Farmfood HÈ donkere ontlasting

9 reacties

Albert van de Kamp

21 mei 2012, 18:36

Sinds eergisteren zijn wij overgaan van Eukanuba puppy large breed, naar Farmfood HÈ ...  Wij zijn er in kleine stapjes mee begonnen, nou is het zo dat ICE moeite heeft met haar ontlasting ophouden, het is erg donker van kleur maar ze oogt wel fit en drinkt gelukkig wel! Ik denk dat de vla achtige ontlasting komt van het overschakelen naar haar nieuwe voer. Maar hoe lang kan zoiets duren voordat haar darmen er aan gewend zijn? Is het wel ok als de ontlasting zo donker is? Heeft iemand hier ervaringen mee? Vind het zo zielig! En dan is het nu ook nog eens 25 graden buiten ! "arme malamute"

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Farmfood HÈ donkere ontlasting" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

jantien

21 mei 2012, 18:42

Hallo Albert,

Friso heeft, sinds hij Farmfood HE eet, mooie zwarte ontlasting, steviger dan ooit!
Deze kleur valt ook minder op op de aarde    ;-) .
Hij heeft bij de geleidelijke overgang van een ander merk geen last gehad van diarree.

Ik hoop dat bij jouw hond snel overgaat.

mary S&A&Z

21 mei 2012, 18:49

De zwarte poep van farmfood HE is normaal.
Mijn Schotse collie verdroeg dat voer uiteindelijk niet, zij bleef dunne poep houden.
Is dus even afwachten.;-)

Shanti

21 mei 2012, 21:52

Shanti had ook donkere tot zwarte ontlasting op Farmfood, tot ze er steeds diaree van kreeg. 
En zolang ze gewoon vrolijk en fit is hoef je je geen zorgen te maken, hoe ben je eigelijk van voer overgestapt?

Daphne

1 juni 2012, 14:09

Op de website van Farmfood staat hoe je moet overstappen van normale brokken naar gesperste brokkken..

Omdat het gelijk uit elkaar valt en de samen stelling anders is.. is het beste te stoppen met je oude voer..
dan een week vuile (groene) pens te geven...

en dan pas FFHE ...

Succes ermee

Daphne

gewijzigd 1 juni 2012, 14:10

Lisette

1 juni 2012, 14:20

Onze pup gebruikt sinds zijn probleempjes (giardia een parasiet, veel diarree en niet meer eten) Farmfood He met 3 x maal per week een portie vers vlees.

Sindsdien heeft hij perfecte vaste donkere (bijna zwarte)ontlasting. En ook eet hij weer normaal en ruim voldoende.

Dus zo te lezen is Farmfood He en donkere ontlasting met elkaar verbonden.

elianne

1 juni 2012, 14:36

donkere kleur is dé kleur van FF-brok

Anoniem (gast)

29 oktober 2012, 05:52

" Hallo Albert,

Friso heeft, sinds hij Farmfood HE eet, mooie zwarte ontlasting, steviger dan ooit!
Deze kleur valt ook minder op op de aarde    ;-) .
Hij heeft bij de geleidelijke overgang van een ander merk geen last gehad van diarree.

Ik hoop dat bij jouw hond snel overgaat. "

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Farmfood HÈ donkere ontlasting" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Lees ook

^