Mijn relatie met mijn hond is onbetaalbaar.

106 reacties

Poll

Communiceren honden via Energie?

  • Ja, dat is waar93% (84)
  • Nee, dat is niet2% (2)
  • Weet ik niet4% (4)
90 stemmen

Log in om mee te stemmen.

Jeremy Appeldoorn, baasje van Tijgertje

gewijzigd 11 mei 2012, 19:43

Ik ben Jeremy Appeldoorn en ik ben de trotse eigenaar van een succesvolle bedrijf die met honden werkt. Ik laat honden uit, pas op ze en train "probleem" honden. Dit is geen poging tot een reclame, want ik heb een verhaal voor jullie allemaal. Een verhaal dat bij sommige gevoelig zal liggen en bij sommige niet.

Ik ben met mijn bedrijf begonnen door een speciale hond. Zijn naam is Tijgertje en het is een boemer. Hij is een kruising tussen een Maltezer en een Tsi Tzu. Hij is een broer voor mij die ik nog nooit heb gehad en ik heb een relatie met hem die de meeste mensen niet zullen snappen. Hij helpt mij bij mijn werk en in mijn eigen leven. Ik heb een verhaal over mijn eigen leven een gevoelig onderwerp, maar ik wil het vertellen om jullie iets duidelijk te maken.

Ik ben mijn gehele leven al paranormaal begaafd en het heeft mij zeer lastig gevallen tot mijn 12e jaar. Vroeger had ik elke avond een nachtmerrie en in het huis deden schaduwen niet normaal. Ze bewogen vanzelf en ze volgde mij soms. Het is eng, ik weet het en ik ben eigenlijk een zeer neutrale jongen en denk niet te veel na. De dingen die mij zijn overkomen kan ik niet bewijzen noch aan jullie laten zien. Ik kan het alleen vertellen. Ik ben zelfs vroeger getest op stoornissen en andere dingen. Hieruit kwam zelfs dat ik boven gemiddelde resultaten zat (in een positieve manier dus alles wat goed met mij).

Ik had last van de nachtmerries tot mijn 12e jaar. Mijn oma stierf die ik "Moeder" noemde en ze was erg speciaal voor mij. Paar dagen later had ik iemand in mijn nachtmerrie die zei dat ik moest vechten en dat ik door moest gaan (ik geloof er heilig in dat het mijn oma is). Toen ik vocht en wakker werd zag ik een man met fel oranje ogen boven mij hangen in het maanlicht (was volle maan). Sindsdien heb ik nooit meer van die nachtmerries. Nu denken jullie waar is je hond?

Mijn hond Tijgertje die ik vanaf nu ook mijn broertje noem kwam nadat ik die nachtmerries niet had. Alleen ipv de nachtmerries ging ik dingen zien die ik niet snapte. Ik zag dingen bewegen en zag dingen die er voor de meeste mensen niet waren. Mijn broertje stond elk moment dat ik inzakte naast mij en hij was er in 5 seconden wanneer ik hem riep. Hij heeft zelfs staan blaffen in een deuropening naar iets, omdat het mij lastig viel. Wanneer hij naast mij ging zitten en zijn poot op mijn voet legde (Ik zit op een stoel bijv.) dan wist ik dat er iets mis was en hij mij waarschuwde.

Ik weet dat honden speciale vaardigheden hebben en één daarvan is het communiceren naar elkaar via energie. Ik train honden door middel van energie te sturen en duidelijk te communiceren via gebaren van het lichaam en energie te gebruiken. Door mijn ervaring met mijn broertje kan ik op één of andere manier natuurlijk communiceren met honden. Hij heeft mij verschillende dingen geleerd en het meeste is gebaseerd op de technieken. Hij is inmiddels 9 jaar oud en nog vol in het leven. Ik hoop dat ik hem nog jaren heb en dat hij een volgeling kan kiezen die hem vervangt voor mij. Waarschijnlijk ga ik dan mijn eerste echte groep samenstellen van verschillende soorten honden zodat ik het kan observeren en ervan kan leren.

Toch heb ik nog meerdere verhalen met honden in mijn leven. Wist u dat ik allergisch was voor honden in mijn jeugd en dat een hond mij geholpen heeft om ervan af te komen? Wist u dat mijn ouders door middel van mijn allergie Benji (eerste hond in de familie) weg moesten doen en dat ik erin geloof dat Tijgertje Benji is? Wilt u meer horen dan kunt u het zeggen. Ik ben iedere avond bezig op forums.

Ik ben geïnteresseerd in verhalen met dezelfde onderwerpen? Of iets in de buurt? Wat wil je kwijt en wat wil je weten van mij?

Wat vind u van mijn verhaal?



Groetjes,
Jeremy Appeldoorn

p.s. sorry voor spelfouten, maar ben al vanaf 6 uur op. Nadeel van het uitlaten van honden haha!

Mijn lieftallige broertje.

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Mijn relatie met mijn hond is onbetaalbaar." praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Jeremy Appeldoorn, baasje van Tijgertje schreef het onderwerp

11 mei 2012, 19:59

" Op de pollvraag kan ik alleen maar volmondig ja antwoorden.. maar de 'energie' die jij in je stukje beschrijft, is voor mij niet de energie waar een hond mee communiceert.
Sorry, maar ik geloof gewoon niet in het 'paranormale'.. "


Zoals ik al zei is het voor sommige mensen een gevoelig verhaal en sommige niet. De een geloofd er in en de andere niet. Het is iets wat je zelf moet meemaken. Iedereen mag zelf weten hoe en wat. Het gaat hier om de band tussen een mens en zijn hond. De energie waar ik het voornamelijk over heb is de broeder energie om het zo even te noemen. Hoe ik communiceer met honden is iets wat ik geleerd heb door dit gevoel van energie. Als ik het nu duidelijk heb uitgelegd haha.

Laat nooit iemand je overhalen over hetgeen waar jij in geloofd ;-)

Groetjes,
Jeremy

Jeremy Appeldoorn, baasje van Tijgertje schreef het onderwerp

11 mei 2012, 20:20

" Ik ga eigenlijk grotendeels voor nee, ik vind wel dat honden duidelijk signalen kunnen oppikken van bijvoorbeeld stress, maar om het nou communiceren via energie te noemen niet echt. Ze communiceren meer met hun lichaam, vind ik.
En het paranormale daar heb ik dus al helemaal niks mee, geloof er niet in sorry, ik ben nogal "down to earth".
Ja en ik vind eigenlijk ook dat je je hondje gewoon je hondje moet noemen, noem het beessie bij zijn naam laat maar zeggen. Het is toch geen broertje van je? "


Dat is het verschil tussen jij en ik. Ik geef op een ander manier om een hond. Als enigst kind in de familie en met niemand die je snapt en dat een hond je kan snappen op een manier die de meeste mensen nog niet kunnen snappen.

Ik noem mijn broertje hetzelfde als dat ik hem Tijgertje noem. Ik noem hem bij zijn naam. Alleen op een manier die de meeste mensen "raar" vinden, omdat de betekenis achter een broertje altijd meetelt.

Met energie bedoel ik emotie. Lichamelijk en Mentaal. De ogen zeggen meer dan 1000 worden bij een hond en geven veel informatie en dit is hetzelfde bij mensen. Is je hond agressief dan is het een emotie die je kunt zien op zijn lichaam omdat hij gespannen is (zonder de tanden meegerekend en de blik in zijn ogen).

