honden hebben geen brood nodig, het is een lekkernij, dus een stuk oud brood of korst is niets mis mee. maar een voerbak aanvullen met brood wit of bruin , niet doen.
een hond die ziek wordt van wat anders ? een boterham ? dat is ook niet fijn, hier wordt van alles gegeten, gezond ja, geen brood, zo min mogelijk koolhydraten, van koolhydraten wordt een hond dik en vadsig en geeft weinig hoogwaardige voeding.
honden en mensen hebben een andere vertering, ook wij eten natuurlijk vlees, maar als we de hoeveelheden zouden eten van wat honden aan vlees eten, zou het niet zo goed gesteld zijn met ons.
andere vertering houd daar dan toch rekening mee, met een beloning of aanvullen van de bak met brood.