Op deze pagina

- Ts reacties


Hondenforum trimmers

HondenForum > Archief > trimmers

honden page profiel zonnetjezonnetjegoedgekeurde fokker

honden foto van zonnetje
Altijd leuk natuurlijk! Meestal zie ik ze optijd aankomen, en heb ik Fedor netjes aan de lijn en afgeleid met brokje, keurig hoe het hoort.
Behalve vanochtend.... oeps.
Hij was los en lekker aan het spelen en hij komt ook braaf als ik roep, behalve toen hij die leuke trimster aan zag komen die altijd zo leuk doet, en ze roept ook altijd iets leuks van 'hoi' of zo, dus eindelijk iemand die wil spelen! Hij ging er heerlijk opaf, springen en alles wat hij nooit doet, grrrrrr. Mevrouw boos, en het was nog wel zo'n nette madam...

hebben jullie dat ook wel eens? Je moet toch af en toe je hond ook los kunnen laten? EN ja ik let op dat er geen trimmers in de buurt zijn het was een ongelukje. F. is 7 maanden en heeft al veel geleerd, maar nog niet alles.

Dit onderwerp staat op slot. Je kunt niet reageren

Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "trimmers" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken

honden page profiel zonnetjezonnetjegoedgekeurde fokker

honden foto van zonnetje
Ik vind die bal gooien ook wel een goeie Ilja! Dat zou zomaar eens kunnen werken. Op zich is het er meestal rustig waar ik ga lopen, ik kom alleen vaak die ene mevrouw tegen. En ja meestal gaat dat goed. Het rare is ook dat ze me ooit zei dat ze zelf altijd honden heeft gehad,ze heeft Fedor iig goed getrained:-) We blijven oefenen. Ik vind het niet meet dan logisch dat een jonge hond dat nog niet kan, maar ja.

@Mag en Buco
Wat een verhaal! Echt briljant! Ik lig in een deuk! 10 punten...

honden page profiel zonnetjezonnetjegoedgekeurde fokker

honden foto van zonnetje
Ja ja. Dat klinkt allemaal prachtig. Dat kan hij nu echt allemaal nog niet. Hij komt keurig HIER als er geen afleiding is, of met een beetje afleiding lukt ook nog wel, maar een trimmer is echt te veel van het goede.
We gaan nu na de puppycursus ook verder bij de jonge honden, en hij zal het allemaal wel gaan leren. Ik had gewoon beter op moeten letten.

Denk je overigens dat elke hond dezelfde talenten heeft op dat gebied? ALs ik met andere Landseer eigenaren spreek dan hoor ik toch vaak dat ze zich bij alles afvragen 'waarom' en wel luisteren, maar dat er toch een onvoorspelbare factor blijft. Van de pyreneeër is bijvoorbeeld ook bekend dat hij zeer onafhankelijk is, en best een paar uurtjes er alleen opuit gaat en dat heel normaal vindt.

Dit is geen excuus natuurlijk, en hij moet en zal het ook wel beter leren allemaal, maar er blijft altijd een mate van onzekerheid. Daar staan ze echt om bekend. Hij heeft geen aangeboren wil om iets voor de baas te doen. ZIjn motivatie zit hem in iets voor zichzelf doen, en soms is de afweging braaf zijn=rodiworst (dat is zo lekker dat zn ogen er bijna uitploppen, echt) of niet braaf zijn en achter trimmer aangaan toch in het voordeel van dat laatste. Dan maar geen worst zie je'm denken.
een uitdaging dus....

mooi filmpje trouwens, ik vind het wel knap hoor.

honden page profiel zonnetjezonnetjegoedgekeurde fokker

honden foto van zonnetje
het wordt allemaal duidelijk. hij is gewoon een enorme puber op dit moment. vanmorgen was hij weer een grote stuiterende hormonenbom.
Hij gaat gewoon even niet meer los en aan de lange lijn.

Dit onderwerp staat op slot. Je kunt niet reageren


Home | Registreren |