En weer gaat het slecht met onze lieve Morris!!!!

201 reacties

trouwe_viervoeters

18 mei 2012, 22:55 3 doggies

Jullie hebben al heel wat mee gemaakt met morris. ik kan me voorstellen dat jullie schrikken als de da ineens lymfeklierknobbels constateerd. Dat moment zal vast wel schrikken zijn geweest. Morris is nog een jonge hond. Hij verdiend het niet om zo jong ak zoveel te moeten lijden. Ik kan me voorstellen dat jullie bij deze gedachten al rekening ermee houden dat je hem mogelijk zou moeten laten inslapen. Heel veel sterkte.

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "En weer gaat het slecht met onze lieve Morris!!!!" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

trouwe_viervoeters

21 mei 2012, 22:02 3 doggies

Morgen is het bijna, ik ga voor je ;-).
Veel sterkte voor jullie allemaal.

trouwe_viervoeters

23 mei 2012, 12:37 3 doggies

Ik wens jullie heel veel sterkte vandaag met Morris bij Paul Mandigers.
Hopen maar dat er niet verkeerd is geprikt en dat er alsnog een andere diagnose wordt gesteld.
Maar wat ik ook niet begrijp, dat als er in de lymfeklieren een biopsie is verricht, dat er helemaal geen lymfeweefsel te zien is, want dat zou toch wel moeten zijn, anders zit je dus niet goed in de lymfeklier.
Dus het wordt nu weer wachten op meer informatie ten opzichtte van de kwaal.
Sterkte voor jullie en voor Morris.

trouwe_viervoeters

23 mei 2012, 19:20 3 doggies

he he, dat is me dus ook weer een nieuws. fijn dat paul mandigers zo mee levend was, dat doet een mens altijd goed. heelbveel sterkte met het wachten op de uitslag van de biopten. arme morris.

trouwe_viervoeters

3 juni 2012, 11:24 3 doggies

Het is moeilijk om een zorgenhondje achter te laten terwijl je op vakantie gaat. Maar ik wens jullie ondanks dit met Morris, toch een hele fijne vakantie toe, geniet ervan...even bijkomen is ook niet slecht. Morris zal vast in goede handen zijn van jullie ouders. Ik zal duimen voor een goede uitslag.

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "En weer gaat het slecht met onze lieve Morris!!!!" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

^