Lotgering besteld =D

213 reacties · pagina 3 van 8

Tamaragoedgekeurde fokker

6 augustus 2010, 18:11

Maasbommel weet ik niet ik zit zelf in Wijchen (bij Nijmegen) en betaal 10 euro bezorg kosten.

Het vlees in verpakt in pakjes van 500 gram.

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Lotgering besteld =D" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

BC & CCgoedgekeurde fokker

6 augustus 2010, 18:19

Ik woon nabij Arnhem en betaal 8 euro bezorg kosten. :-D

Ik bestel meestal zo'n 150 kg.

Hannie met Beer en Chelsea

8 augustus 2010, 20:10

Ik betaal 12 euro verzendkosten en ik haal meestal voor 72kg in.

Nu hoorde ik ook dat ze bevleesde botten hadden?

diane en tank

8 augustus 2010, 21:11

wij geven op het moment duck sávonds en smorgens brokken van royal canin aan tank met een blokje schapenvet.
we denken eraan om lotgering te gaan proberen maar weet niet of ze ook bezorgen in zeeland.
en wat doet het voor je hond?
ben benieuwd naar de ervaringen.

groetjes diane :-)

Sanne

8 augustus 2010, 21:15

Lees er veel positiefs over, wij gaan na de vakantie ook starten met Lotgering.
Volgens mij bezorgen ze alleen niet in Limburg en boven in Groningen.

Hannie met Beer en Chelsea

8 augustus 2010, 21:21

In limburg bezorgen ze wel en groningen moet toch wel kunnen denk? Ze komen zelf uit amsterdam dus dat lijkt me van amsterdam naar limburg langer als amsterdam - bovenin groningen.

Anders moet je ze effe bellen of een contactformulier invullen om te vragen of ze in zeeland bezorgen (ik denk het wel). Je zal dan waarschijnlijk wel 12 euro verzendkosten betalen.

Doggy

8 augustus 2010, 21:51

Hej,
Wat hebben jullie geluk,ik woon in België, en er is nergens een verkooppunt in Nederlands Limburg. Alles is ver ver weg. :'(
grtn

Mexx

8 augustus 2010, 22:13

@ doggy, Lupa diervoeding dan? Die zit in zuid nederland en bezorgt ook in een deel van belgie..

Sanne

8 augustus 2010, 22:31

Je kunt altijd even met Lotgering bellen maar voor zover ik afgelopen week begrepen heb bezorgen ze niet in Limburg en boven in Groningen maar.....je kunt altijd overleggen of er iets mogelijk is natuurlijk. De man klonk erg vriendelijk moet ik zeggen.
Wij wonen tegen Groningen aan en betalen ook 12 euro aan verzendkosten.

Doggy

8 augustus 2010, 22:51

@ Mexx,
dan moet ik gaan kijken,want ik bestel bij lupa, en zie geen lotgering staan.
grtn

Kim

8 augustus 2010, 23:14

Lotgering bezorgt volgens mij een keer in de twee weken in Limburg. Gewoon informeren dus!

Mexx

9 augustus 2010, 10:02

@ Doggy, oh daar bestel je al. Ik bedoelde dat ze daar geloof ik ook een huismerk hadden. Misschien dat je dat kan nemen?

Doggy

9 augustus 2010, 16:10

Dank je Mexx, ik moet er toch zijn binnen enkele weken, dan vraag ik ff aan haar.
grtn

lorenzo

9 augustus 2010, 16:26

Sanne,lotgering bringt het ook in limburg.
Er zit daar iemand met een cadebou van mij die het ook geeft.

Sanne

9 augustus 2010, 16:37

Nou.....dat is ook wat, haha!!
Weet niet waarom hij dan zei dat ze daar niet naartoe rijden??

jaap (gast)

9 augustus 2010, 16:59

een vraagje: het klinkt allemaal heel goed maar hoe doen jullie dat als je op vakantie gaat? gebruiken jullie dan bv vers voer wat buiten de koelkast bewaard kan worden?
kan de hondenmaag dat hebben?
of wisselen jullie met versvoer?
en nog een vraag: ik heb gelezen dat als je vers voer gaat voeren dat de hond dan gaat ontgiften. nu lees ik dat er mensen op het forum zijn die dan een paar vleesdagen doen en dan weer een paar dagen brokken. is het lichaam van de hond dan niet constant in een proces van ontgiften? en zou dat goed zijn?

het is meer dan een vraagje geworden, sorry maar ik hoop dat iemand ze kan beantwoorden.
dank

jaap (gast)

10 augustus 2010, 15:31

heeft iemand antwoord op mijn vragen op blz 3?

