loopsheid na dekking

4 reacties

marja klinkert

28 januari 2009, 12:34

kan iemand mij vertellen of een hond nog lang loops blijft na de dekking,ze is op de 10de en 12 de dag gedekt.Gisteren was de 2de dekking.

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "loopsheid na dekking" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

lady

28 januari 2009, 13:29

sorr kan je hiermee niet helpen
heb namelijk nooit mijn hond laten dekken :'(

28 januari 2009, 13:30

tussen de 9e-12de dag van de loopsheid is de hond vruchtbaar, de oestrus: is de periode waarin ze kan drachtig worden. In deze periode worden reuen niet meer door de teef weggejaagd. De teef probeert zelfs te ontsnappen om op zoek te gaan naar de reu !
# na de vruchtbare periode gaat de uivloeiing stoppen, de vulva gaat weer slinken en de teef snauwt weer de reuen af: de metoestrus is begonnen.
# 3 weken na het begin van de loopsheid stopt de loopsheid.

28 januari 2009, 19:46

De teef maakt haar loopsheid gewoon af, is alleen evt drachtig....

Anoniem (gast)

18 februari 2011, 21:20

ik heb mij hondtje de 9de dag laten dekken en de 11de dag nog 1 keer ik ben echt benieuwd want echt vast hebben ze niet gezeten

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "loopsheid na dekking" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Lees ook

^