Hallo iedereen
onze king heeft een groot probleem met katten
en nog een groter probleem is dat mijn buurvrouw er 6 heeft!!! dus elke keer ik ga wandelen kom ik gegarandeerd één of meerdere van die katten tegen.
Nu het probleem is dat King 55 kilo weegt en als de kat ervandoor gaat moet en zal hij der achteraan gaan. Ligt de kat gewoon neer of blijft ze staan dan is het geen enkel probleem hij zal dan wel kijken maar gaat niet achter de kat aan.
Gisteren zijn we om 10uur30 nog een laatste wandeling gaan doen en ja ja alle katten buiten!!! De eerste, tweede kat passeerden en kon ik hem nog net in bedwang houden maar bij de derde en vierde was er geen houden meer aan.
Resultaat: gevallen, ellenboog helemaal paars en blauw en open, pols en hand open, hand gezwollen en verstuikt
dus mijn vraag: wat moet ik doen dat king niet meer zo heftig op katten reageert?
bedankt voor jullie raad







