even voorstellen

21 reacties

miranda

13 maart 2010, 22:14

hallo Allemaal,mijn naam is Miranda en was 12 en een half jaar het trotse vrouwtje van Cita mijn tervurense herder,helaas heb ik mijn meisje mijn lieverd op 25 augustus 2008 moeten laten inslapen ze werd blind door een tumor en er was niets meer aan te doen,tot op de dag van vandaag mis ik haar nog steeds ze was echt mijn maatje mijn allesie,en heel lang heb ik gedacht dat ik nooit meer aan een hond zou beginnen wilde het mijn eerste schat niet aandoen een ander in haar huis.

Maar toch ging het weer kriebelen om een andere lieverd weer een goed huis te geven en dus ben ik deze week gaan kijken voor een nieuwe pup en die mag ik 31 maart ophalen want dan ik hij 8 weken dus oud genoeg om mee te mogen,het is een Golden retriever en ik heb hem de naam Balloo gegeven,ben nu veel aan het lezen over dit ras zodat ik straks alles kan eraan kan doen om goed voor hem te zorgen,dus tips zijn altijd welkom.


Mijn eerste lieverd is thuis op haar eigen plekje in de urn en ik denk dat ze het vast wel goed zal vinden :-)
want ze weet vast ook wel hoe erg ik haar nog steeds en altijd zal missen :'(

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "even voorstellen" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Anita

13 maart 2010, 22:24 3 doggies

WELKOM OP HET FORUM!
Het valt niet mee om Cita te missen, maar gelukkig
kun je nu ook uitzien naar de komst van Balloo!
Heel veel plezier en gelukkige jaren met hem toegewenst!

Groetjes, Anita, Spike en Matchy.

Wendy SJ

13 maart 2010, 22:33 3 doggies

Hoi Miranda,

Welkom op het forum. Verschrikkelijk van je grote lieverd, dat je pupje maar snel weer wat warmte en geluk mag geven!

Je verhaal is heel herkenbaar, onze Skunk overleed vorig jaar november na 12,5 jaar en kort daarna begon het ook weer te kriebelen. Nu hebben we onze pup Bliksem, waar we dolgelukkig mee zijn. Vervangen kan hij Skunk nooit (die ook in een urn op de kast staat), maar hij krijgt net zoveel liefde en geeft dat ook terug.

groetjes,

Wendy

****LIAN ***SENNA****

13 maart 2010, 22:34 3 doggies

welkom...............

en alvast veel plezier met je puppie.............


en voor hier ,heel veel lees en leer plezier.... :-D

Ilja & ***Sterre**

13 maart 2010, 22:44 3 doggies

Welkom Miranda..

Ja, wat een leegte hé als je je maatje verloren hebt..

Maar gelukkig komt er binnekort weer een nieuw maatje..
Dat zal Cita fijn vinden dat het vrouwtje niet alleen maar verdriet heeft..
Maar weer kan genieten van de stoute puppy fratsen van Balloo..

Veel lees en schrijf plezier..

Japjes

13 maart 2010, 22:51 3 doggies

veel plezier op het forum.
:-D

Dewi • Promise • Duuk

13 maart 2010, 22:54 3 doggies

Hallo Miranda,
Welkom hier. Ik hoop dat Balloo je straks kan laten lachen door je tranen heen.
Groetjes Dewi

Angela • Bodhigoedgekeurde fokker

13 maart 2010, 22:59 3 doggies

Welkom! Wat leuk dat je een pupje krijgt. Ben benieuwd naar de foto's straks :-D.

De Mecheltjes clan

13 maart 2010, 23:59 3 doggies

Hallo Miranda,

Het is een heel gemis als je maatje moet laten gaan.
Vergeten zou je Cita nooit, altijd zou ze dicht bij je zijn in je hart en herinnering.

Fijn dat je op 31 maart je pupje kunt verwelkomen. Heerlijk om naar uit te kijken. Nog even en dan mag je jou Balloo in je armen sluiten. Dat jullie samen nog heel veel jaren van elkaar mogen genieten.

Groetjes,
Wilma

nienke

14 maart 2010, 00:10 3 doggies

hallo welkom op het forum!!!

wat een leegte kan een hondje brengen in je leven he...
ik heb 3 jaar geleden mij 13jarige maltezer dood thuis gevonden... dat was heel naar... heb er nog last van...

veel plezier met je nieuwe pup moge hij weer wat warmte in het huis brengen

Annelies met Sem

14 maart 2010, 06:08 3 doggies

Welkom op het forum.

Ik wens je heel veel plezier met Balloo.

Gr.Annelies

*

14 maart 2010, 08:35 3 doggies

Welkom Miranda :-D

corrie koopman

14 maart 2010, 08:37 3 doggies

Miranda

Welkom op dit forum her is erg leuk je leest veel leuke krabbels

Corrie :-)

jo

14 maart 2010, 15:00 3 doggies

Welkom op dit leuke forum.

Liefs Jo.

Liesbeth/Skinny

15 maart 2010, 19:54 3 doggies

welkom op het forum,wens je veel leesplezier

weet zeker dat cita het niet erg vind dat je een nieuw maatje neemt,ze zit diep in je hart


alvast veel plezier gewenst met je nieuwe pup,voor je het weet is het 31 maart :-D



gr liesbeth

miranda schreef het onderwerp

17 maart 2010, 13:16

dank jullie wel allemaal :-D

miranda schreef het onderwerp

23 juni 2010, 19:05

he he eindelijk weer even tijd voor het forum.heb mijn golden nu ongeveer 4 maanden en tjee wat een drukte makertje zeg,hij is echt o eigenwijs en heeft ook een hele fruitmand in zijn oren soms,zindelijk worden tja wat zal ik erover zeggen we moeten geduld hebben soms buiten soms binnen,nou ja komt allemaal wel goed.

maar echt veel tijd om hier te zijn had ik dus niet,kwam ook omdat ik net toen ik balloo had ik mijn pols op 2 plaatsen brak lekker handig als je net zo kleintje hebt,al vond hij het gips wel heel erg interesant hahahahahaha :-D


foto,s van balloo heb ik inmiddels ook geplaatst staan op mijn profiel.

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "even voorstellen" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Lees ook

^