te veel drinken.gevaarlijk???

35 reacties

bink

29 juni 2012, 08:35

woensdag was bink heel hard aan het spelen in de tuin toen hij gedaan had ging hij naar zijn drinkbak ging liggen en heeft hij heel zijn bak bijna leeg gedronken heb het op de duur weggenomen en hem een ijslolly gegeven die ik zelf heb gemaakt daar koelde hij een beetje van af
nu kwam gisteren iemand in de zaak en die zei da da nie mag hem liggend drinken geven en al zeker zo veel nie want dan heb je kans op maagkanteling
nu heb ik al veel gelezen over maagkanteling maar dit ben ik nog nooit tegen gekomen
wa denken of weten jullie hier over bestaat die kans op maagkanteling bij te veel liggend drinken?

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "te veel drinken.gevaarlijk???" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

bink schreef het onderwerp

gewijzigd 29 juni 2012, 11:09

" Waarom laat je de hond zo lang spelen? Met warmte en deze temperatuur zou ik nooit doorgegaan zijn zodat er een bak water leeg gedronken wordt....

Hoef je je ook geen zorgen te maken over een eventuele maagkanteling want zeg nooit dat dit niet zou kunnen.... "


ik zeg ook nooit dat da kan,onze bink is gevoelig aan maagkanteling
en ik wist nie da hij zo veel in één keer ging drinken heb trouwens zijn bak weggenomen en een ijslolly gegeven
onze bink heeft gewoon achter een bal gehold hier in de tuin maar blijkbaar te hard toen we zagen da hij begon te hijgen zijn wij ook onmiddelijk gestopt
maar eigenlijk moet ik me nie verantwoorden waarom hij zo hard heeft gespeelt
mijn vraag was of da kan een maagkanteling van liggend te veel te drinken

bink schreef het onderwerp

29 juni 2012, 11:14

je moet maar eens een over enthousiaste boxer van 10 maanden rustig laten zijn wij zijn er al een paar dagen nie mee gaan wandelen,ja te warm,da verstand heb ik ook wel,resultaat vandaag is het varken eerste klas omdat hij de beweging niet heeft die hij nodig heeft!!!

bink schreef het onderwerp

29 juni 2012, 13:34

" Fietsen met warm weer is stom gewoon omdat je je hond min of meer verplicht dat te doen. Maar wanneer je hond in de tuin gaat rennen omdat hij het zelf wil is iets heel anders denk ik.
een pup van 10 maanden met teveel energie omdat hij dagen niet is gaan wandelen die blijft gewoon achter een bal aan hollen! "


veel kan ik er nie aan doen ik kan hem slecht gaan opsluiten in huis he en idd zo als je zegt hij blijft achter zijn bal aan hollen en als we hem weg nemen neemt hij wel iets anders

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "te veel drinken.gevaarlijk???" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

^