Op deze pagina

- Ts reacties


Hondenforum GEZOCHT: iemand die plasbandjes op maat maakt.

HondenForum > Vraag en aanbod > GEZOCHT: iemand die plasbandjes op maat maakt.

honden page profiel ;.;.;.;.;;.;.;.;.;

honden foto van ;.;.;.;.;
Zijn er hier mensen die plasbandjes zelf maken?
Ik zou graag plasbandjes hebben voor mijn reutjes, maar jammer genoeg kosten ze overal 30euro, wat ik wel erg veel vind voor wat het is en dan koop ik voor dat geld liever kauwbeentje of hondeneten.
Zijn er mensen die plasbandjes voor mij kunnen maken? Natuurlijk tegen vergoeding. ;-)

honden page profiel willemijn, baasje van bamse. willemijn, baasje van bamse. 3 doggies

honden foto van willemijn, baasje van bamse.
kelly, mag niet lachen natuurlijk, maar wat zijn plasbandjes ?

honden page profiel rosierosie 3 doggies

honden foto van rosie
dat vroeg ik mij ook al af, heb er nog nooit van gehoord

groetjes

honden page profiel Danielle, Djano, Mika & JessyDanielle, Djano, Mika & Jessy 3 doggies

honden foto van Danielle, Djano, Mika & Jessy
Volgens mij moet ik even gaan googlen echt nog nooit van gehoort....


Groetjes danielle en Djano

honden page profiel Stephanie en CashStephanie en Cash 3 doggies

honden foto van Stephanie en Cash
ook geen idee wat het was, ook even op google ingetypt.

Het is voor hondjes die onverwacht ergens hun pootje optillen (bijv. als je op visite bent)
Met het plasbandje kun je met behulp van een inlegkruisje de plas opvangen O-) O-)
het plasbandje maak je vast met klittenband over het achterste deel van de hond

honden page profiel Mexx Mexx goedgekeurde fokker 3 doggies

honden foto van Mexx
http://www.divadog.nl/?page=catalog&view=subcategory&subcat_id=57
Geloof dat het iets is waardoor je reutje niet in huis markeert.
Een band om de buik, om zijn dingesje.

honden page profiel Mexx Mexx goedgekeurde fokker 3 doggies

honden foto van Mexx
Wat ik las is neem een fleecesjaal, knip op maat, inlegger erin en klitteband eraan.

honden page profiel Joyce, Kaily&ZoëyJoyce, Kaily&Zoëy 3 doggies

honden foto van Joyce, Kaily&Zoëy
dacht dat het aan mij lag, maar niemand kende dit dus haha

honden page profiel willemijn, baasje van bamse. willemijn, baasje van bamse. 3 doggies

honden foto van willemijn, baasje van bamse.
sorry :-D dacht toch echt dat er een grap was gemaakt. dacht nog, ik trap er niet in../ :-D :-D

ja ik heb een teef, dus ........

honden page profiel Danielle, Djano, Mika & JessyDanielle, Djano, Mika & Jessy 3 doggies

honden foto van Danielle, Djano, Mika & Jessy
Begrijp het allemaal wel maar zou het mn hond niet aandoen sorry O-)

honden page profiel willemijn, baasje van bamse. willemijn, baasje van bamse. 3 doggies

honden foto van willemijn, baasje van bamse.
misschien heb ik het mis, maar kan ze dan geen broekje kopen gewoon voor een loopse teef ? :-D

ik heb een giga hond, een teef, als die loops is, heeft ze never een broek aan, die houd zich goed schoon, en ik heb vroeger bij mijn ouders thuis ooit een loopse teef met een broekje aan uitgelaten, dus hilarisch genoeg natuurlijk.

dus een broekje aan zoals een loopse teef ? of zie ik het verkeerd ?

honden page profiel Maaike & de rest van de beestebende Maaike & de rest van de beestebende 3 doggies

honden foto van Maaike & de rest van de beestebende
hahahahahahahhahaha :-D

geweldig, mijn buik doet zeer, zie het helemaal voor me... :-D :-D

honden page profiel Angela • BodhiAngela • Bodhigoedgekeurde fokker 3 doggies

honden foto van Angela • Bodhi
Dat voorkomt het probleem ook niet toch? Ik zou gaan trainen met de hond. Elke keer als hij een poging waagt om dat pootje op te tillen, gelijk NEE en pootje vastpakken. Bij Raki werkt dat wel buiten als ik niet wil dat hij ergens tegen aan zeikt (zoals een rolstoel O-))...

honden page profiel ;.;.;.;.;;.;.;.;.;

honden foto van ;.;.;.;.;
Het is inderdaad een bandje voor reutjes die graag hun pootje heffen. Ik kan onze chihuahua nergens laten loslopen of hij plast tegen alles aan wat vertikaal staat :-D
Daarom zou ik dat graag is proberen op aanraden van onze dierenarts O-)
Maar ik vind 30euro echt veel te veel voor een "lapje stof" en zeker al omdat ik niet weet of mijn hondje dit zal verdragen.

