Even stoom afblazen!

32 reacties · pagina 1 van 2

annemieke&nak

23 juli 2012, 08:52 3 doggies

Die vrouw die haar haag,met zeepsop wast,heeft een dwangmatige schoonmaaktic! :-D :-D :-D :-D

Ja echt hoor,die bestaan!Mijn moeder was er ook zo eentje,altijd maar schrobben,en boenen,gék werd ik er van! :'( :'( :'(
Zij woont in Huizen N-H,en daar wonen meer van die schoonmaak maniakken,ennuh er zijn er dus meer hier in ons landje. :'( :'( :'(
En nee,geen lekker biertje erbij want.....wat moet de buurt daar wel niet van denken???

Hoezo gestoord?!!! ;-) ;-) ;-)

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Even stoom afblazen!" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Anoniem (gast)

23 juli 2012, 02:54

Ondanks dat urine afvalstoffen bevat, bevat het geen bacteriën, urine is dus een heel schoon product. Urine wordt, na bewerking, zelfs als drinkwater gebruikt in de ruimte.
Die haag mag blij zijn met dat plasje! :P

Ans

23 juli 2012, 00:12 3 doggies

Even off topic. Mijn oudste zus woont ook in Meeuwen. Maar dan in het noord brabantse Meeuwen. Grappig dat er in België een plaats met dezelfde naam is :-D

Maar dat honden een heg of haag kapot kunnen plassen, dat is waar. Maar dan hoef je toch niet meteen zo te gaan schreeuwen. Gewoon even zeggen dat jouw hond niet de enige is die dan tegen die haag gaat plassen en dat de haag daarvan dood gaat, is toch genoeg. Lijkt mij. Hoewel er altijd mensen zijn die er zich niets van aantrekken.

Lucy (gast)

22 juli 2012, 23:51

Je moet tegen die mensen zeggen dat die haag en dat gras meer kapot gaan van de uitlaat gassen en de zure regen en hun zuur gezicht dan van het plasje van jou hond . En tegen die vrouw met die haag moet je zeggen dat ze dethol moet gebruiken . Is ze meteen ontsmet ook . Bij ons in Boom noemen ze zulke mensen azijn pissers . ;-)

Wendy

22 juli 2012, 11:41 3 doggies

Sommige heggen krijgen kale stukken waar er tegen aan geplast wordt. Ik dacht conifeer, buxus en liguster. Buxus iig. 
Ik probeer zoveel mogelijk te voorkomen dat mijn honden tegen erfafscheiding of huizen plassen net als vlak bij een voordeur, of tegen een auto of een rolcontainer (wij moeten die van ons door het huis rijden, lekker met pisvlekken erop).
Aan de andere kant denk ik dat je dat als hegeigenaar zelf kan bedenken dat er tegen je heg geplast kan worden en dat het dan niet zo slim is om en heg te kiezen waar de gaten in vallen...... Maar ja......
Er blijft ook maar weinig over op een gegeven moment. Bij mijn moeder in de straat hebben ze om veel bomen een perkje gemaakt en tegen elke lantarenpaal staan fietsen. Dan is en reu wel lastiger uitlaten.

*niet meer actief*

22 juli 2012, 09:35 3 doggies

"

ikke belg was zelfs mijn hek niet met zeepsop O-)

hoe hard zou ze moeten schrobben voor de vogelpoep O-) "


Nou, een hek wordt hier vast wel eens met zeepsop afgenomen, een wit hek met groene aanslag. Maar in het bericht van de ts, staat dat de vrouw de haag af ging nemen. En de haag is in nederland de heg. En die heb ik hier nog nooit zien wassen met zeepsop :-D

Sjef

22 juli 2012, 03:23 3 doggies

ach je hebt soms mensen..

linneke

21 juli 2012, 23:27 3 doggies

"

Tja, de belgenmoppen ontstaan niet voor niks hè! ;-) :-D alleen een belg wast zijn heg met zeepsop, haha :-D "


ikke belg was zelfs mijn hek niet met zeepsop O-)

hoe hard zou ze moeten schrobben voor de vogelpoep O-)

linneke

21 juli 2012, 23:24 3 doggies

die vent heeft niks te zeggen! gewoon morgen terug gaan en je hond zijn plasje en kakje laten doen, poep mooi opruimen en als die man wat zegt zwaai je gewoon met je poep zak ;-) .

