal nu wel geen nieuwen meer komen, want de tijd is anders wel te lang voor een nieuwe pup.

Heel erg gefeliciteerd, ook mooi te lezen dat de pups en Lynndee het goed maken!

Groetjes Bianka

corrie koopman

4 juli 2010, 16:27 3 doggies

Gaat alles goed met de moederhond en de pupjes schatjes hoor. :-D

Dobber!!!

4 juli 2010, 18:49 3 doggies

Ik hoor niks... Hoop dat het positief is allemaal daar.....

Marianne v. B.

4 juli 2010, 18:58 3 doggies

Als er nu nog een pup zou moeten komen of er is een placenta achtergebleven, dan klinkt dat toch niet goed. Is de dierenarts al langsgeweest om piton te spuiten?

Dobber!!!

4 juli 2010, 20:15 3 doggies

Nog steeds niks... Ik vind dit maar een beetje eng, die stilte...

Charlotte en de Witjesgoedgekeurde fokker schreef het onderwerp

4 juli 2010, 21:33

Allereerst iedereen onwijs bedankt voor alle felicitaties :-) Het gaat allemaal super goed en de pups zijn nu al gegroeid!

We hebben al twee keer python gespoten. Ze reageerd er niet meer op, dus we gaan er maar vanuit dat ze leeg is. Een prachtig aantal vind ik het :-D We zijn bijzonder trots op Lynnepin! We houden haar uiteraard nog goed in de gaten!

Nog iets anders leuks:
Ik heb de eerste update op mijn site staan. Er is veel te zien en te lezen dus voor wie tijd en zin heeft:
http://ddreamworks.homestead.com/index.html

Japjes

4 juli 2010, 22:02 3 doggies

wauw prachtige site :-D
prachtige foto mama en pups :-D

corrie koopman

4 juli 2010, 22:03 3 doggies

Wat een prachtige hond en zo lief de pupjes die er bij liggen.Jr kan weer trots zijn :-D

Dobber!!!

5 juli 2010, 00:54 3 doggies

Gefeliciteerd!!!! Ik was al een beetje ongerust dat het zo stil bleef bij jullie... Ik had de foto's van Lynn al gezien en jee, wat was ze dik!!! Dus ik verwachtte nog veel meer pups dan 7 maar ja, als die placenta's zo lekker groot zijn... Vind je het vreemd dat ze er uit zag als een moeder in spe van een 14-ling ;-).

Charlotte en de Witjesgoedgekeurde fokker schreef het onderwerp

5 juli 2010, 00:57

Echt he ;-) Het verbaasde ons ook niets toen we het zagen hahaha. Zo is het voor haar een heel stuk beter :-D Als eerste nestje is dit een heerlijk aantal!

Charlotte en de Witjesgoedgekeurde fokker schreef het onderwerp

5 juli 2010, 00:58

En de gewichtjes waren natuurlijk ook niet nix, ze woog zelf zo'n 360 gr, dat is vrij normaal uit die lijn :-D haha

Dobber!!!

5 juli 2010, 01:26 3 doggies

Ja, zeker voor een eerste nestje is dit beter! Dobber had er 6, ook de eerste keer, eerste/enige dekking.

Anita

5 juli 2010, 17:18 3 doggies

Hoe is het nu met moeder en pups?
Wil nog even zeggen dat ik je website mooi en duidelijk vindt!

corrie koopman

5 juli 2010, 18:44 3 doggies

Hoe is het vannacht gegaan?Heb je nog een beetje kunnen slapen.Het is natuurlijk best veel werk als ik dat van mijn fokster hoor.

krumelke

12 juli 2010, 09:22 3 doggies

we hebben net voor het weekend het nestje gezien.
Wat een geweldige moeder ben je Lynndee. Super dat we je pups nu al mochten aaien van je. Je levert knap werk meid !!!

hihi charlotte jij natuurlijk ook. we vonden het erg leuk dat Stijn nu al een pupje op schoot mocht hebben en dan ook nog zo'n leuke foto.

Jonne

12 juli 2010, 09:46 3 doggies

Oh jullie krijgen een pup van Lynndee!!! Leuk zeg, nou die herder van jullie is gedoemd tot knapheid ;-)

Faelyn

12 juli 2010, 13:22 3 doggies

@ Krumelke Gefeliciteerd met de keuze van jullie volgende ras en ook met een pup uit deze combinatie!

Faelyn

12 juli 2010, 17:04 3 doggies

Zeg Charlotte mag ik even zeggen dat het niet normaal is hoe sterk dat pigment al is bij de pups ;-)
Criminelen zeg wat een zwarte snuitjes, zooltjes en lippen hebben die al. Echt heel heftig!

Dat beloofd wat voor de toekomst.

Charlotte en de Witjesgoedgekeurde fokker schreef het onderwerp

12 juli 2010, 18:58

Ik vond het ook super leuk dat jullie er waren :-D

Stijn vond het volgens mij ook errug leuk hihi ;-)

Sandra,
Ja bizar he! Dat blauwe teefje had een paar uur na de geboorte al zwarte lipjes, want op de eerste portretjes zijn ze pas 12 uur oud! Ben wel heel trots hoor :-D
Zo kuh je ook zien dat pigment toch niet zo heel erg belangrijk is, Chieffie is de opa en had een roze neu0s met lichtere ogen. Nou 2 generaties verder is het net of de pupjes met watervaste stift zijn ingekleurd ;-)

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Lynndee" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

^