Toen de DA mij erover vertelde lag ik ook plat van het lachen, maar blijkbaar is dit iets dat bij de fokkers ook veel word gebruikt. O-)

Het zou dus enkel zijn voor als we ergens op bezoek gaan zodat hij ook kan rondlopen en niet de hele tijd bij mij moet blijven zitten.

honden page profiel ;.;.;.;.;;.;.;.;.;

honden foto van ;.;.;.;.;
@ willemijn:

Zo een loopsheidbroekje werkt niet echt :-D
Dan plast hij gewoon over de rand want die broekjes blijven niet echt goed zitten :-D
Ik vind het ook maar iets raar, en ik denk dat het wel een grappig zicht zal zijn maar dan kan hij toch lekker loslopen als we op bezoek gaan bij vrienden en familie en moet hij geen uren stil blijven zitten bij mij. Dus als hij het verdraagt zal het wel leuker worden voor hem. ;-)

honden page profiel  martine martine 3 doggies

honden foto van  martine
sorry maar ik kreeg ook de slappe lach...dit kende ik ECHT nog niet...waar dit forum toch goed voor is hé...

wat een uitvinding :-D :-D

grtzz

Martine

honden page profiel ;.;.;.;.;;.;.;.;.;

honden foto van ;.;.;.;.;
@ Angela: We hebben daarop ook geoefend en als ik NEE zeg doet hij het ook niet, maar als we op bezoek zijn bij mensen gebeurt het zonder dat we het zelf doorhebben. Het is alleen om te gebruiken als we ergens op bezoek zijn zodat hij toch kan rondlopen. Verder zal ik het niet gebruiken, want thuis is hij volledig zindelijk. Maar bij andere mensen thuis... O-)

honden page profiel Joyce, Kaily&ZoëyJoyce, Kaily&Zoëy 3 doggies

honden foto van Joyce, Kaily&Zoëy
Is dat idee van Mexx niks! Lijkt me makkelijk je kan het eens proberen ;-)

honden page profiel willemijn, baasje van bamse. willemijn, baasje van bamse. 3 doggies

honden foto van willemijn, baasje van bamse.
kelly, gewoon een PENIS KOKER maken, dat om zijn piemeltje doen, en een riempje van klitteband om zijn middeltje, wedden dat tie dan niet meer plast tegen van alles en nog wat . :-D

honden page profiel Angela • BodhiAngela • Bodhigoedgekeurde fokker 3 doggies

honden foto van Angela • Bodhi
Aah oke Kelly.. lastige situatie... :'(

honden page profiel Iris, Mila & MaxIris, Mila & Max 3 doggies

honden foto van Iris, Mila & Max
hahahahahahahahhaahhaha!!!!! lig hier op de grond met flinke buikpijn van het lachen!!! O-)


HAHAHAHAHA!!!

succes met het maken van een peniskoker of plasbandje!
HAHAHAHHA :-D

Liefs, iris

honden page profiel Joke > Jimmy & SjennaJoke > Jimmy & Sjenna 3 doggies

honden foto van Joke > Jimmy & Sjenna
Hoi Kelly,

Ben even voor je gaan snuffelen,heel toepasselijk op een hondenforum :-D en heb deze site gevonden,daar kosten plasbandjes 17.50 Euro.

http://www.formypet.nl/?menu=category&categoryID=158077

Als je dit nog te duur vindt..ofschoon ze er wel stoer uit zien...kan je natuurlijk van iedere stof eigenlijk een rechte lap knippen inlegkruisje erin,en met een veiligheidsspeld op de rug vast zetten.

Groetjes
Johanne.

honden page profiel ;.;.;.;.;;.;.;.;.;

honden foto van ;.;.;.;.;
Dank je wel johanne voor 17,50euro wil ik het wel eens wagen. Die website was ik nog niet tegengekomen.
Heel erg bedankt!!!

