!help!.. raar bultje op de poot van mijn beagletje

3 reacties

Sanne (gast)

24 april 2010, 14:06

Hallo, mijn hond Laika heeft een raar bultje op de poot :'( Mijn lieve beagle Laika is al 9 jaar maar ik ben heel bang dat ze doodgaat..
ze is er al aan geopereert.. toen zagen ze dat het goedaardig was.. maar de operatie was wel duur geweest.
toen ging het een halfjaar goed en een paar dagen geleden zag ik ineens dat het bultje weer terug was..
ik weet niet of ik haar nog daar durf te laten opereren.. misschien moet ik naar een andere dierenarts gaan.. want die dierenarts heeft ons al best vaak laten teleurstellen..
ik weet niet meer wat ik moet doen.. zoals het eruit ziet heeft mijn lieve Laika er geen pijn aan alleen als ze uit haar mand komt dan hinkt ze een paar keer..
Wat moet ik nu doen?? wie kan me helpen??


Met vriendelijk groet Sanne

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "!help!.. raar bultje op de poot van mijn beagletje" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Janneke van Bommel

24 april 2010, 14:27

Ik zou als ik jou was ook eens naar een andere da gaan. Je zegt zelf dat deze je al een paar keer teleur heeft gesteld. Al is het maar voor je eigen gevoel! Ik heb vaker gehoord dat "bultjes" terug komen wellicht is er niks aan de hand, maar ik zou er toch even naar laten kijken. Zeker omdat Laika er last van heeft...

Succes.

geen paniek, ga na het weekend naar de dierenarts en vertel dat tie al eens daaraan geopereerd is. laat er naar kijken. niet bij voorhand bang zijn dat tie dood gaat.

en kijk uit naar een andere dierenarts, als je je huidige dierenarts niet vertrouwd.

Anoniem (gast)

25 april 2010, 15:23

oke bedank voor de reactie.. ik ga zo snel moge;ijk naar de andere dierenarts.

m. vr. gr
Sanne :-D

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "!help!.. raar bultje op de poot van mijn beagletje" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

^