Hallo mensen,
Aangezien mijn auto bij de garage staat en ik nu dus niet naar DA kan wil ik eerst jullie mening even weten.
Joey is normaal erg druk. We zeggen weleens hij kon wel ADHD hebben. Gisteren heb ik het huis geverfd en heeft Joey bijna de hele dag buiten gespeeld.Nadat alles droog was is hij binnen gehaald. Hij was moe (natuurlijk logisch)
Etenstijd ging ook normaak, heeft gewoon zijn brokken opgegeten. Tegen 9 uur lag hij lekker te slapen wat hij altijd doet tegen die tijd. Rond 21.30 begon het spugen. In 3 keer kwam alles eruit, het waren zijn brokken.
Vanacht heeft hij bij ons geslapen zodat we hem goed in de gaten konden houden. Ik heb hem niet gehoord, hij heeft dus goed geslapen. Vanmorgen wou hij niet naar buiten maar heeft wel gegeten. Ook drinken doet hij gewoon. Om 12 uur heb ik een stukje met hem gelopen, wij wou wel maar het ging niet snel. Eigenlijk ligt hij nu de hele dag al te slapen.
Nu is mijn vraag wat kan dit zijn? Eet en drinkt dus wel, urine en ontlasting zag er normaal uit alleen hij is vreselijk sloom terwijl hij normaal de hele dag druk is.
Eline



3 doggies