Het paranormaal heeft een slechte naam gekregen. Paranormaal is officieel het kunnen zien en het voelen van tekens en lichamelijke feiten. Ik heb een rare gebeurtenis beschreven hierboven. Ik ben ook down-to-earth en kijk alles extra na. Ik heb niet voor niks psychologie gestudeerd.

Paranormale is een benaming voor iets wat de wetenschap niet kan bewijzen of in ieder geval uitleggen. Toch zag ik laatst iets op discovery dat wij toch zielen zullen hebben en dat wij uit het stof bestaan uit de ruimte. Dit komt overeen met het paranormale.

Hopelijk ben ik nu wel goed uit mijn woorden gekomen haha

Groetjes,
Jeremy

Jeremy Appeldoorn, baasje van Tijgertje schreef het onderwerp

11 mei 2012, 20:27

" Hoi Jeremy,

Ik geloof je, er is meer tussen hemel en aarde...

Ik ben een hsp`er, een gave dat je na een werkdag doodmoe maakt.
Door mijn gave zie ik alles veel sneller en bepaalde situaties die een ander niet
ziet of veel later pas. 20% van de mensen is een hsp`er. Ik heb het niet, ik ben het.

Als ik iemand 2 seconden zie dan weet ik hoe degene in z`n vel zit. Ik voel heel veel aan.
Er zijn veel meer dingen natuurlijk, even een beetje uitgelegd.
Op internet kan je er veel over vinden. Misschien ben jij ook een hsp`er (hooggevoelige)

Nu weer met kokkie, voel ik veel aan. Ik heb altijd veel met dieren gehad. Vreemde honden
komen vaak naar me toe. Ook kinderen..

Als ik kokkie aankijk, of als ze m`n stem hoort ligt ze zo hard te kwispelen dat ze bijna op gaat stijgen :-D

Doordat ik een hsp`er ben was het me een paar jaar geleden allemaal teveel geworden. Ik
was een overbelaste waardoor ik hyperacusis kreeg.

Zo dat was ik even...... "


Dat heb ik nou ook! Ik wist niet dat er een benaming voor was. Ik ben er natuurlijk niet erg mee bezig en het overkomt mij gewoon.

Het is niet altijd even leuk, want je weet al meteen hoe iemand is of wat je kan verwachten haha

Jeremy Appeldoorn, baasje van Tijgertje schreef het onderwerp

11 mei 2012, 20:39

" Ha, ha, nou ik snap je goede band wel met je hond, zeker. Ik denk dat de meeste mensen hier op HP zo'n goede band hebben met de hond. Dat het voor jouw gevoel voelt als een hele speciale band, of dat jij het gevoel hebt dat het een andere band is als bij bijvoorbeeld mij, komt denk ik eerder doordat je zo te horen niet dat gevoel hebt gehad bij mensen. Wil zeker niet zeggen dat die band dan anders is zoals ik het heb gehad met mijn honden (ik heb geen honden meer), dat wil eigenlijk alleen maar zeggen dat ik dat dus ook mensen heb.
Het lijkt mij dat je dat gevoel dat jij dus hebt, dat je dat wil benadrukken door je hond broertje te noemen.
Vind ik gewoon onnodig, als je gewoon hond zegt, weet ik ook wel hoeveel je van hem houdt. Dat lees ik zo aan de manier waarop je over hem praat.

Dat ogen veel zeggen, ja ben ik helemaal met je eens, maar daar hoef je niet paranormaal voor te zijn om dat te zien. En geloof me ik ben best behoorlijk goed om mensen hun stemmingen te lezen of hun karakter door te hebben, maar dat heeft niks met paranormale toestanden te maken.

Dat gezegd hebbende, ik heb dus helemaal niks tegen je hoor. Iedereen mag van mij geloven wat hij of zij wilt, doe ik ook! :-D "


Precies! Iedereen mag zelf weten hoe en wat!

Toch is het broertje noemen hetzelfde voor mij als hond zeggen of Tijgertje. Dat is het punt waar de meeste mensen "stoort" (kan het effe niet anders plaatsen). Dit komt omdat broertje een andere betekenis heeft gegeven door wij mensen zelf.

Over het paranormale gedeelte zeg ik wat ik bij andere mensen heb gezegd. Het is heel moeilijk uit te leggen hoe het gaat. Als ik bij iemand in zijn ogen kijkt en dan hebben we het hier over mens en dier. Dan zie ik die persoon of dier als een boek. Dit bedoel ik als idee met de ogen. Je kunt ze dan lezen en helpen. Mijn technieken zijn altijd zonder aanraken en hulpmiddelen (elektrische halsbanden, muilkorf en dat soort dingen).

Juist door mijn hond heb ik ironisch genoeg een betere band met mensen. Doordat ik het vroeger heb meegemaakt was ik zeer antisociaal. Door hem heb ik in de jaren tijd een sociale band met mensen gelegd. Het iedereen een kans geven is bijvoorbeeld een les geweest. Mijn ouders waren er ook wel geloof me goed, maar hij heeft mij op een andere manier gesteund. Vandaar dat ik ook psychologie gestudeerd heb.

Hopelijk snap je het! Het is zeer moeilijk om het uit te leggen. Ik waardeer je standpunt. Mag ik wel vragen waarom je geen hond meer hebt?

Jeremy Appeldoorn, baasje van Tijgertje schreef het onderwerp

11 mei 2012, 20:41

" Ik ben Jeremy Appeldoorn en ik ben de trotse eigenaar van een succesvolle bedrijf die met honden werkt. Ik laat honden uit, pas op ze en train "probleem" honden. Dit is geen poging tot een reclame, want ik heb een verhaal voor jullie allemaal. Een verhaal dat bij sommige gevoelig zal liggen en bij sommige niet.

Ik ben met mijn bedrijf begonnen door een speciale hond. Zijn naam is Tijgertje en het is een boemer. Hij is een kruising tussen een Maltezer en een Tsi Tzu. Hij is een broer voor mij die ik nog nooit heb gehad en ik heb een relatie met hem die de meeste mensen niet zullen snappen. Hij helpt mij bij mijn werk en in mijn eigen leven. Ik heb een verhaal over mijn eigen leven een gevoelig onderwerp, maar ik wil het vertellen om jullie iets duidelijk te maken.

Ik ben mijn gehele leven al paranormaal begaafd en het heeft mij zeer lastig gevallen tot mijn 12e jaar. Vroeger had ik elke avond een nachtmerrie en in het huis deden schaduwen niet normaal. Ze bewogen vanzelf en ze volgde mij soms. Het is eng, ik weet het en ik ben eigenlijk een zeer neutrale jongen en denk niet te veel na. De dingen die mij zijn overkomen kan ik niet bewijzen noch aan jullie laten zien. Ik kan het alleen vertellen. Ik ben zelfs vroeger getest op stoornissen en andere dingen. Hieruit kwam zelfs dat ik boven gemiddelde resultaten zat (in een positieve manier dus alles wat goed met mij).