Stoer, tja... zolang mijn kennissen hun tafelpoten maar niet ondergeplast worden ben ik al heel erg blij. :-D

honden page profiel AnjaAnja 3 doggies

honden foto van Anja
Ik heb al ruim 40 jaar honden en had hier dus nog nooit van gehoord?? Wat geweldig zo'n uitvinding. Ik ken ook mensen die zo'n plashondje hebben en ja het is ook een CCC en ik wil da hondje liever niet zien hier maar misschien is dit wel een oplossing voor ze. Nu het baasje nog overtuigen want die hebben gewoon maling aan dat het diertje overal plast.

honden page profiel Joke > Jimmy & SjennaJoke > Jimmy & Sjenna 3 doggies

honden foto van Joke > Jimmy & Sjenna
Hoi Kelly,

Mijn dochter heeft ook een chi..en doet ook tegen alles aan piesen als hij bij mij is,dus het topic van jou komt ook mij goed van pas,wist namelijk niet dat plasbandjes bestonden :-)

Jij ook bij deze bedankt ;-)

Groetjes


honden page profiel ;.;.;.;.;;.;.;.;.;

honden foto van ;.;.;.;.;
Ja het lijkt een echte chihuahua kwaal te zijn eh. :-D
We hebben altijd amstaffs gehad thuis en geen enkele van de reutjes die (behalve tijdens de wandeling) ergens tegenaan ging plassen.
Maar mijn chihuahua... O-)
Ook hoor ik vaak van fokkers van chihuahua's dat hun reutjes nogal graag hun pootje heffen en ik zit ook op een chihuahua forum en daar hebben ook meerdere dit probleem.

Toen ik vorige week de eerste keer hoorde over die plasbandjes begon ik ook heel hart te lachen, je ziet je hondje al lopen met een bandje om waar op staat "hug me" of "killer" :-D .
Maar dan ben ik met enkele fokkers in contact gekomen en blijkbaar worden de plasbandjes daar al een tijdje gebruikt. Het is wel een grappig zicht, maar het zal wel leuker zijn voor de hond dat hij kan rondlopen als er bezoek is dan dat hij de hele tijd verplicht op je schoot moet zitten.

Ik heb vandaag al 1tje besteld op de site die hier enkele berichten boven is genoemd, en ben benieuwd of dit zal werken. Ik hou jullie zeker op de hoogte ;-)

honden page profiel willemijn, baasje van bamse. willemijn, baasje van bamse. 3 doggies

honden foto van willemijn, baasje van bamse.
kelly, denk nog steeds aan een grap.

je hebt het besteld via internet, kan je er een foto van maken als jouw hond hem om heb ? dat willen we toch zeker wel allemaal zien :-D :-D

weet je niet hoe dat moet, ik help je graag, :-D scrol naar .willemijns test. eerste pagina, daar staat hoe je het moet doen,

want we lachen erom, dus fotoos maken, en laten zien.

dan hebben wij alle weer wat geleerd. :-D

honden page profiel ;.;.;.;.;;.;.;.;.;

honden foto van ;.;.;.;.;
Zodra hij is toegekomen zal ik zeker een fototje maken.
Ik zal al even een voorbeeldje bijvoegen :-D



Voila zo zal het er gaan uitzien :-D

[en nu val Willemijn helemaal van haar stoel door het lachen] :-D :-D :-D

honden page profiel willemijn, baasje van bamse. willemijn, baasje van bamse. 3 doggies

honden foto van willemijn, baasje van bamse.
hihi, vind het wel wat hebben, zeker voor een loopse teef, geweldig, nou is het minder geschikt voor bamse met dat vele haar, maar voor een hond een teefje dan die wat bloter is, vind ik het geweldig. moeten ze ook maken voor loopse teven, zijn altijd van die lullige broekies, dit is toch veel leuker ?

zijn er geen broekies te maken voor teven ? afblijven ? kunnen de reuen er erg in houden :-D

dacht echt een grap :-D

honden page profiel willemijn, baasje van bamse. willemijn, baasje van bamse. 3 doggies

honden foto van willemijn, baasje van bamse.
nog even kelly, vind het super dat je werkt aan het probleem, menig honden eigenaar met een reu, zie ze ook niet graag in mijn tuin komen hoor, die interesseert het geen ene bal dat tie overal tegen aan zit. of staat.

kijk buiten zal je het niet nodig hebben, maar inderdaad op bezoek, eigenaren kijken altijd met argusogen of die reu niet de hele tuin plat piest, en ook nog de vertrekken in huis rond gaat. super hoor.

nu ik het gezien heb, ja geloof ik er heilig in. hahahahaha

Ga naar Pagina 1 2 3

Home | Registreren |