mijn hond luistert slecht......

5 reacties

roman

28 februari 2010, 14:27

hoi ik ben roman en ik heb een mechelse herder van 10 maanden oud en ze luistert wel maar niet altijd volgens mij alleen wanneer ze er zin in heeft
heeft iemand tips

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "mijn hond luistert slecht......" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

< Liesbeth & Igor >

28 februari 2010, 14:29

10 maanden, is ze lekker aan het puberen denk ik. Wat mij heeft geholpen is gewoon een stap terug gaan in je opvoeding/training en weer langzaam opvoeren. De pubertijd is gewoon een periode waar je doorheen moet. Verlies vooral niet je geduld ;-)

Dobber!!!

28 februari 2010, 14:30

Waarschijnlijk is je hond aan het puberen. Dan lijkt het ineens alsof ze alle commando's vergeten zijn. Gewoon een stapje terug gaan in je training en uitbundig reageren als ze een commando uitvoert.

< Liesbeth & Igor >

28 februari 2010, 14:31

Ik ben toen trouwens opnieuw begonnen met de recall game:



Misschien ook een tip voor jou. Wel erg lekkere beloning meenemen, iets anders dan wat je anders in je zak hebt zitten.
Succes

Marion en Django

28 februari 2010, 20:18

hoi liesbeth

hier zijn wij ook mee bezig..wij kregen het advies om hem weer aan een 10meter lijn te doen, omdat onze hond achter de reeen aan ging..hij moet 2 weken aan de 10 meter lijn vast en daarna mag hij de lijn af en toe meeslepen 4a5 dagen en als het goed gaat mag er elke week een 20centimeter afgeknipt worden..als goed is gaat hij na 2 maanden 'hier' op commando komen..

rowan misschien ook een tip voor jou..

groetjes marion

jo

28 februari 2010, 20:19

Denk ook de pubber want dan hebben ze hele grote bananen in de oortjes.
Maar gelukkig gaat die tyd snel weer voorbij ;-)

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "mijn hond luistert slecht......" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Lees ook

^