Ik had last van de nachtmerries tot mijn 12e jaar. Mijn oma stierf die ik "Moeder" noemde en ze was erg speciaal voor mij. Paar dagen later had ik iemand in mijn nachtmerrie die zei dat ik moest vechten en dat ik door moest gaan (ik geloof er heilig in dat het mijn oma is). Toen ik vocht en wakker werd zag ik een man met fel oranje ogen boven mij hangen in het maanlicht (was volle maan). Sindsdien heb ik nooit meer van die nachtmerries. Nu denken jullie waar is je hond?

Mijn hond Tijgertje die ik vanaf nu ook mijn broertje noem kwam nadat ik die nachtmerries niet had. Alleen ipv de nachtmerries ging ik dingen zien die ik niet snapte. Ik zag dingen bewegen en zag dingen die er voor de meeste mensen niet waren. Mijn broertje stond elk moment dat ik inzakte naast mij en hij was er in 5 seconden wanneer ik hem riep. Hij heeft zelfs staan blaffen in een deuropening naar iets, omdat het mij lastig viel. Wanneer hij naast mij ging zitten en zijn poot op mijn voet legde (Ik zit op een stoel bijv.) dan wist ik dat er iets mis was en hij mij waarschuwde.

Ik weet dat honden speciale vaardigheden hebben en één daarvan is het communiceren naar elkaar via energie. Ik train honden door middel van energie te sturen en duidelijk te communiceren via gebaren van het lichaam en energie te gebruiken. Door mijn ervaring met mijn broertje kan ik op één of andere manier natuurlijk communiceren met honden. Hij heeft mij verschillende dingen geleerd en het meeste is gebaseerd op de technieken. Hij is inmiddels 9 jaar oud en nog vol in het leven. Ik hoop dat ik hem nog jaren heb en dat hij een volgeling kan kiezen die hem vervangt voor mij. Waarschijnlijk ga ik dan mijn eerste echte groep samenstellen van verschillende soorten honden zodat ik het kan observeren en ervan kan leren.

Toch heb ik nog meerdere verhalen met honden in mijn leven. Wist u dat ik allergisch was voor honden in mijn jeugd en dat een hond mij geholpen heeft om ervan af te komen? Wist u dat mijn ouders door middel van mijn allergie Benji (eerste hond in de familie) weg moesten doen en dat ik erin geloof dat Tijgertje Benji is? Wilt u meer horen dan kunt u het zeggen. Ik ben iedere avond bezig op forums.

Ik ben geïnteresseerd in verhalen met dezelfde onderwerpen? Of iets in de buurt? Wat wil je kwijt en wat wil je weten van mij?

Wat vind u van mijn verhaal?



Groetjes,
Jeremy Appeldoorn

p.s. sorry voor spelfouten, maar ben al vanaf 6 uur op. Nadeel van het uitlaten van honden haha!

Mijn lieftallige broertje. "


Bedankt allemaal dat jullie reageren! Je moet er goed over praten, want het is toch wel een groot onderwerp in de honden wereld. Het was ook mijn doel dat ik zowel gelovige als niet gelovige zou trekken.

Jeremy Appeldoorn, baasje van Tijgertje schreef het onderwerp

11 mei 2012, 20:56

" ach er zijn zat hpers, die hun honden...mijn kinderen ..noemen. dus ..broertje..vind ik niet zo heel raar, nee zelf heb ik dat niet, mijn hond is mijn vriendje en kamaraadje, voor altijd. zo ga ik met haar om. in slechte en goede tijden, we voelen ons heel goed aan, heb geen woorden nodig, en zij geen blafje.

paranormaal, dat heb ik wel met mijn..zusje..de eeneigetweeling, maar we zijn een, dat is iets anders dan honden natuurlijk, en ik denk dat dat met een hond bijna niet kan, wel gevoelens delen, maar als mijn zusje er niet is, kan ik voelen wat er met haar aan de hand is. niet met mijn hond, wel als mijn hond in mijn nabijheid is.

en ach, er zal best meer zijn bij sommigen mensen, en wie zijn wij omdat te bestrijden. als topicopener die gevoelens heeft, mooi toch. :-D "


AMEN! O-)

Jeremy Appeldoorn, baasje van Tijgertje schreef het onderwerp

11 mei 2012, 21:25

" Tja als je zo zeker van je zaak bent dan heb ik een unieke buitenkans voor je, doe de mee aan de $1 Million Challenge, van James Randi.
Als jij kan bewijzen dat je paranormaal bent, krijg je van die man 1 miljoen dollar, effe leuk weetje Derek Ogilvie die met kinderen communiseert zakte als een baksteen.

Leuk dat je met je hond kan opschieten, maar een hond is een hond en zal nooit een broertje of zusje worden, daarin ben ik wel heel nuchter, daarbij er zijn ook mensen die beweren dat ze Napoleon zijn en ook mensen dat ze boodschappen krijgen van God, het spijt me wel, maar als ik dit zo lees heb je veel te veel films gekeken en probeer je hier geld te verdienen, want je zegt wel heel nadrukkelijk dat je een eigen bedrijf hebt, net zoals Derek doet, die was ineens helderziend nadat zijn bedrijf failliet ging.
Want niemand kan jou verhaal natrekken, en er zullen hier vast wel wat labiele onstabiele personen vinden die in het licht kruipen, maar hier op de stichting zijn ook zat mensen die stemmen horen en denken dat ze een live lijntje met God hebben. "


Beste Fay,

Heet ik Derek? Ben ik Derek? Ik geloof helemaal niet in hem en ik wil niet een miljoen hebben. Waarom zou ik een miljoen willen hebben? Stel ik zou het hebben dan open ik een training centrum of een asiel en gebruik ik het niet voor iets anders.

Ik heb een eigen bedrijf en daar ben ik trots op! Dat deel ik. Ik zet duidelijk er in dat het niet als reclame bedoelt is. Het is mijn verhaal en waarom ik ermee ben begonnen. Sommige mensen vinden het interessant en sommige vinden er geen bal aan. Dit betekend niet dat je mensen het recht moet ontnemen om zo iets te posten. Dit doe jij namelijk.

Je bent zeer duidelijk iemand zonder respect. Jij laat mij niet in mijn waarde noch de mensen op dit forum die erin geloven of tenminste interesse tonen. Ik stel hier een mening en mijn ervaring. Kan ik natrekken dat jij je honden hebt en op dit forum zit voor je honden? Nee, want je kan net zo goed iemand zijn die alleen thuis zit en heel veel tijd besteed in het opzetten van een profiel! Want je kan het gewoon neerzetten voor de lol. Je kan foto's gebruiken van een hond die je niet kent. Toch ik weet dat je dat niet doet. Je snapt denk ik wel het punt.

Heb ik iets over god gezegd? Nee! Ik noem god altijd een klein kind met een vergroot glas, omdat het nooit mee zit. Je kent het wel. Mooi weer en je loopt naar buiten en het gaat regenen. Zoiets. Ik geloof niet in goed, maar ik geloof in iets.

Je trekt deze conclusie en dat waardeer ik (laat jou gewoon in je waarde). Toch je kent me niet. Je hebt me nog nooit gezien. Je weet nog geen eens hoeveel mensen en honden ik heb geholpen en je hebt nog geen eens een training van mij bijgestaan.

Hoe kom je dan aan zo'n conclusie. Van één verhaal? Misschien ben je dan ook een hsp'er? Kun je ook zien hoe iemand is op een foto?

