Op deze pagina

- Ts reacties


Hondenforum mensen nemen vaak een puppy maar weten niet hoe die op moet voeden

HondenForum > Archief > mensen nemen vaak een puppy maar weten niet hoe die op moet voeden

Anoniem (Gast)

Ben het wel met je eens Anja.Ik ben al heel lang thuis.En ik wilde na een jaar graag weer een hond(wij hebben altijd honden gehad)en weten dus wat er bij komt kijken.En dat heb ik er ook voor over.Angel heeft nog geen cursus gehad ik voed ze zelf op.Hebben we altijd gedaan.Gaat erg goed.Wij denken er in ieder geval goed over na of we een hond kopen.
Hebben we nu ook gedaan.Ben erg blij met m'n nieuwe hondje.
En hem weg doen zou ik nooit doen.Daar ben ik op tegen.Daar moet je gewoon eerder over nadenken,Maar dit is mijn mening

Dit onderwerp staat op slot. Je kunt niet reageren

Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "mensen nemen vaak een puppy maar weten niet hoe die op moet voeden " wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken

honden page profiel Petra, Lily Jane † & JipPetra, Lily Jane † & Jipgoedgekeurde fokker

honden foto van Petra, Lily Jane † & Jip
sommige mensen zijn erg impulsief, dat zit in het karakter. Als je dan ook nog eens ongeduldig bent en jezelf de tijd niet gunt om je goed in te lezen en voor te breiden kan het flink tegenvallen zo'n nieuw gezinslid.
en wie is daar de dupe van.......

Dit onderwerp staat op slot. Je kunt niet reageren


Ga naar Pagina 1 2

Home | Registreren |