Goeiemorgen allemaal,
Ik ben het helemaal met je eens Jacko.
Ik denk dat mensen soms niet genoeg nadenken voor ze een hond aan gaan schaffen. Een hond heeft nu eenmaal aandacht nodig, net als wij mensen en net als katten zelfs. Ik ben wat dat betreft vast een zeikerd, in de ogen van de meesten, maar zo vind ik dat nu eenmaal.
Toen Arak pupje was heb ik op aanraden van mijn omgeving een bench aangeschaft. Na een paar keer uitproberen met heel veel paniek van Arak, heb ik die bench toen maar aan de dierenbescherming gegeven, en dat was een prima daad van mij.
Arak en ik zijn bijna altijd samen. Nooit heeft hij iets gesloopt.Tja, voor je een hond aan gaat schaffen moet je er al rekening mee houden wat voor karakter ze hebben, en wat voor werk ze deden/doen, en daar op anticiperen.
Arak is een jachthond. Dus we gaan lang uit. En ja, hij legt me beperkingen op, maar zo is het nu eenmaal. Ik vind het prima om voor hem te zorgen, en hij vindt het prima voor mij te zorgen, op zijn geheel eigen wijze.
AL schrijvende kom ik ineens tot het volgende idee: als je niks voor een hond overhebt, schaf dan geen hond aan. Een hond is GEEN accesoire, maar een levend wezen, met alle behoeftes en verplichtingen van dien.Zo simpel is het. Uh, maar nu zal ik ook wel boze reakties krijgen *grijns*


3 doggies