Linda en Nousya

21 juli 2012, 20:48 3 doggies

Bij ons ook, moet Nousya poepen op een stukje gras van de gemeente, komt er ook zo'n vent aan, 'vind je dat normaal ofzo' blabla, slaat nergens op we ruimen het gewoon op dan is er toch niks aan de hand ?
Snap het probleem niet zo, foutje kan gebeuren toch?
Om de struik helemaal te wassen met zeep is wel een beetje overdreven maar moet er stiekem wel om lachen

Eline & Vino

21 juli 2012, 20:44 3 doggies

Waaw gezellige mensen bij jou in de buurt! O-)

Ik moest wel heel erg lachen toen ik las dat ze haar haag met zeepsop waste :-D ;-)
'beetje' overdreven! :-D

*Luna*

21 juli 2012, 20:22 3 doggies

"

Tja, de belgenmoppen ontstaan niet voor niks hè! ;-)  :-D  alleen een belg wast zijn heg met zeepsop, haha :-D "

You just made my day;-)

Veerle & Chipke schreef het onderwerp

21 juli 2012, 19:58

" Is chipke dat kleine hondje op je profiel? Dat kan je amper een plasje noemen, eerder druppels. Toch vergallen deze mensen die zo naar tegen je doen de dagelijkse uitstapjes voor jou en je hond. Schrijf je gemeente aan en vraag welke oplossing ze voor dit probleem hebben (bijv. Uitlaatplekken enz). Jij en je hond hebben net zoveel recht als ieder ander. Maar niet leuk zo hè? "


Ja Chipke is een chihuahua, of kruising van, we zullen het nooit weten. Maar veel plast die inderdaad niet. Tja ben er al overheen, terug goedgezind en sevves fijn een avondwandeling doen langs het kanaal, kan ie lekker plassen waar ie wil haha

Alaska's Finest!goedgekeurde fokker

21 juli 2012, 19:04 3 doggies

"

Tja, de belgenmoppen ontstaan niet voor niks hè! ;-)  :-D  alleen een belg wast zijn heg met zeepsop, haha :-D "

Hiiihihihi, met een biertje erbij! ;-)

Blaise

21 juli 2012, 18:45 3 doggies

Is chipke dat kleine hondje op je profiel? Dat kan je amper een plasje noemen, eerder druppels. Toch vergallen deze mensen die zo naar tegen je doen de dagelijkse uitstapjes voor jou en je hond. Schrijf je gemeente aan en vraag welke oplossing ze voor dit probleem hebben (bijv. Uitlaatplekken enz). Jij en je hond hebben net zoveel recht als ieder ander. Maar niet leuk zo hè?

J&S

21 juli 2012, 18:44 3 doggies

Nog wel even dit: dat er zo tegen je tekeer wordt gegaan, is natuurlijk not done! Is absoluut nergens voor nodig!

*niet meer actief*

gewijzigd 21 juli 2012, 18:43 3 doggies

"

Ik woon nu 4 jaar in Diepenbeek (belgisch limburg) maar daarvoor heb ik altijd in Meeuwen gewoond. Je merkt echt een heel groot mentaliteitsverschil tussen die 2 dorpen. Tja zal me er maar niet te veel van aantrekken hé. Drolletjes ruim ik altijd mooi op maar kan toch moeilijk een emmer water en een dweil meenemen als ik ga wandelen "


Tja, de belgenmoppen ontstaan niet voor niks hè! ;-) :-D alleen een belg wast zijn heg met zeepsop, haha :-D

J&S

21 juli 2012, 18:40 3 doggies

:-D Als de heg al doodgaat, zal het van het sopje komen...

Ik moet wel zeggen, baasjes die hun hond tegen een heg laten plassen, kan ik wel schieten. Ook ik heb een mooie buxushaag voorthuis, met één enorm grote-bruin-dood-pies-stuk ertussen. En ja, dat is frustrerend... O-)

(no offense richting jou zozeer, bovenstaand stukje, je zegt immers dat dit anders niet voorkomt, dus meer algemeen bedoeld)

.

gewijzigd 19 oktober 2025, 12:25 3 doggies
.

*Luna*

21 juli 2012, 18:26 3 doggies

Vervelend hoor! Ik heb het zelf eigelijk nog nooit gehad, omdat Luna eigenlijk altijd of in de bossen of in de goot plast... Wel een keer dat ze ging plassen in de goot en toen liep ik door, maar toen kwam een vrouw ons achterna omdat ik de poep niet had opgeruimd;-)  Welke poep mevrouw? Ja, ik zag het wel, kom maar even mee om het op te ruimen... Ze plaste alleen maar hoor... Nee, want dat doe ze altijd tegen heggen aan !;-) Nouja, uiteindelijk was er dus geen poep, maar excuses geeft ze niet hoor... Gewoon zoveel mogelijk negeren, dat soort mensen;-)

rm

21 juli 2012, 17:24 3 doggies

en zeepsop is JUIST slecht voor die heg haha!

rm

21 juli 2012, 17:23 3 doggies

Die mensen ook van tegenwoordig ;-) Wat is er nou zo erg aan een plasje?

