Blaffen

2 reacties

Phiep en de meiden

28 juni 2010, 12:23

Hoi,

Een vriendin van mij heeft een samojeed van ongeveer 5,5 maand en zij blaft heel veel vooral als ze wil spelen en als ze andere honden ziet, het is niet erg als ze even blaft maar ze blijft maar doorgaan en dat wordt irritant. De mevrouw van de hondencursus zegd dat het niet afteleren is maar ik en die vriendin vroeg ons af of jullie mischien toch tips hebben om het te proberen af te leren.

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Blaffen" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

zonnetje

28 juni 2010, 12:31 3 doggies

Hij is zo te horen lekker enthousiast!
Turid Rugaas heeft een erg goed boekje over blaffen. elke vormen er zijn, wat het betekend en wat je eraan kunt doen.

Ilja & ***Sterre**

28 juni 2010, 12:32 3 doggies

Alles is om te draaien..

Maar daar zal heel wat tijd overheen gaan..
En je vriendin zal de juiste handelingen moeten doen..

De pup is niet blaffend geboren..
Het blaffen is toegestaan tot zo ver..
C.q. niet op de juiste momenten een halt toe geroepen..

Nu is het een probleem aan het worden..

We zullen eerdt heel veel meer over de hond en de relatie van het baasje moeten weten..

Zo veel mogelijk over o.a
Trekken..
Gedrag t.o.v. andere honden..
Eten; hoe en wanneer..
Methode van leren..

Enz enz...
De hele geschiedenis...

Hier is geen kant en klaar antwoord mogelijk..

Groet, Ilja

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Blaffen" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

^