Hannie met Beer en Chelsea

10 augustus 2010, 15:32

Lotgering besteld inderdaad 1x in de 2 weken.

Jaap ik heb helaas geen antwoord op je vraag, want sinds ik een hond heb ben ik nog niet op vakantie geweest.

Lizy en de doggies

10 augustus 2010, 15:38

Jaap,

ben nog niet overgestapt op vers (verwacht donderdag de eerste zending) maar in de vakantie gaan ze gewoon weer terug op brokken....

debbie & zoe

15 augustus 2010, 16:40

hoi ik ben ook aan het kijken om bij lotgering te bestellen, maar nu kan ik niet vinden welke diersoorten er in de totaalpakketten zitten? weet iemand dit?
En is alles behalve de lam/rijst natuurlijk graanvrij?
je moest geloof ik 4 diersoorten voeren dus dan weet ik of ik er nog een ander merk bij moet nemen.

Petra

17 augustus 2010, 17:31

Ben ook wel benieuwd naar de antwoorden op de vragen van Jaap!

Mexx

17 augustus 2010, 17:42

Als ik wegga voor een dagje of 2 dan geef ik Mexx ervoor ene dubbele/3 dubbele portie en mag hij 2 dagen vasten.
Anders gaat er iets van renske mee. Of ik neem een koelbox mee en stop het daar in de vriezer.

Ontgiften gaat eigenlijk pas beginnen na een tijdje vers voeren. Maar als je van een slechte op een goede brok overgaat kan een hond ook ontgiften.
Mensen die half/half voeren daar zullen de honden geen last van het ontgiften hebben.

Kim

18 augustus 2010, 10:37

Als wij op vakantie gaan hebben we voor het geval we niets kunnen vinden Farmfood brok bij (of kopen dit) Maar we gaan altijd met de camper dus er kan sowieso wel wat KVV in het vriezertje. En anders koop ik in de plaatselijke supermarkt iets, of neem Renske mee...

Daar zijn dus wel voldoende oplossingen voor...

jaap (gast)

18 augustus 2010, 15:11

Mexx, wat bedoel je met half/half voeren?
en
sorry dat ik het weer vraag: is lotgering een compleet voer? moet ik er iets bij geven?

dank dank voor een simpel antwoord

Angela • Bodhigoedgekeurde fokker

18 augustus 2010, 15:27

@ Jaap, half/half= half KVV geven en half brok. Dus paar dagen vlees, paar dagen brok, of elke dag 1 brokmaaltijd en 1 KVV-maaltijd.

Ontgiftigen zet niet helemaal door als je brok blijft voeren, dus je zult daar niet heel veel last van hebben. De overgang kan wel even voor wat klachten zorgen, m.n. ook als je ook nog van brok wisselt.

Op vakantie kun je zelf samenstellen van vleesmenu's, daar KVV kopen als het verkrijgbaar is of iets van Renske kopen (wat buiten de vriezer te houden is).
En bij een dagje weg (zie je andere topic) een dag vasten, 's morgens vroeg of 's avonds laat voeren (1x voerenper dag), of KVV meenemen, of KVV daar kopen als het mogelijk is.

Lotgering is trouwens compleet voer. Ideaal is om nog 1 diersoort (exclusief vis) extra te voeren, maar gewoon zo voeren kan ook.

@ Debbie, in Lotgering zit rund, lam en kip.

jaap (gast)

18 augustus 2010, 15:41

dank angela voor een simpel antwoord over lotgering!! ik heb het net gekocht maar lees dan weer dingen op het forum waardoor ik weer in de war raakte.
ik heb ook zalmmoten gekocht kan ik dat gewoon als afwisseling een dagje geven?
ik geef 's morgens en 's avonds een portie van anderhalf ons, mijn hond weegt 8,2 kilo.
ik dacht 2 dagen brokken, 1 dag zalm en de rest van de dagen vlees compleet, is dat goed?

Anoniem (gast)

18 augustus 2010, 15:58

Jaap ik geef ze ook Lotgering. Mijn honden zitten ook rond de 8 kg. Ik was begonnen met 2x per dag 100 gram, maar ze kwamen alle 2 aan, Ben nu teruggegaan naar 2x 70 gram

Sunshine

18 augustus 2010, 16:00

Jaap dat was ik dus over de hoeveelheid Lotgering :-)

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Lotgering besteld =D" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

^