Lees de regels nog een keer van dit forum. Je geeft me geen respect en laat mij niet in mijn waarde. Dit is het moeilijkst voor alle "labiele onstabiele personen" op deze wereld. Ze zijn niet labiel ze worden alleen verkeerd begrepen. Mensen dit krijg je als een paar mensen die voor roem gaan het verpesten voor de rest.

Ik beloof je dat ik anders ben dan die oplichters, maar jij moet eens heel goed gaan nadenken over je antwoord.

BTW je hebt mooie honden;-)

Groetjes,
Jeremy



Jeremy Appeldoorn, baasje van Tijgertje schreef het onderwerp

11 mei 2012, 21:36

" Jeremy, als ik ooit op zoek zal zijn naar iemand die me zou kunnen helpen met een probleemhond (niet dat ik er een heb haha), dan kom ik zeker bij jou langs. Jouw hele visie, communiceren via energie.. Super. Doe je dat ook via telepathie? En doe je ook aan reiki?

Ik heb een tijd geleden een aantal consulten gehad, waar ik een foto van Cody liet lezen. Alles wat verteld werd klopte helemaal, die mensen wisten zelfs op welke dag in de week bepaalde gebeurtenissen aan de gang waren. Dit was zowel communicatie via telepathie als via energie, gevoelens en pijn werden ook doorgegeven.

Zelf heb ik ook weleens dingen gezien, dingen meegemaakt, en er later mee geëxperimenteerd. Al de mensen waarmee ik een consult had waren er sterk van overtuigd dat ook ik paranormaal begaafd was en dat het zich later in mijn leven veel meer zou ontwikkelen. Al moet ik zeggen dat channelen (via automatisch schrift) best lukt en er al communicatie is tussen mij en mijn spirituele gidsen..

Dat dieren 'speciale vaardigheden' hebben, ja, inderdaad. Het leek laatst wel alsof Cody schrok van de energie die een oude man uitstraalde. Hij is vreselijk sociaal naar mensen toe, maar elke keer wanneer deze man zijn hand uitstak naar Cody om die te laten besnuffelen deinsde Co terug en staarde hem met een harde blik aan. Misschien een aura die negativiteit uitstraalt?

Mijn relatie met mijn hond is ook onbetaalbaar, hij heeft me door zo veel moeilijke periodes in mijn leven geholpen. Er zijn hier zo veel problemen geweest in huis, politie, geweld, bedreigingen, verbaal geweld.. Cody maakt het allemaal weer goed. Bij een van de consulten kreeg ik trouwens te horen dat dit mijn 4de leven is met hem als mijn hond (dat is nog eens leuk om te horen!), onze band is ijzersterk.
Eerlijk gezegd vind ik dit best een gevaarlijk onderwerp ;-) , ach, kritiek zal je altijd krijgen he. En misschien klinkt dit allemaal heel vaag, maar ik ben eigenlijk helemaal geen zweverig type.

"


Beste Christina,

Ik wil je altijd helpen. Toch is dit niet echt iets voor op het forum. Ik wil wel mensen bereiken maar het is niet mijn bedoeling om reclame te maken. Dit is puur mijn visie. Zoals je ziet bij Fay heeft hij een totaal ander beeld. Ook al kwam het niet respectvol over ben ik toch nog wel respectvol terug.

Ik doe niet aan reiki, foto lezen en al die andere dingen. Ik kom bij je langs en ik doe mijn ding haha. Ik leg uit hoe en wat ik merk en zie door middel van mijn opleiding in de Psycholgie en Cursussen met honden. Er staat duidelijk dat ik je niet mag verwijzen naar mijn website en reclame mag maken. Vandaar dat ik nog even duidelijk wil maken dit is niet voor reclame. Toch als je wil kun je me bereiken via een privé bericht ;-).

Je kunt mijn techniek wel met een soort telepathie vergelijken. Mijn techniek is anders en dat wil ik mensen later duidelijk gaan maken. Het is niet zweverig noch extreem down-to-earth. Ik geloof dat honden zo ook kijken. Ze voelen dingen die wij niet voelen toch kijken ze naar alles extra goed en zie je ze alles valideren.

Het verschil is duidelijk te merken op het forum. Het is een zeer gevoelig onderwerp. De meeste mensen geloven het niet en willen het niet geloven. Agh, ik laat ze maar lekker zelf uitmaken zolang ze mij maar respecteren.

Ik zeg altijd: Respect krijg je als je het ook geeft.

Groetjes,
Jeremy Appeldoorn

Jeremy Appeldoorn, baasje van Tijgertje schreef het onderwerp

11 mei 2012, 21:46

" ik geloof er zeker in
ik ben dan 16 en ja ik heb een broer een tweeling broer dus die is natuurlijk ook 16.
en wij voelen elkaars pijn en hebben elkaars dromen en denken af en toe precies het zelfde.
mijn broer heeft astma en ik voel zijn astma aanvallen aan.
ik heb Me/Cvs.
en ben er af en toe echt helemaal kapot van en dood ziek.
toen we gucci kregen had ik deze ziekte nog niet was namelijk net af van pfeiffer.
gucci reageert op mijn emotie en hoe ik me voel.
als ik buikpijn heb komt die tegen me buik aan liggen.
als ik een dag heb dat ik me bed niet uit wil komen.
kom die naast me bed staan met zijn donut.
en hij blijft zolang stil staan en zijn donut naast me neer leggen.
totdat ik uit bed stap.
en op de bank ga zitten.
dan komt die naast me zitten.
mijn vader heeft een mislukte hernia operatie gehad en kan moeilijk lopen.
als die opstaat een stuk gaat lopen blijgt gucci naast hem lopen totdat die weer zit.

ik heb is een keer gehad dat mijn benen uitvielen en ik niet meer op kon staan.
ik was alleen thuis en zat daar maar op de grond.
gucci bleef maar blaffen en blaffen.
en hielp me na een kwartier ietje overeind zodat ik de telefoon kon pakken.
en ondertussen bleef die blaffen totdat mijn moeder thuis was.

en ik voel wanneer er iets mis is en ik voel stress aan.
zo ben ik bij gucci later achtergekomen waarom die trekt en blaft na iedereen.

dus ik geloof er echt in en ik weet wel zeker dat honden meer voelen en zien dan wij denken.

sorry voor dit lange verhaal probeerde het zo kort mogelijk te houden .
;-) "


Wauw super mooi verhaal! Zo zie je maar weer dat honden meer kunnen dan je denkt.

De band die jij hebt met je broer, heb ik nou met mijn hond. Ik weet niet hoe het kan, maar het is er. Raar he?

Ik steun met mijn bedrijf Stichting Hulphond? Ik weet niet of je het kent? Het is een organisatie die mensen met een bepaalde situaties (beperkingen, zeg maar zoals mensen met zware astma aanvallen of die slechte aanvallen kunnen krijgen) een hond geven die speciaal getraind is om je te helpen bij zulke benarde situaties. Ze bellen de ambulance voor je en ze halen iemand erbij wanneer je ze nodig hebt

Jij hebt een wonder hond! Verzorg hem goed en bedank hem goed hoor! haha

Groetjes,
Jeremy

Jeremy Appeldoorn, baasje van Tijgertje schreef het onderwerp

11 mei 2012, 21:47

" Ik vraag mij trouwens wel af of de mensen de poll vraag wel goed lezen.

