Je bekijkt het forum nu in een aangepaste volgorde. Je bekijkt de laatste reacties als eerste.
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "enquete" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
We willen het onderzoek voor oktober afgerond hebben, dus dat duurt nog wel even. Natuurlijk zullen we jullie laten weten wat het resultaat is.
Nogmaals bedankt voor jullie moeite!

Dan ben ik denk ik nummer 2..
Heb de enquete ook net ingevuld..
Ben wel benieuwd naar de uitslag..
Komt die ook op hondenpage ??
(zal wel nog wel even duren denk ik zo)
Succes met de studie
Heel erg bedankt! Hierbij ben je onze eerste deelnemer 
Beste forumleden,
Wij zijn twee studenten diergeneeskunde die bezig zijn met een onderzoek naar de mogelijke effecten van huisdierbezit op de (mentale/fysieke) gezondheid van de eigenaren.
Hiervoor zijn we op zoek naar mensen met een hond en/of kat en mensen zonder huisdieren. Via dit bericht willen we jullie dan ook vragen of jullie ons hierbij zouden willen helpen door onze korte enquête in te vullen.
De enquête is te vinden op onderstaan adres:
https://www.surveymonkey.com/s/KFQPNNZ
Voor vragen of opmerkingen kunnen jullie mailen naar:
[email protected]
Bij voorbaat dank,
Charissa en Ruben
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "enquete" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
Zoek je iets op de HondenPage ? Vul dan hier jouw zoekwoorden in ?