Pff zaterdagmiddag laat mijn vader een pot pindakaas vallen buiten (hij was leeg) dus het brak, maar Jaydie (hollebolle gijs) die rende naar buiten en likte de pindakaas van de scherven af. Mijn vader hoorde ineens krak krak.. en was te laat om het stuk glas uit haar mondje te halen, dus zij had het opgegeten!
Eerst dacht ik dat het wel mee viel, maar ik belde voor de zekerheid mijn moeder. (mijn vader was al weg) Toen zat ik in mijn ouders kamer, kwam Jaydie naar mij toe en zat ze te hijgen, het leek alsof ze ging stikken zeg maar. Toen heb ik gelijk me moeder weer gebeld en die is als een speer naar huis gekomen. En toen zijn we gelijk naar de dierenarts gegaan. Onder narcose gebracht en foto's gemaakt. Je zag heel dat stuk glas zitten, brr krijg gelijk weer kriebels was zo zielig
We zouden eerst een endoscopie (ofzo iets) moeten laten maken, maar de dieren arts zei: Je moet haar eten mengen met watten en dit hebben wij ook gedaan! Gelukkig maakt ze nu geen gekke geluiden meer en ze is ook wat vrolijker!
Heeft iemand enige idee hoe lang dit duurt voordat ze het uitpoept??



3 doggies
.