Als je een beetje snel kijkt, lijkt het net of de poll vraag is: Mijn relatie met mijn hond is onbetaalbaar

i.p.v. de echte vraag:
"


Je hebt helemaal gelijk! Komt dit door de website zelf of komt het door mij?

;-)

Jeremy Appeldoorn, baasje van Tijgertje schreef het onderwerp

11 mei 2012, 21:57

" Oh ik heb zeker respect maar niet voor mensen die allerlei fora afgaan hun bedrijf te promoten en er nog schijnheilig bij zetten, ik maak geen reclame, waarom noem je het er dan bij, dat bedrijf is toch niet van belang?
En labiele mensen die trappen in dit soort praatjes, het is namelijk niets meer dan heel goed iemands lichaamstaal lezen en of dit nu van een hond, mens of paard is, dat maakt niets uit, het heeft niets met paranormaal te maken.
Je ouders hadden je wat beter moeten begeleiden met de spoken onder je bed, kinderen hebben ook last van dat ze dingen in schaduwen zien dat het fantasie, niet paranormaal en je voelt je nu aangevallen, ik mag me mening geven en doe jou verhaal af als kolder.
Er is namelijk nog nooit een paranormaal iemand door de test gekomen en die zal er ook nooit doorheen komen, want als er echt mensen waren die met dieren konden communiseren, waarom betalen sommige fora leden zich dan blauw aan gedragstherapeuten die hun leren hoe ze met de hond moeten omgaan, er word eigenlijk niets aan de hond gedaan, maar aan de baas.

Ik vind het ontzettend misselijk dat jij gebruik maakt van de goedgelovigheid van mensen, want uiteraard zullen er hier ook wel weer een paar zien waar jij flink van kan chashen, en hun zitten dan met de rekening en jij lacht je een krul in je l**.

Want ken het slag als jou, totdat je ineens de verkeerde tegenkomt en dan de jankerd uithangen, zoals nu, en de fora leden weten hier wel dat ik absoluut geen blad voor me mond heb, en dat kun jij onrespectvol noemen, maar jij en ik weten allebei dat jij hier gewoon hoopt dat mensen je zo geweldig vinden dat ze wel willen betalen voor je 'service'.

"


Stoer hoor jongen! Je kent me nog geen eens noch mijn werk. Wie weet zie jij het helemaal verkeerd? Wie weet.

Geloof maar lekker wat jij wil! Mensen mogen mij lekker geloven of niet. Jij wil dat dus niet, okay. Toch laat de mensen die het geloven met rust en laat ze in hun waarde.

Mensen labiel noemen is zeer respectvol. dus niet! Je mag mij alles noemen en je mag mij helemaal de grond in trappen wat je wil en ik zal alleen mijn mening geven, maar je geeft niemand een kans.

Mensen mogen zelf geloven wat ze willen. punt uit

Jeremy Appeldoorn, baasje van Tijgertje schreef het onderwerp

11 mei 2012, 22:13

" @ Jeremy
Ik bedoelde het ook meer als een 'jij lijkt mij een goede hondentrainer', niet als een 'wil je alsjeblieft mijn hond trainen'. Ik zie het ook niet als reclame hoor, wilde gewoon even een ervaring delen.

Maar dat klinkt heel interessant, dat is een werkwijze waar ik eigenlijk nooit van gehoord heb. Zeker als het werkt, hoop ik dat meer mensen deze techniek zullen gebruiken.

Nog even voor de duidelijkheid, ik doelde er niet op om je mijn hond te laten trainen of whatever, puur om wat informatie in te winnen en een ervaring te delen, aangezien je in je beginpost ook schreef geïnteresseerd te zijn in thema-gerelateerde verhalen. :-) "


Je hebt helemaal gelijk. Ik ben alleen bang dat mensen dit als reclame gaan zien ;-). Zoals je kan zien wordt het al snel fout begrepen.

Jeremy Appeldoorn, baasje van Tijgertje schreef het onderwerp

11 mei 2012, 22:25

" Ik geloof ook niet in het paranormale daar ben ik, naar mijn mening, ook te nuchter voor.
Maar mijn niet geloven wil uiteraard niet zeggen dat het er niet zou zijn, die wijsheid heb ik helaas niet in pacht.
Jij mag van mij geloven wat je wilt, als jij je daar prettig bij voelt prima toch.

Ik heb door de jaren heen verschillende honden gehad.
Ik ben wel van mening dat ik met iedere individuele hond een andere band heb gehad.
Al mijn honden werden door mij geliefd en gekoesterd...maar met 2 heb ik een uitzonderlijke band gehad, die hebben mij recht in mijn ziel geraakt.
Ik zou hier geen naam aan kunnen geven, maar vind dit niet "uitzonderlijk".
Je hebt tenslotte ook niet met ieder mens een zelfde gevoel. "


Je hebt helemaal gelijk pien. Je hebt een band met een dier. Je kunt het geen naam geven, maar er is wel iets.
Ik heb ook een maat van mij die ik al 15 jaar ken. Hij is als een broer voor mij. Zoiets kun je het ook zien met mijn hond. Die ene "band" die je niet met andere mensen hebt. Je hebt het ook met je vriend of je vriendin. Een band. Ik noem mijn band met mijn hond ook een broeder band.

Ik waardeer je mening.

Jeremy Appeldoorn, baasje van Tijgertje schreef het onderwerp

11 mei 2012, 22:39

" Jeremy..niemand beseft wat voor band je met je hond hebt, niemand, die is er alleen voor jou en je hond samen.

ook ik heb een bijzondere band met Bamse, dat beseft ook niemand, je kan het bijna niet delen met iemand, want voor iedereen is dat anders toch ? "


Je hebt helemaal gelijk en ik kan er niemand anders van overtuigen toch is het maar goed dat ik mijn werk doe voor de mensen die het snappen!

Toch ondanks dat iemand oneens is kan die persoon wel een beetje respect tonen, toch ;-)?

Jeremy Appeldoorn, baasje van Tijgertje schreef het onderwerp

11 mei 2012, 22:43

" Fay kan je ook een toontje minder?Alsjeblieft.Goed dat je zegt dat jij er allemaal niet in gelooft enz,maar om deze jongen nu volledig af te branden...is een beetje ver gezocht en komt ook zeer hatelijk over.'Where is the love'Of waar is het iemand in zijn waarde laten?

Iemand een oplichter noemen die je niet kent,maar gewoon puur omdat je er zelf niet in gelooft gaat me te ver.

Maar goed ,dit is al weer te veel aandacht voor het negatieve. ;-)

Even Zen :-D

Ik geloof in God,zielen en alles wat contact kan maken waarmee een gemiddeld mens geen contact kan maken.

Mooi verhaal en met liefde omschreven Jeremy :-)

"


Hahaha 3 doggies voor jou! Dankjewel voor je respect. Voor zulke mensen zoals jij doe ik mijn werk. Die mij in mijn waarde laten en eerst mijzelf willen zien en dan pas een conclusie willen trekken.