Nicole, Guus, Flynn & Puk

21 juli 2012, 17:22 3 doggies

haha! een heg met seepop wassen! oke ik snap wel dat het niet leuk is dat er een hondje tegen je haag plast maar dan hoef je niet meteen te gaan schelden! raaaaar

Veerle & Chipke schreef het onderwerp

21 juli 2012, 17:19

Willemijn, ik geef je gelijk maar heb me verontschuldigd. Om dan nog steeds zo tegen mij te vloeken vond ik er een beetje over. Maar oké, we lopen wel een stukje om zodat we daar niet meer langs komen. Maar die man van vandaag, daar ben ik wel kwaad om. Dat was een stukje gras van de gemeente en dan is gras nog veel gezegd, meer onkruid en zand dan wat anders. Iedereen laat zijn hond daar plassen. En dan begint die zo tegen mij. Nee dat vind ik niet kunnen. En die man is naar me blijven schreeuwen totdat ik de hoek om was. Nee echt niet, dat kan bij mij niet door de beugel. Hier vind ik niet dat ik iets mis gedaan heb. Vroeger (toen ik nog in Meeuwen woonde) had ik hier nooit last van. Niemand klaagde over niemand, echt een fijne buurt. Dat is nu heel anders, kan er maar niet aan wennen.

Willemijn - baasje van Vika . Bams en Ogin ¥ .

21 juli 2012, 17:11 3 doggies

nee een emmer en de dweil mee nemen verlangt niemand van je, maar hier moet ook even gelopen worden voor er geplast kan worden, jij bepaalt waar de hond plast, niet de hond, voorkom die ongelukjes, dan heb je ook geen mensen meer die tegen je aanschreeuwen.

Willemijn - baasje van Vika . Bams en Ogin ¥ .

21 juli 2012, 17:09 3 doggies

voor mensen is het niet leuk dat een hond tegen hun pui of heg aan plast, het zal meerderen keren gebeuren , en jij kwam voorbij en ja of het nou per ongeluk is of niet, je was even degene waar hun even stoom aan het afblazen waren.

en probeer ongelukjes te voorkomen, tegen andermans heg. dat is een grote ergenis.

er zal altijd wel een berm plekje ergens zijn, houdt je hond kort aan de lijn zodat het niet meer voorkomt dat tie nou net dat heggetje uitkiest, trouwens geen een heggetje is voor je hond het plasplekje.

ik begrijp jouw frustraties best als er tegen je gescholden wordt, maar hun frustraties ook, een hond tegen hun heg, en alle honden plassen daar tegen, voorkom die ongelukjes.

C.

21 juli 2012, 17:05 3 doggies

Ik kan begrijpen dat iemand het niet fijn vind als er honden tegen hun eigen heg zeiken.. want na die ene hond komen nog 20 andere reuen die er nog ff overheen willen plassen O-) En wie mag de heg later bijknippen? Of lekker in de voortuin zitten genieten van het zonnetje,met een heg ruikende naar hondenzeik. Ik zou er ook niet vrolijk van worden haha. Maar om er boos om te worden? Neeh haha.

Aan de andere kant, het is maar een plasje, en je hebt zelfs nog je excuus aangeboden, meer dan dat kon je ook niet meer doen. :-)

Veerle & Chipke schreef het onderwerp

21 juli 2012, 17:01

" Nou Veerle (zo heet mijn zusje ook :-)) Wat een rare mensen zeg!! Al helemaal van dat stukje gras!! Waar in de buurt woon je?

Liefs, "


Ik woon nu 4 jaar in Diepenbeek (belgisch limburg) maar daarvoor heb ik altijd in Meeuwen gewoond. Je merkt echt een heel groot mentaliteitsverschil tussen die 2 dorpen. Tja zal me er maar niet te veel van aantrekken hé. Drolletjes ruim ik altijd mooi op maar kan toch moeilijk een emmer water en een dweil meenemen als ik ga wandelen

Alaska's Finest!goedgekeurde fokker

21 juli 2012, 16:53 3 doggies

" Kom ik een tijdje verder weer langs daar, is ze haar haag met zeepsop aant afwassen.  "

Woehahahahaha! Oh, dat is toch hilarisch! Wat moet dat mens werk hebben, met alle mussen, duiven, merels die poepjes leggen in de tuin, op het dak, in de goot. Om van de katten nog te zwijgen...

Jackey & Bruno

21 juli 2012, 16:44 3 doggies

Nou Veerle (zo heet mijn zusje ook :-)) Wat een rare mensen zeg!! Al helemaal van dat stukje gras!! Waar in de buurt woon je?

Liefs,

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Even stoom afblazen!" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Lees ook

^