Shaweca stopt ermee, vervangen in assortiment?

27 reacties

Plucheke007goedgekeurde fokker

14 juni 2012, 16:41

Ok, zoals sommige onder jullie weten heb ik een webwinkel in hondenvoeding, waar ik grotendeels KVV verkoop hier in België. Nu komt het ene slechte nieuws na het andere, maar het laatste is dus dit: Shaweca stopt erbij! Ze gaan enkel nog HaaksBarf produceren. Ik vind dit persoonlijk heel spijtig, maar het is hun beslissing natuurlijk. Nu ben ik echter op zoek naar een goede vervanging, eventueel een nieuwe KVV ofzo waar jullie ervaringen mee hebben. Ik verdeel op dit moment:

Alaska
Tammenga
Darf
Haaksbarf
Shaweca
Smuldier

Het probleem is ook dat veel merken in Nederland nog niet bereid zijn om in België te leveren... .

Graag jullie mening.

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Shaweca stopt ermee, vervangen in assortiment?" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Plucheke007goedgekeurde fokker schreef het onderwerp

14 juni 2012, 16:58

Carnibest is een optie, maar vind het zonde dat ze in hun varianten allemaal rijst gebruiken. Carnivoer is geloof ik een pak duurder, Tinlo staat ook op mijn lijstje om eens na te kijken.

Ik zoek eigenlijk echt een vervanger. Shaweca was qua prijs heel goed, het was natuurlijk omdat ze kippenbotten gebruikten, maar het was op zich een goed voer voor een goede prijs. Dat zoek ik nu dus terug. Want de andere KVV's blijf ik ook verdelen en ik wil niet te veel "gelijkaardige" producten hebben qua prijs/kwaliteit verhouding.

Plucheke007goedgekeurde fokker schreef het onderwerp

20 juni 2012, 21:26

@Joke & Sem:

Ik weet dat ze varianten hebben zonder rijst, maar zoals je zelf zegt, zijn het hun "diabetes" varianten. Ik vind dat gewoon spijtig, het geeft een beetje de indruk dat rijst in het eten hoort, behalve bij diabetes patiëntjes. Maar ik heb zeker niet gezegd dat ik het een slechte KVV vind, het is nog steeds een optie.

Aan alle andere, bedankt ook al voor de tips, ik ga het allemaal eens nakijken. BARF gaan verkopen is niet zo makkelijk omdat ik dan weer een heel nieuw gamma moet hebben en dat vraagt ook veel vriesruimte :-) Je kan niet maar een beetje van iets hebben hé.

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Shaweca stopt ermee, vervangen in assortiment?" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

^