Jeremy Appeldoorn, baasje van Tijgertje schreef het onderwerp

11 mei 2012, 23:28

" Ik ben Jeremy Appeldoorn en ik woon nu al een paar jaar op mezelf in Tilburg. Voor mijn werk laat ik honden uit, pas op ze en train "probleem" honden. Ik heb een verhaal voor jullie allemaal (de wereld). Een verhaal dat bij sommige gevoelig zal liggen en bij sommige niet.

Ik ben begonnen met wat ik doe (trainen, uitlaten, oppassen) door een speciale hond. Zijn naam is Tijgertje en het is een boemer. Hij is een kruising tussen een Maltezer en een Tsi Tzu. Hij is een broer voor mij die ik nog nooit heb gehad en ik heb een relatie met hem die de meeste mensen niet zullen snappen. Hij helpt mij bij mijn werk en in mijn eigen leven. Ik heb een verhaal over mijn eigen leven een gevoelig onderwerp, maar ik wil het vertellen om jullie iets duidelijk te maken.

Ik ben mijn gehele leven al paranormaal begaafd en het heeft mij zeer lastig gevallen tot mijn 12e jaar. Vroeger had ik elke avond een nachtmerrie en in het huis deden schaduwen niet normaal. Ze bewogen vanzelf en ze volgde mij soms. Het is eng, ik weet het en ik ben eigenlijk een zeer neutrale jongen en denk niet te veel na. De dingen die mij zijn overkomen kan ik niet bewijzen noch aan jullie laten zien. Ik kan het alleen vertellen. Ik ben zelfs vroeger getest op stoornissen en andere dingen. Hieruit kwam zelfs dat ik boven gemiddelde resultaten zat (in een positieve manier dus alles wat goed met mij).

Ik had last van de nachtmerries tot mijn 12e jaar. Mijn oma stierf die ik "Moeder" noemde en ze was erg speciaal voor mij. Paar dagen later had ik iemand in mijn nachtmerrie die zei dat ik moest vechten en dat ik door moest gaan (ik geloof er heilig in dat het mijn oma is). Toen ik vocht en wakker werd zag ik een man met fel oranje ogen boven mij hangen in het maanlicht (was volle maan). Sindsdien heb ik nooit meer van die nachtmerries. Nu denken jullie waar is je hond?

Mijn hond Tijgertje die ik vanaf nu ook mijn broertje noem kwam nadat ik die nachtmerries niet had. Alleen ipv de nachtmerries ging ik dingen zien die ik niet snapte. Ik zag dingen bewegen en zag dingen die er voor de meeste mensen niet waren. Mijn broertje stond elk moment dat ik inzakte naast mij en hij was er in 5 seconden wanneer ik hem riep. Hij heeft zelfs staan blaffen in een deuropening naar iets, omdat het mij lastig viel. Wanneer hij naast mij ging zitten en zijn poot op mijn voet legde (Ik zit op een stoel bijv.) dan wist ik dat er iets mis was en hij mij waarschuwde.

Ik weet dat honden speciale vaardigheden hebben en één daarvan is het communiceren naar elkaar via energie. Ik train honden door middel van energie te sturen en duidelijk te communiceren via gebaren van het lichaam en energie te gebruiken. Door mijn ervaring met mijn broertje kan ik op één of andere manier natuurlijk communiceren met honden. Hij heeft mij verschillende dingen geleerd en het meeste is gebaseerd op de technieken. Hij is inmiddels 9 jaar oud en nog vol in het leven. Ik hoop dat ik hem nog jaren heb en dat hij een volgeling kan kiezen die hem vervangt voor mij. Waarschijnlijk ga ik dan mijn eerste echte groep samenstellen van verschillende soorten honden zodat ik het kan observeren en ervan kan leren.

Toch heb ik nog meerdere verhalen met honden in mijn leven. Wist u dat ik allergisch was voor honden in mijn jeugd en dat een hond mij geholpen heeft om ervan af te komen? Wist u dat mijn ouders door middel van mijn allergie Benji (eerste hond in de familie) weg moesten doen en dat ik erin geloof dat Tijgertje Benji is? Wilt u meer horen dan kunt u het zeggen. Ik ben iedere avond bezig op forums.

Ik ben geïnteresseerd in verhalen met dezelfde onderwerpen? Of iets in de buurt? Wat wil je kwijt en wat wil je weten van mij?

Wat vind u van mijn verhaal?



Groetjes,
Jeremy Appeldoorn

p.s. sorry voor spelfouten, maar ben al vanaf 6 uur op. Nadeel van het uitlaten van honden haha!

Mijn lieftallige broertje. "


Beste mensen,

Dankjewel voor jullie antwoorden. Toch heb ik wel een klein foutje gemaakt blijkbaar door mijn bedrijf in het verhaal te zetten. Niet iedereen is daar mee eens. Dit is mijn eerste post en meteen een gevoelige omdat ik er niet omheen draai.

Het spijt me als ik me niet aan de regels heb gehouden. ;-) Ik heb de twee regels veranderd :-)

Groetjes,
Jeremy

Jeremy Appeldoorn, baasje van Tijgertje schreef het onderwerp

11 mei 2012, 23:36

" De band tussen baas en hond is van oudsher al zeer sterk, voor de een is het liefde tussen mens en dier,voor de ander is er een sterk zielsverwantschap, en dat is goed want ieder voelt zich daar prima bij, dat geld ook voor de energie die men hierbij gebruikt, is er een zielsverwantschap dan voelt de energie ook sterker.
Ik denk dan ook dat dat voor veel dingen geld, en dat ieder daar op reageert.
Mijn mening is dat Jeremy zijn verhaal prima verwoord en dat ook goed heeft geschreven, hij heeft zijn eigen gevoel op het forum gezet.
Ik reageer daarop omdat ik het wil, en ik heb daar niemand voor nodig die mij wijst op eventuele reclame voor zijn bedrijf of eventuele geldklopperij, daar ben ik nog altijd zelf verantwoordelijk voor,

Ik hoef door een ander niet beschermt te worden, ik schat mezelf wel wat hoger in,

Jeremy als je dit wil en kan delen met anderen, mijn zege heb je hoor, en trouwens welkom op het forum al is het dan soms wat onrustig.

Besef me nu pas dat het off topic is maar ach wilde dit gewoon even kwijt.

Gr. Mack
"


Dankjewel Mack. Iedereen heeft zijn mening en dit is de mijne. Hoe vaak ik ook zeg dat het geen reclame is toch zien mensen het zo. Kan ik niks aan doen. Dus de moderators moeten het beslissen. Ik kan alleen niet mijn topic veranderen en dat is toch wel een tegenvaller vind ik.

Je kiest er zelf voor en sommige mensen hebben al iets aan mij gevraagd. Dit doe ik dan geheel gratis. Ik hou ervan om mensen te helpen. Zoals je ook merkt probeer ik altijd te reageren uit respect.

Het gaat al de hele tijd off topic ;-) Dus geeft niet.

Groet,
Jeremy

Jeremy Appeldoorn, baasje van Tijgertje schreef het onderwerp

12 mei 2012, 21:22

" Ik heb ja geantwoord... heel simpel omdat iedere vorm van communicatie bestaat uit energie O-)

Met Tess kan ik, na bijna 3 jaar, lezen en schrijven... ik kan goed inschatten hoe ze reageert in heel veel situaties.... en omgekeerd geldt dat ook... en dat komt omdat ik me verdiept heb in haar taal, en zij in de mijne (en met taal bedoel ik vooral lichaamstaal)...

is dat telepathie.... nee... dat komt omdat we elkaar inmiddels heel erg goed kennen.... en veel samen hebben meegemaakt.

