Op deze pagina

- Ts reacties


Hondenforum Hond onder het stront!!

HondenForum > Verzorging > Hond onder het stront!!

honden page profiel DinekeDineke

honden foto van Dineke
Hallo allemaal,

Mika gaat elke woensdag naar de dagopvang, ik moet dan namelijk de hele dag werken. Aangezien Mika niet gewend is de hele dag alleen te zijn leek mij dit een goede oplossing. Ik heb al met enige regelmaat gehad dat ik Mika ophaalde en dat hij dan best een beetje stonk, naar schoonmaakmiddel en urine. Maar goed, kan gebeuren. Hij heeft lang haar, zit daar met meerdere hondjes in een kennel en spelen en rollen de hele dag door de bench. Meestal borstel ik hem dan goed en even een goede wandeling in de wind en het is weer goed. Mika is 2 weken geleden getrimd, lekker kort. Nu haalde mijn vriend Mika op vandaag en hij stonk een uur in de wind!! Naar poep!! Echt verschrikkelijk!! Hij had ook op meerdere plekken aangekoekte poep zitten, op zijn rug en bij zijn oren. Baal er goed van!!
Mika dus net maar in bad gedaan.
Ik ga er volgende week wel wat van zeggen en ondertussen even zoeken naar een andere oplossing.

Zo ik heb even kunnen spuien.

groetjes
Dineke

honden page profiel DinekeDineke

honden foto van Dineke
Weet je wat het is het is gewoon een dierenasiel die ook dagopvang en vakantieopvang doet. Staat absoluut niet slecht aangeschreven, maar dit is toch niet echt leuk.
Ik weet dat ze niet de hele dag naar de honden in de opvang omkijken, maar Mika lijkt hier geen last van te ondervinden. Maar dit is toch wel naar. Heb vanavond al een ander dierenpension geprobeerd te bellen, neme niet op. Morgen nog maar eens proberen.

Mijn moeder zou wel op hem willen passen, maar zij is helaas net geopereerd en heeft een nieuwe knie. Ze kan nu nog niet zo heel veel dus dat is nu ook geen optie.

groetjes

honden page profiel DinekeDineke

honden foto van Dineke
Ik woon in Monster (omgeving Den Haag).

honden page profiel DinekeDineke

honden foto van Dineke
Hoi Willemijn,

de honden worden niet uitgelaten. Mika zit met 1 hondje in een binnenkennel. Naast hun zitten nog een paar kennels en met deze kennels delen ze een grote buitenkennel en een grote patio. Mika kan met mooi weer de hele dag naar buiten en doet dat dus ook met de andere hondjes. Maar nu heb ik het vermoeden dat ze tussendoor dus geen poep weghalen daar, en dan gebeurd dit dus.
Ik had al enige tijd twijfels, maar nu helemaal. Morgen weer actie ondernemen.

honden page profiel DinekeDineke

honden foto van Dineke
Hallo allemaal,

ik heb vandaag een ander dierenpension gebeld, ik ga hier morgen aan het einde van de dag een kijkje nemen. Ik heb nog geen idee wat ik kan verwachten, ze hebben geen website. Maar die mevrouw klonk aardig en ik mocht morgen komen kijken. Dus hopen dat dit er goed uitziet. Ik hou jullie op de hoogte!

groetjes
Dineke

honden page profiel DinekeDineke

honden foto van Dineke
Hoi Sharona,

in iedergeval bedankt voor het aanbod!
Ja ben ook benieuwd. Ik ga er vanavond al even stiekem langsrijden, hihihi!

honden page profiel DinekeDineke

honden foto van Dineke
ik ga morgen zeker mijn ogen goed de kost geven. En inderdaad al mijn vragen stellen. Als het mij bevalt dan ga ik vragen of Mika volgende week een dagje mag proberen ofzo, en dan ga ik hem wat eerder ophalen en kijken of ik "stiekem" naar hem kan kijken zonder dat hij mij ziet. Zodat ik weet of hij het leuk heeft.
We zien morgen wel!

