Op deze pagina

- Ts reacties


Hondenforum brokken vergelijken - website

HondenForum > Vers voer > brokken vergelijken - website

honden page profiel meikemeike

honden foto van meike
Na weken mailen en websites bezoeken, is er nu dan eindelijk mijn eerste versie van de brokkenvergelijksite. Hiermee wil ik de gegevens over verschillende brokken inzichtelijk maken en laten zien waarom een brok goed of slecht zou kunnen zijn. Af en toe kom ik bijvoorbeeld topics tegen over waarom Pedigree eigenlijk slecht zou zijn. (niet hier trouwens)

Willen jullie een kijkje nemen en eventueel tips geven? Je komt terecht op de pagina van de geperste brokken, links is een link naar de pagina van geextrudeerde brokken. (er komen nog een paar bij trouwens)

Er komt nog een website die er mooier uitziet, dit is echt puur om het idee en de gegevens alvast te laten zien. Daarnaast wil ik uitleg gaan geven over de criteria. Als je goede bronnen weet met onafhankelijke informatie over granen en dergelijke hoor ik het ook graag.

Hier de link

http://brokkenvergelijken.wordpress.com/

honden page profiel Waka, Robi en het vrouwtje (Agent Vos)Waka, Robi en het vrouwtje (Agent Vos)goedgekeurde fokker 3 doggies

honden foto van Waka, Robi en het vrouwtje (Agent Vos)
hoi meike,

ik vind het een erg handige site, en nog bedankt voor al je advies over de brokken voor mijn dames! echt een uitkomst :-D

honden page profiel Angela • BodhiAngela • Bodhigoedgekeurde fokker 3 doggies

honden foto van Angela • Bodhi
Wow, top hoor! :-)
Wat is het toch beroerd met de brokken... :'(

honden page profiel Kim & Peet met CooperKim & Peet met Cooper 3 doggies

honden foto van Kim & Peet met Cooper
Waw, heel interessant!!!

honden page profiel Hondenfan MexxHondenfan Mexxgoedgekeurde fokker 3 doggies

honden foto van Hondenfan Mexx
goed gedaan, maar 1 opmerking :-p aan de rechterkant in beeld staat een grijs vak met submenu's bij mij, maar daardoor kan ik de laatste stukken uit de tabel niet lezen. Klopt dat?
Ik heb firefox.

honden page profiel Puzzle & PimPuzzle & Pimgoedgekeurde fokker 3 doggies

honden foto van Puzzle & Pim
Netjes! Zou je Orijen en Acana nog willen vermelden? Weliswaar dure brokken, maar wel erg goed!

honden page profiel meikemeike

honden foto van meike
Bedankt allemaal!

Mexx, dat kan kloppen, dan heb je waarschijnlijk niet zo'n breed beeldscherm. Ik moet hier nog een oplossing voor vinden.

Acana en Orijen staan tussen de geëxpandeerde brokken, aan de linkerkant vind je de link.

honden page profiel Puzzle & PimPuzzle & Pimgoedgekeurde fokker

honden foto van Puzzle & Pim
Hm... sorry... link werkte niet in mijn browser, maar in de browser die ik nu gebruik (Firefox) werkt deze wel! Super!

honden page profiel Hondenfan MexxHondenfan Mexxgoedgekeurde fokker

honden foto van Hondenfan Mexx
@ Meike, heb een 15,4 inch laptop scherm breedbeed..
Ziet er verder super uit hoor, maar je mist zo helaas veel info

honden page profiel meikemeike

honden foto van meike
Oeps ik bedoel rechts natuurlijk. Link doet 't niet? Hm daar moet ik even naar kijken.

Ja, zonde inderdaad dat er zo veel informatie verdwijnt. Ik kan kijken of het menu naar onder kan en anders maak ik de tekst wel kleiner.

honden page profiel Kim & Peet met CooperKim & Peet met Cooper 3 doggies

honden foto van Kim & Peet met Cooper
Bij mij is het idd helaas ook zo dat ik door het grijze vak enkele belangrijke dingen niet kan zien...

honden page profiel meikemeike

honden foto van meike
Ok, ik heb het even veranderd. De tekst is kleiner en de vakken zijn smaller. Kunnen jullie het zo allemaal zien? Hopelijk is het nog een beetje leesbaar.

honden page profiel Hondenfan MexxHondenfan Mexxgoedgekeurde fokker 3 doggies

honden foto van Hondenfan Mexx
Alleen het laatste vak valt nu nog weg, met de prijs.
Misschien kan je de submenus bovenlangs doen??
Dan staan ze niet in de weg.

honden page profiel meikemeike

honden foto van meike
Nu moet ie beter zijn, ik kan het menu niet verplaatsen, maar heb wel wat kunnen schrappen.

honden page profiel Kim en Laika!Kim en Laika! 3 doggies

honden foto van Kim en Laika!
waaw heel goed gedaan! :-D Ik kan hier gewoon alles lezen en zien O-)

honden page profiel roy_Croy_C 3 doggies

honden foto van roy_C
ziet er goed uit hoor!!

honden page profiel Hondenfan MexxHondenfan Mexxgoedgekeurde fokker 3 doggies

honden foto van Hondenfan Mexx
idd, zie nu de laatste rij ook, alleen niet wat inde laatste rij als kopje staan, maar dat is wel duidelijk als je gewoon prijzen ziet staan :-D

honden page profiel LewisLewis 3 doggies

honden foto van Lewis
Geweldig, heel handig!
Dank je wel.

mirthe (Gast)

hoi meike,

ik mis nog een aantal merken en dan vooral als het gaat om de meer biologische brok mis ik bosch & defu
wel ben ik erg blij met deze site omdat ik al wel veel merken er tussen zie staan die niet uit de bio industrie produceren & dat er ook goed aan gegeven staat welke niet dierproefvrij zijn!
dankjewel!

honden page profiel meikemeike

honden foto van meike
Hoi Mirthe, bedankt voor je reactie. Dit is ondertussen een verouderd topic en ik ben nu met een nieuwe versie bezig. Daar zullem alle biologische brokken in komen te staan. Wist je dat Biofood binnenkort ook een biologische brok gaat verkopen?

honden page profiel ManonManon 3 doggies

honden foto van Manon
dat zou ook wel moeten met die naam he, Meike ;-)

BIOfood wat niet bio is???

honden page profiel marijke bmarijke b 3 doggies

honden foto van marijke b
héél interessant , het enige dat ik mis is hoe groot de brokken zijn ,er zijn weinig brokken voor kleine hondjes ,farmfood hád kleine brokjes maar die zijn niet meer te koop , mijn maltezer weigert grote brokken te eten

Home | Registreren |