Sophie heeft gesmuld!

17 reacties

Titia

28 mei 2010, 08:58

Wat ik vanochtend toch heb gekregen!
Mijn baasje heeft mij gister meegenomen naar Willemijn toe in Scheemda, vond haar een hele lieve mevrouw, en Bamse vond ik ook niet eng.

We gingen naar de markt toe waar mijn baasje heerlijke kippenmaagjes heeft gekocht voor maar € 0,25 ( !!) en vanochtend heeft ze die voor mij klaar gemaakt. En wat heb ik gesmuld!!! Het bakje heb ik helemaal leeg geslikt, zoooo lekker!



Dat wil ik iedere dag wel!! Jammie hoor... :-D

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Sophie heeft gesmuld!" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Marianne

28 mei 2010, 09:04 3 doggies

Wat gezellig!!! samen met Willemijn naar de markt :-D

je kunt wel zien dat je de kippenmaagjes heerlijk vond, klinkt alleen een beetje .gedv.......hoe heb je ze klaar gemaakt ?????????????



Weet zeker dat Ros wel mee wou naar de markt O-)

Titia schreef het onderwerp

28 mei 2010, 09:06

Baasje heeft ze eerst een beetje gekookt, want rauw ben ik nog niet gewend.. O-)

een geweldig hondje, en o wat een kleintje vergeleken bij bamse, ja 0,25 voor sofietje, en voor bamse een kilo. hihi, wat een verschil.

sofietje is een goed gesocialiseerd hondje, te danken aan titia, nee van bamse schrok ze niet echt, ja als die een zware blaf liet horen, maar daar sprong ze zo overheen.
ik vond haar zo mooi, nee bamse moest het van een afstand bekijken, want een poot van bamse om sofietje gedag te zeggen ? nee dat kon nog niet. wat is tien weken voor sofie en drie jaar voor bamse. !

en heerlijk dat tie gesmuld heeft van de maagjes, voor herhaling vatbaar dus. :-D

zonnetje

28 mei 2010, 12:38 3 doggies

schattig hoor. En wat zal ze gesmuld hebben!
Fedor heeft vorige week op de cursus kennis gemaakt met een chi. haha, hij vond het zelfs een beetje eng zo'n kleintje!

Angela • Bodhigoedgekeurde fokker

28 mei 2010, 12:41 3 doggies

En ga je nu over op vers vlees geven? (rauw dus ;-))
Wat een geweldige foto met dat koppie in de bak... :-D

Japjes

28 mei 2010, 12:43 3 doggies

heerlijk smullen :-D :-D

....goedgekeurde fokker

28 mei 2010, 13:02 3 doggies

Lekker hoor! Pim en Puzzle zijn jaloers! Die eten zo'n maaltje (maagjes, hartjes en levertjes) altijd in het weekend. Favoriet eten hier! En goed hoor! Steeds iets korter koken ;-)

Titia schreef het onderwerp

28 mei 2010, 14:08

@Angela

Ze krijgt al KVV, maar dit is zeker voor herhaling vatbaar!

@Willemijn THNX!

Angela • Bodhigoedgekeurde fokker

28 mei 2010, 14:14 3 doggies

KVV? Maar dan is ze rauw toch gewend... Dan had je het rauw kunnen geven hoor, niet hoeven te koken!

Anita.Langen.

28 mei 2010, 19:56 3 doggies

heerlijk smullen en ik snap dat je dit wel elke dag wilt jammie..

Liesbeth/Skinny

28 mei 2010, 20:15 3 doggies

volgens mij wilde je het bakje er wel bij opeten O-) O-)




gr liesbeth

....goedgekeurde fokker

28 mei 2010, 20:35 3 doggies

@angela: dat zou je zeggen. Maar die kippenhartjes e.d. zijn een bek vol bij kleine hondjes, haha! En 's het dan ook nog glibbert staan ze raar te kijken. Even de kook erover doet dan wonderen. En dan uiteraard weer afbouwen tot het rauw is. Grote honden merken het verschil minder, daar zijn kippenhartjes ook snippers voor :-)

helemaal goed Puzzle. sofie had nog nooit geen maagjes of wat dan ook gehad, voor een eerste keer even blancheren, jullie hebben de kleine niet gezien, ik stond er versteld van dat er zulke kleine hondjes zijn van deze leeftijd. dus gewoon even eerst voorzichtig proberen, dan kan er later altijd rauw gegeven worden.

titia, goed gedaan, ook de poelier zei het tegen je, even blancheren voor de eerste keer, kijk hoe het bevalt, dan kan je een keer lekker rauw geven.

Angela • Bodhigoedgekeurde fokker

28 mei 2010, 21:40 3 doggies

Ooo zo ja, om ze er aan te wennen... Ik snap het! :-D

Anita

28 mei 2010, 22:16 3 doggies

Dat was een leuk uitstapje! :-)
Fijn dat je zo gesmuld hebt!

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Sophie heeft gesmuld!" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

^