Als er een probleem is, dan schakel ik een goede GT in, niet om mij vaag de les te lezen over "energie" dat mijn eigen hond uitstraalt, maar om in gesprek te gaan over de vraag "klopt het wat ik zie, en klopt mijn oplossing"..... maar dan wil ik wel graag dat diegene eerst mijn hond en mijzelf uitgebreid heeft bestudeerd.... en dan wil ik ook graag dat diegene mij duidelijk aangeeft waar hij/zij aan ziet dat ik iets mis, zodat ik er van kan leren....

Ik geloof er, en dat is mijn persoonlijke mening (wil ik aan niemand anders opdringen) niets van dat iemand van een foto, of zonder verder mij of mijn hond(en) te kennen iets op kan lossen.... iemand die heel dicht bij ons staat, ons door en door kent... dat is een ander verhaal.... maar een vreemde... nee.. sorry...

Aan de andere kant.... als iemand vreselijk met z'n handen in het haar zit en echt niet meer weet waar die het zoeken moet... en deze vind ondersteuning vanuit het "paranormale".... dan heb ik er ook geen probleem mee... als de baas-hond relatie er maar beter van wordt... mijn zegen heb je... alleen dan idd wel zonder financiële tegenprestatie.... heb je een dergelijke "gave"... prima... geweldig... maar dit mag mijn's inziens niet worden uitgebaat......









:-) "


Je hebt gelijk. Ik lees ook geen foto's en ik doe allemaal geen rare dingen. Ik geef gewoon antwoord via het voelen van energie. Het oer instinct is het ook wel te noemen. Heel veel mensen met problemen zien deze energie band niet.

Ik vraag er amper iets voor en als ik miljonair was zou ik het gratis doen helaas kost alles al geld tegenwoordig behalve de band met je hond wanneer je er voor open staat.

Haha ik ben geen gek en steun niet in het paranormale sterker nog ik heb liever dat ik het niet kende. Het is fijn dat ik dingen zie waarmee ik mensen kan helpen, maar het is ook schaduw die mij volgt. Het maakt alles veel moeilijker en voornamelijk om te communiceren.

Waarom heb ik dit op facebook geplaatst. Om de reacties te zien. Hoe vinden mensen het en wat snappen ze en wat niet. Het is ook beter om mijzelf te valideren aangezien iedereen een andere reactie over mij heeft.

Ik meen het serieus als ik zeg dat dit niet bedoelt was voor mijn bedrijf of geld winnen. Het doet me nogal zeer dat mensen het zo zien ;-) zo wil ik het niet zien.

Jeremy Appeldoorn, baasje van Tijgertje schreef het onderwerp

12 mei 2012, 22:20

"

dan lijkt het mij heel interessant om je een keer te ontmoeten... niet bedrijfsmatig... maar om eens van gedachten te wisselen :-) "


Lijkt me ook tof. Als je een keer iets wil afspreken kan dat. Ik sta altijd open voor nieuwe contacten en gedachten wisselen. Je kunt me privé berichten om iets af te spreken. We zouden bijv. ook onze honden mee kunnen nemen ;-) Zegt het maar

Jeremy Appeldoorn, baasje van Tijgertje schreef het onderwerp

12 mei 2012, 22:23

" Ik wil nog even reageren.

Een stukje mensen psychologie.

Ik heb een paar jaar hyperacusis gehad. (was gelukkig niet chronisch) Dat ziet niemand aan je.
Ik heb als een kluizenaar geleefd. Elk geluidje was teveel, thuis ook.

De huis/arbo en uwv arts kenden het niet dus....dan heb je het niet. Joh als je
gaat werken gaat het wel weer over...

Verder de meeste mensen geloofden mij niet, dachten dat ik niet wilde werken. Tja
ik heb wat te incasseren gehad.

Mijn enige contact met de buitenwereld was via email en sociale media.

Ik ben er vanaf en steun nu iemand die het nu heeft. Haar loon wordt zelfs ingehouden.
Ja echt waar, heel asociaal. En maar blijven pressen ga werken, ga werken....

Dit is een stukje simpele psychologie. Als iemand gewoon eens de moeite neemt om te googelen en
gewoon even wat leest... Tja iedereen weet wel de sportpagina of wat dan ook te vinden.

Ik ben er nog pissig om..

Nu krijg je het paranormale gedeelte. Ik zeg, helaas staat youtube vol met onzin en mensen die
het leuk vinden om het belachelijk te maken.

Maar je ziet het niet dus dan bestaat het niet...toch?

Ik herinner me nog een uitzending op tv over de ontvoering van heineken jaren geleden.
Men wist niet waar hij gevangen was gehouden.

Nu gingen ze met een paranormaal iemand op pad. Hij zat geblinddoekt in de auto en hij had beelden enz. En ze kwamen op die loods uit waar heineken gevangen had gezeten. Dit blijft
me altijd bijstaan.

Zo dit wilde ik even kwijt...











"


Sommige mensen geloven het en sommige niet. Veel mensen hebben moeite om mij te geloven om ik psychologie combineer met paranormaal. Terwijl juist in de opleiding psychologie het paranormale veel voorkomt. Mensen denken vaak dat psychologie waar is en het paranormale niet. Grappig is dat psychologie dichter bij het paranormale ligt dan de meeste mensen denken. Veel dichter.

Je hebt duidelijk veel geleerd van deze ervaring en volgens mij ben je er beter uit gekomen. Ik had me vroeger ook afgesloten van de buitenwereld. Alles wat ik te verduren heb gehad en nog steeds krijg zie ik als een leer ervaring. Ik zeg altijd; je hebt het niet voor niks!

Jeremy Appeldoorn, baasje van Tijgertje schreef het onderwerp

12 mei 2012, 22:36

" Foto's lezen kan je raar noemen maar menigeen heeft er wel hulp mee gekregen. Het maakt niet uit wat iemand geloofd maar er is meer tussen hemel en aarde. Binnenkort zal er meer over bekend gemaakt worden waarin zal blijken dat wetenschap en het bovennatuurlijke hand in hand kunnen gaan. Zeker is het goed op te passen en probeer altijd dingen uit te zoeken en controleren. "


Dat is nu al aan de gang. Ze zijn aan het onderzoeken wat zielen nu zijn en ze zeggen dat onze zielen uit het fijnste stop uit de ruimte komt en zich dus samen voegt in ons lichaam.

Paranormale en Psychologie zijn niet hetzelfde en dat zeg ik ook helemaal niet. Ze liggen heel erg dicht bij elkaar dat is wat ik zeg. Ik heb mijn studie psychologie niet voor niks afgerond.

Jeremy Appeldoorn, baasje van Tijgertje schreef het onderwerp

12 mei 2012, 22:43

" ). Een heel interessant stukje is dat, er wordt veel gesproken over energie en communicatie. Misschien handig voor de mensen die jouw combinatie van psychologie en paranormaal vreemd vinden. Om even terug te komen op je poll, ik heb dus ja geklikt.

