verdikking bij melkkliertjes

11 reacties

T & T cockerduo

30 juni 2010, 11:53

ff een vraagje: bij de voorste melkkliertjes heeft Tara een verdikking zitten. Ze is pas voor de eerste keer loops geweest. Hoe gaat deze verdikking weer weg? kun je dat met koelen doen?

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "verdikking bij melkkliertjes" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Dobber!!!

30 juni 2010, 12:01 3 doggies

Ik zou toch even naar de DA gaan. Ik heb dit nog nooit met Dobber gehad.

Annelies & Déru†, en de Puli,s Ixy en Kwintgoedgekeurde fokker

30 juni 2010, 12:03 3 doggies

Ik denk dat je met de eerste de achterste bedoelt! Kan zijn dat Tara wat schijnzwanger is. Misschien als je er voorzichtig op drukt komt er ook vocht uit !! Even goed in de gaten houden dat het niet gaat ontsteken en verder gaat het meestal vanzelf weer over. Gedrag kan ook wat veranderen. Misschien gaat ze met speeltjes slepen , om te verzorgen . even een tijdje opruimen dan en veel afleiding in vorm van bewegen en schraal voeren! Kunt ook naar DA gaan . Deze lossen zoiets op met hormonen . Zou het zeker nog even aanzien!! Schijnzwangerschap hoort er eigenlijk gewoon bij , kan voor de hond wel eens wat vervelend zijn , maar is geen ziekte!!

T & T cockerduo schreef het onderwerp

30 juni 2010, 12:29

nee, is bij de voorste tepels (bij de borst). ik kan es kijken of ik het vocht eruit kan duwen voorzichtig.

T & T cockerduo schreef het onderwerp

30 juni 2010, 13:15

als het maandag nog is, ga ik inderdaad maar naar de da toe met haar. ff kijken of ik de komende dagen met koelen nog iets kan doen.

Sonja, John, Iggy+ ,Chelsea en Amy.

30 juni 2010, 13:38 3 doggies

Ik zou er mee naar de da gaan, het kan misschien wel een ontsteking van het melk kliertje zijn, onze Chelsea heeft het ook gehad, bij haar was het wel ontstoken, zij is eraan geopereerd, zij mist nu twee tepeltjes, dit was ook bovenaan, het borst gedeelte.

Bende van 4

30 juni 2010, 13:55 3 doggies

ws schijnzwanger,maar toch even in de gaten houden en er zoveel mogelijk afblijven.
Want áls het om een schijndracht gaat stimuleer je het alleen maar,dus niet over haar buikje wrijven

T & T cockerduo schreef het onderwerp

30 juni 2010, 13:57

@ Sonja: had Chelsea het ook na de eerste loopsheid?

Sonja, John, Iggy+ ,Chelsea en Amy.

30 juni 2010, 14:02 3 doggies

Nee, op latere leeftijd, maar de dierenarts heeft ons er wel voor gewaarschuwd, dat dit ook op jongere leeftijd voor kon komen, daarom rade de dierenarts aan, om haar te opereren, om verdere verdikkingen (Bultjes) te voorkomen, bij ons begon het met schijnzwanger zijn, ze was twee tot drie keer per jaar schijnzwanger, toen kwamen die verdikkingen, dat bleken ontstekingen te zijn bij haar melk kliertjes, de dierenarts zei er wel bij dat het beter was geweest als we haar op jongere leeftijd hadden laten sterraliceren, dat geeft minder kans op dit soort dingen.

Nienke & de roedelgoedgekeurde fokker

30 juni 2010, 14:15 3 doggies

Gaat meestal vanzelf over hoor. Komt gewoon van de hormonale schommelingen rond de loopsheid.

corrie koopman

30 juni 2010, 15:48 3 doggies

Ik zou maar even naar de dierenarts gaan.We lezen het wel sterkte

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "verdikking bij melkkliertjes" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Lees ook

^