Ik heb ook een Acer (laptop), met Windows 7.
Wel heel toevallig eigenlijk.
En zondag is rustdag he 
Ik heb ook een Acer (laptop), met Windows 7.
Wel heel toevallig eigenlijk.
En zondag is rustdag he 
Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Nieuwe forum editor !" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.
Arjen, ik heb nog wat te miepen
:
De e met schuin streepje doet het niet en die mis ik heel erg want ik ben fan van schuine streepjes op letters. Normaal typte ik gewoon eerst de ' en daarna de e en dan kreeg ik een mooie e met streepje er op. Nu dus niet meer.
In word en in andere fora doet ie het nog wel, maar hier niet... Ik gebruik de oude editor. Hoop dat ik snel weer met schuine streepjes kan strooien!
Het lijkt opgelost, ik plaats dit nu met internet explorer 8 !
ps, een laatste keer ctrl-r kan nodig zijn 
ooo ARJEN, wat vroeg ben je al weer bezig, ik ga het gelijk uitproberen, en laat het direkt weten.
WAUW....arjen toch, hoe fiks je het. hij doet het. hihiho.
heb voor alle zekerheid toch even de Ctrl toets R ingedrukt gehouden, maar geweldig.
p.s. POOT...betekend, bedankt, voor je inspanning. ![]()
Jaaaa hier doet hij het ook!
En mijn é doet het ook weer! 
Bedankt, Arjen!
Mag ik nog wat miepen of heb je het er een beetje mee gehad? Naja, kijk maar of je er iets mee doet, maar ik vind het persoonlijk erg lastig dat de opmaak in het reageervlak anders is dan wanneer je de tekst geplaatst hebt. Als je in het reageervlak bijv. op enter drukt, slaat hij een regel over, maar wanneer je tekst eenmaal geplaatst is is dat niet het geval. Zou leuk zijn als de opmaak hetzelfde was! Maar goed, ik ben een vormgevingsmiep dus misschien ligt het wel aan mij en heeft verder niemand er "last" van.
twee keer op enter drukken dan slaat tie EEN regel over. bij mij wel. 
even laten zien
een regel ? heb twee keer op enter gedrukt.
ctrl-r en opgelalalalost
Jup, helemaal!
Super, je maakt me helemaal blij vandaag. Én mijn schuine streepje terug én de opmaak die klopt. Bedankt!
![]()
Ik ga ook weer een poging doen...
Ik heb in ieder geval al een reageervak ![]()


Yes 

Alles werkt!
Bedankt 
@Arjen super weer, je bent echt geweldig d(^![]()
En quoten gaat ook ![]()
Oeps, dus niet helemaal...
In mijn voorbeeld zag het er perfect uit...???
Gelukt '
Ik heb verder geen problemen, alleen blijft er rechtsboven naast mijn naam staan dat ik 1 pb heb.
En dat is niet zo.
Er is geen nieuwe pb.
Hoe krijg ik dat weg.
Mijn vraagteken doet het ook in eens niet meer krijg nu =.
Ik heb wel net op ctrlR gedrukt. Zal dat nog eens doen.
Helpt niet
je vraagteken , dat streepje, moet je op je onderste kijken van je scherm, daar staat een vierkantje, dat klik je aan, dan zie je twee opties, amerikaans en nederlands, even een aanklikken wat je normaal hebt en je vraagteken is er weer.
en een pb kan ook zijn dat als je dat aanklikt dat er niets staat, maar wel een naam, en dat dan vewijderen, of aanklikken en dan is je pbtje met een weg. probeer maar. 
Even kijken Willemijn =. Nee hij blijft gek doen.
En dat pb/tje heb ik al tig keer aangeklikt maar het blijft hardnekkig staan.
succes!!
truida.....de vraagteken ligt niet aan het forum ./....
je krijgt het tekentje = als je op je scherm het vakje weet te vinden waar de vraagteken normaal staat, geef het aan, amerikaans of nederlands, een van de twee is bij jou ingesteld. klikken erop en veranderen, dan krijg je echt weer je vraagteken terug.
truida, het is de TAALBALK op je scherm.
"Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Nieuwe forum editor !" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.