honden page profiel DinekeDineke

honden foto van Dineke
Ik ben vanavond al even wezen kijken waar het pension zit. Het is op een boerenerf. Staat een mooi huis met 2 grote schuren. Het hele erf is afgezet met een hek. Morgen dus van dichtbij kijken, weet nu in iedergeval waar het is.

groetjes
Dineke

honden page profiel DinekeDineke

honden foto van Dineke
Ben ik weer!
Ik ben vanmiddag wezen kijken bij het andere pension. Mika gaat hier woensdag een dagje heen.
Het is een familie-bedrijf en ze hebben daar een paardenstalling en dus een hondenpension.
Elke hond heeft een eigen binnenkennel, vanuit die kennel kunnen ze niet naar buiten. Elke ochtend laten ze de hondjes naar buiten in de buitenkennels, eerst wordt er gekeken wie er samen kunnen.
Begin van de middag gaan ze weer naar binnen en krijgen ze eten. Daarna blijven ze ongeveer 3 uurtjes in hun eigen binnenkennel, om ongeveer 16 uur worden ze weer een uurtje buiten gelaten en dan mag ik hem tussen 17-18 uur weer ophalen. Het zag er heel schoon uit en het stonk ook helemaal niet. Hij mag gewoon zijn eigen kleedje of mandje mee, dat kan nu niet omdat hij met meerdere honden een binnenkennel deelt.
Ik heb er wel een goed gevoel over, nu woensdag even afwachten.

groetjes
Dineke

honden page profiel DinekeDineke

honden foto van Dineke
Bedankt voor alles reacties! Ik hou jullie op de hoogte, dus wordt vervolgd!

honden page profiel DinekeDineke

honden foto van Dineke
Hé allemaal,

Mika is nu 2 keer naar de nieuwe opvang geweest, het gaat heel erg goed. Hij komt gewoon schoon thuis en is ook niet meer volledig uitgeput. Ik ben blij dat ik deze keuze heb gemaakt. Moet er wel verschrikkelijk voor omrijden, maar als ik Mika dan weer zie dan weet ik waar ik het voor doe.

Elke hond heeft daar zijn eigen binnenkennel, ik geef Mika zijn kleedje mee en dat vind ik een prettig gevoel. Als alle honden er zijn, dat is uiterlijk 9 uur, dan worden ze in kleine groepjes naar buiten gelaten in verschillende buitenkennels. Hier blijven ze de ochtend. Begin van de middag gaan ze naar binnen, weer naar hun eigen binnenkennel en krijgen ze eten. Daarna kunnen ze gewoon lekker rustig in hun eigen kennel liggen.

Mika blij, bazinnetje blij!

Ik heb de andere dagopvang een brief gestuurd. Ben benieuwd of ik nog een reactie krijg.

groetjes
Dineke

honden page profiel DinekeDineke

honden foto van Dineke
Het is inderdaad al helemaal opgelost!! Mika is niet meer teruggegaan naar die andere opvang. Maar ik moest natuurlijk wel eerst iets anders regelen voor ik dat op ging zeggen. Gelukkig was dat zo geregeld en hoefde hij niet meer terug. Ik had daar eigenlijk een maand opzegtermijn, dus die moest ik officieel betalen. Maar ik heb hen een boze brief geschreven en nu hoefde dat niet. Dat was toch weer mooi meegenomen!
Voor deze opvang waar hij nu heen gaan moet ik wel meer betalen, maar dat is het zeker waard!! Hij vindt het daar zo leuk. Ik merk dat aan alles. Ik zou hem daar zelfs wel een paar dagen durven onderbrengen, ze zijn zo lief voor de honden. Maar in principe gaat Mika gewoon overal mee naar toe, vakanties, weekendjes weg enz.

groetjes
Dineke

Home | Registreren |