Vandaag echt even weer een ik ben heel trots op mijn ventje moment.
Het is een schat van een hond, maar soms wat geprikkeld en vooral nu er een loopse teef bij de overburen zit.
In zijn gedrag is hij vaak nog een pup, dus heel speels en soms wat druk.
Vandaag heerlijk in het bos gewandeld samen met mijn zus en haar reu. Gewoon lekker op de 2 meter lijn laten lopen en hij probeert niet eens naar de ander toe te gaan, topper. Later even snuffelen en wederom, niks geen gedoe, wouden alleen maar spelen, nog een super momentje dus.
Uiteindelijk heb ik hem los geklikt van de riem en gewoon los laten volgen, en jup, ventje bleef naast lopen en uiteindelijk liep hij wel wat vooruit, maar!!, ging niet naar de andere hond toe. Ook hondjes die we passeerden, ging helemaal goed, geen getrek, geen geblaf.. Heel erg trots. En bij ons voor het huis, nog even gewoon liggen, niet eens opstaan toen de reu van mijn zus naar hem blafte, wat zeg ik, hij keek niet eens om.
Voelt echt weer super goed, ik weet dat hij het kan, maar door spanningen van mezelf gaat het niet altijd goed, maar nu, weer een top dag!!
Uiteindelijk heeft hij ook nog 5 minuten zo gelegen maar dan gewoon met de riem op de grond en ik stond een stukje verderop..








