Wilde toch even reageren op bovenstaande. Ik vraag elke keer aan de dierenarts en trimster om de nagels te doen, ze blijven toch elke keer veel te lang! Mijn ene hond heeft er geen last van maar mijn oude wel, haar tenen staan er krom van.
Ik probeer dan ook zelf het bij te knippen, de witte kan ik goed zien, heel af en toe gaat het bij ze zwarte fout. Heel zielig, voel me dan altijd weer ellendig, maar als ik het niet doe heeft ze nog veel meer pijn aan haar pootjes omdat haar tenen krom gaan staan van de te lange nagels.
Ik loop veel op velden en aarde, weinig op stoepen met haar, denk dat dat ook het probleem is, ze slijten daardoor niet snel genoeg. En de arts en trimster durven ook niet te ver te knippen, terwijl je bij het witte toch echt een heel stuk eraf kan halen zonder enig risico!