Poot optillen reu

91 reacties

teresa en beau

29 juli 2012, 22:36 3 doggies

beau is een wandelende hormonen bom momenteel, maar plast nog als een dame..;-) ( beau is bijna 7 maanden )

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Poot optillen reu" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

teresa en beau

30 juli 2012, 10:33 3 doggies

"
ooww is dat met een injectie? "


Kan met injectie, en anders en oplosbare chip ( implantaat )
deze vorm van castratie ( nep castratie ) is niet blijvend...
dus als het uitgewerkt neemt de hond zijn eigen hormonale toestanden zelf weer in de hand nemen

teresa en beau

30 juli 2012, 15:13 3 doggies

implantaat gaat werken hoor, geduld, alleen het "neveneffect' nadat het uitgewerkt is, is niet bekend, nog geen onderzoeksresultaten...( wil je allerminst ongerust maken) hoop alleen dat je er overnagedacht hebt

teresa en beau

30 juli 2012, 16:43 3 doggies

Soms is het beter om de natuur zijn gang te laten gaan, het druist in tegen alle natuurlijke behoeftes in van de hond, voor jullie en vooral voor de hond nu erg vervelend, er zit niets anders op om af te wachten nu, tot de implantaat uitgewerkt is, waarschijnlijk geen vervolg voor jullie om in de toekomst nog implantaten te gebruiken ? O-)
Ga onzelf als vrouwen en onze menstuatie maar eens na, door het slikken van de pil krijg je een "fake' eisprong...de pil regelt alle hormoonhuis houdingen...en al onze ongemakken daaromheen..prikkelbaar, vocht vast houden, stemmingswisselingen enz...we zitten onszelf ook in de weg bij tijd en wijle, bij de hond net zo...

teresa en beau

30 juli 2012, 16:44 3 doggies

jouw dierenarts denkt aan zijn eigen portomonee...en niet aan de nadelige gevolgen daarna, die kent hij niet, is ook nog geen onderzoek naar gedaan, dus alles wat ie je vertelt, hij kletst uit zijn nek..

teresa en beau

31 juli 2012, 09:54 3 doggies

" Over 6 maanden is het uitgewerkt.
Het is een soort van gel capsule die onder de huid langzaam oplost.
Ohhhhh, als dit maar goed gaat!
Wat heb ik mijn arme hond aangedaan?! "


Suzan,
Ik heb nog even zitten kijken voor je of de implantaat te verwijderen kan, maar kan er helaas niets over vinden, wel kan ik je vertellen, dat dit gedrag kan blijven voortduren en dat er weinig aan te doen is, in sommige gevallen wordt het gedrag onderdrukt door de implantaat, en in sommige gevallen wordt het hierdoor juist vertsterkt, het is erg vervelend, maar je kunt er weinig aan doen..:(

teresa en beau

31 juli 2012, 11:12 3 doggies

suzan, we kunnen weinig doen over je ongerustheid nu, maar ik snap je helemaal !
de dierenartsen zeggen dat dit DE manier is tegenwoordig, maar niet altijd het beste voor de hond, er zitten nu eenmaal risico's aan vast. Ik vind het echt vervelend voor je, maar ga je nu niet te schuldig voelen, je kunt er niets aan veranderen nu...nadat het implantaat uitgewerkt is, dan pas kun je een gewichtstoename bemerken, bij rocky werkt het averechts nu, en worden zijn hormonen helemaal opgejaagd..
En hoe nerveuzer jij wordt, hoe nerveuzer rocky wordt, hij voelt het ook aan, en dat kan hij er nu niet bij hebben..ZENNN...probeer het !;-)

teresa en beau

31 juli 2012, 11:30 3 doggies

let er niet teveel op, als rocky honger heeft eet hij vanzelf , relax !
heeft een koude en/of een loopneus ?

teresa en beau

31 juli 2012, 12:08 3 doggies

niets aan de hand ! loopneus kan er op duiden, sexuele overprikkeling..dus in dit geval was dat ook logisch.
koude neus of warme neus zegt niets over hoe een hond zich in zijn vel zit...de handjes van jonge baby's zijn een geen graadmeter of te zien of een kind ziek is ...don't worry !

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Poot optillen reu" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

^