3 doggies 
Dat pups niet standaard mogen spelen op cursus is helemaal niet zo gek.
Het zijn pups van verschillende grootte en van verschillend karakter.
Als ik puppycursus geef wil ik de pups eerst leren kennen een paar lessen. Dan weet ik hoe elk pupje is en dan kan er gecontroleerd gespeeld worden.
De pups zijn nog erg jong en daarom wil je dat je goede ervaringen opdoen met stabiele honden.
Ik dit geval was het beter geweest om eerst buiten te gaan lopen met beide aangelijnd zodat ze elkaar geur alvast kunnen leren kennen en elkaar kunnen zien zonder dat de een bovenop de ander kan 'bulldozeren'.
De een is heel druk en de ander kan dat niet waarderen. Dus ik zou daar zelf voor zorgen dat ze alleen rustig kunnen spelen.
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "slechte socialisatie of gewoon geen klik?" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
Zoek je iets op de HondenPage ? Vul dan hier jouw zoekwoorden in ?