Misschien een tip die wat laat komt, omdat de fotowedstrijd over 5 dagen al afloopt, maar hij geldt ook voor de volgende wedstrijden.
Kijk voor je een foto plaatst goed wat de opdracht is. Momenteel is dat: Je hond in een mooie omgeving.
En met omgeving bedoelen we toch een mooi stuk natuur, een bos, strand, duinen, bergen, etc.
Met mooie omgeving bedoelen we dus niet de huiskamer, de achtertuin (met soms de vuilcontainers op de achtergrond...), of een foto van een hond waar je alleen wat gras omheen ziet.
De foto's die nu bovenaan staan in de rating, zijn mooie voorbeelden van hoe het wel moet.
Wat ook altijd jammer is (in alle wedstrijden) zijn honden die op de rug gefotografeerd zijn, of honden die overduidelijk aan de riem vast staan. Het maakt zo'n foto toch een stukje minder van kwaliteit.
Jullie hebben nog 5 dagen de tijd om je foto te plaatsen, dus heb je nog een leuke die voldoet aan de opdracht? Geef de fotojury dan nog wat te doen.
Veel succes!



2 doggies













