opgezette melkklieren

3 reacties

Joke

10 maart 2010, 11:31

Indy is pas de eerst keer loops geweest 24 febr. was het over.
Meteen na de loopsheid begonnen alle melkpakketen op te zetten. eerst ter grootje van een kwartje. Nu zo groot als een 2 euro stuk.
Ze zijn allemaal opgezet maar de onderste 4 het dikste.
Haar hele buikje is rood en de melkklieren de schijven zijn blauw. Ze heeft er ook last van en is niet lekker.

IK BEN ER TOEN MEE NAAR DE DIERENARTS GEWEEST, TER CONTROLE.. zE VOND HET ER WEL RUSTIG UITIEN GEEN ONTSTEKINGEN. EN HEB TOEN CONTRALAC 5 GEKREGEN.

MAAR IK KAN NIET ZEGGEN DAT HET GEHOPLEN HEEFT..

NU BELDE IK NET MET DE DIERENARTS. EN DIE WILDE WEER EEN KUUR CONTRALACS GEVEN. Tegen de schijnzwangerschap?

Maar schijnzeanger die symtomen verschijnen toch pas een paar weken na de loopsheid (meestal 9 weken dacht ik).
En al schijnzwanger na de 1e loopsheid vind ik ook raar.
We aaien/kriebelen ook niet aande onder de buik.

Weet iemand van jullie raad??

P.S. De dierenarts belt me zo terug.

Groetjes
Joke Indy en Sammy


Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "opgezette melkklieren" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Joke schreef het onderwerp

10 maart 2010, 11:35

o,ja ze is ook niet gedekt. Dat weet ik 100% zeker geen reu in de buurt geweest, heb haar geen minuut uit het oog verloren.
Ze was wel samen met nog twee loopse teven ;-)
Ze worden altijd samen loops heel handig O-)

groetjes Joke Indy en Sammy

Willemijn - baasje van Vika . Bams en Ogin ¥ .

10 maart 2010, 12:13 3 doggies

dat kan, na de eerste loopsigheid schijnzwanger, wacht even af wat je dierenarts zegt. de medicijnen die je gekregen hebt is om de schijndracht te verminderen, je kan ook overgaan op homeopatische middeltjes, daar weet nienke van het forum {fokker} zeker jou te vertellen daarover.

Anoniem (gast)

10 maart 2010, 13:19

Het melkklierpakket deppen met kampfer spritus. Binnen no time is het weg.

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "opgezette melkklieren" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Lees ook

^