Ik snap alleen niet wat je raar vindt aan het lezen van een foto? Ook een aura (energieveld) kan zo ook gezien of gelezen worden. Het verbaast me wel dat je het ene in de parapsychologie 'raar' vind en het andere niet. "


Oeh idd! Ik ken het. Mooi stukje en misschien handig voor andere mensen!

Ow het gedeelte. Ik zeg niet dat andere dingen raar zijn. Ik spreek hier over de algemene term die de meeste mensen zeggen. Paranormaal is raar. De originele betekenis achter raar is dat iets niet goed wordt gesnapt. Je kunt er geen grip op zetten.

Met echt raar bedoel ik geesten oproepen. Communiceren eehmm hulpmiddelen gebruiken. Bidden tot god en mensen dwingen om ergens anders in te geloven. Eerder in deze gehele forumpost heb ik gezegd dat ik er tussen sta. Ik weet dat er dingen bestaan toch kijk ik overal met een zo goed mogelijk verstand naar toe. Ik sta dus eigenlijk tussen de "down-to-earth" mensen en de mensen met bepaalde gaven.

Sowieso geloof ik in wat ik zie en dat pas ik toe. Ik zie steeds meer dingen die mij eerst raar leken en steeds meer gaan bewijzen aan mij.

Eigenlijk is dus een twee strijd bezig bij mij en het is dezelfde twee strijd die zich nu in de wereld voor doet. haha

Ben ik zo een beetje goed uit mijn woorden gekomen?

Jeremy Appeldoorn, baasje van Tijgertje schreef het onderwerp

12 mei 2012, 22:56

" Je praat dubbel Jeremy, net zoals het je uitkomt. "


Ik weet niet wie je bent en als naam Anoniem (Gast) kun je van alles zeggen. Ik zeg al duidelijk het is een twee strijd. Ik weet bepaalde dingen die andere mensen niet weten noch snap ik met volkomen duidelijkheid dat er ook zoiets als logica bestaat. Misschien kan ik het beter uitleggen als mensen voor me staan dan op een forum. Ik doe in ieder geval mijn best.

Jeremy Appeldoorn, baasje van Tijgertje schreef het onderwerp

gewijzigd 12 mei 2012, 23:08

" Ik ben zelf paranormaal en ben bezig wat ik zelf al bemerk/weet via wetenschap (aards) te bewijzen. Je kan bijv. Zeggen een hond kan niet denken of voelen als wij....je kan welles nietes aangaan of met bewijzen komen..... Dat laatste is gaande. De grootste doorbraak zit eraan te komen maar binnenkort al wat feiten die scepticus niet meer opzij kunnen schuiven. "


Ik zie het paranormale als het niet bewezen gedeelte van de wereld. Dat dus een enorme hoeveelheid is. Nu zie je tegenwoordig hoe grappig het ook is dat de een bepaalde criticus in de wereld nu beginnen te twijfelen. Het zal wel duidelijk worden daar heb je gelijk in. Dan zal de twee strijd voorbij zijn.

Jeremy Appeldoorn, baasje van Tijgertje schreef het onderwerp

12 mei 2012, 23:07

" Ik val je niet aan en het moet niet uitmaken wie wat zegt maar wat iemand zegt.
Ik vind het alleen niet kunnen dat je dingen (wat wel of niet kan, wie wel wat kan of niet zoals derek bijv.) allemaals als raar en nep noemt maar zelf vraag je voor jezelf een open mind te hebben..... Dat is dubbel. En dan als het idd niet klopt een draai aan geven.
Tip: oordeel niet opdat gij niet beoordeelt wordt.
Vlieg niet meteen in de verdediging maar denk er over na en leer van fouten (fouten maakt iedereen). "


Haha ik maak ook fouten en dit is niet als een verdediging in mijn ogen. Dat is een enorme fout die altijd maak tot ik uitleg dat ik het niet zo bedoel. Het spijt me als je dat zo ziet. Dit heeft denk ik ook te maken met vroeger en dat ik moeite had met alles. Klinkt logisch toch?

Het probleem is dat mensen nogal snel met een oordeel komen. Ik zit al snel in een twee strijd. Ik zeg ook ik moet iets zien om het te geloven. Toch sta ik er voor open dat het gebeurd. Ik vind het eng en meestal wil ik het niet weten toch ben ik geïnteresseerd en elke dag leer ik steeds meer. Dat is de twee strijd.

Misschien heb ik een verkeerde eerste indruk gemaakt. Note to myself haha O-)

Jeremy Appeldoorn, baasje van Tijgertje schreef het onderwerp

gewijzigd 13 mei 2012, 12:11

Lieve mensen,

Fay komt steeds terug en ik adviseer om niet meer op hem te reageren. Hij mag het lekker zelf weten en hij wil alleen maar naar zichzelf luisteren en tevens geeft hij mensen geen keuze om zelf een oordeel te maken.

Ja, ik heb lef om dit te posten en schaam me er niet voor. Waarom zou ik? Het is iets waar ik in geloof en wat ik nu juist mee maak of juist heb meegemaakt, leer ik van. Ik heb het om meerdere forums gezet. Ik heb hier een verslag naast me liggen en ik heb alles wat jullie gezegd hebben opgeschreven. Hier uit maak ik dan een klein verslagje over mijzelf. Wat doe ik fout? Wie ben ik volgens de buitenwereld? Wat kan ik doen zodat mensen mij beter snappen? Hoe ga ik er mee om?

Ik ben hier niet voor reclame, maar juist voor mezelf. Mensen zoals Fay hebben geen respect nog waardering voor iemand anders. Hij noemt mij een Schizofreen, een labiele persoon. Laat hem lekker. Ik ben tegen hem ingegaan en dat was een fout van mij. Ik liet hem zo niet in zijn waarde noch liet ik mijn respect zien.

Ik ben geen Char, Derek of CM. Misschien ga ik dezelfde fouten maken. Wie weet? Misschien komt er ooit een uitslag waaruit blijkt dat paranormaal bestaat? Ik weet het niet. Ik ben nou geen helderziende dat zou de gekheid helemaal rond maken haha. Wat ik wel ben is mezelf en ja ik ben een eigen twee strijd. Vind je het raar als de ene kant van de wereld er wel in geloofd en de andere niet. Ben ik dan echt gek of is 50 % van de bevolking gek? Ik ben vastberaden om erachter te komen. 1 van de manieren die mij helpen is de omgang met honden. Honden zijn complexe levens die meer kunnen dan de meeste mensen denken. Ik heb zelf al een paar ervaring in verslagen achter me staan. Bijv. over een hond die 5 minuten van te voren merkte dat zijn eigenaar een hartaanval zou krijgen.

Fay, jij bent niet de enige die zo over mij denkt. Je probeert me weg te krijgen maar dat lukt niet. Ik ben niet de enige in de wereld. BTW mensen zijn zelf slim genoeg om te bedenken of dit waar is of sluik reclame is. Jij hoeft ze niks te vertellen. Laat ze zelf nadenken en probeer ze niet te commanderen.

Geen geruzie meer en laat iedereen in zijn waarde in mijn posten.

Groetjes,
Jeremy

p.s. dankjewel alle mensen die mij steunen en juist dingen vragen. Vind ik echt tof.

Jeremy Appeldoorn, baasje van Tijgertje schreef het onderwerp

13 mei 2012, 12:23

" Ja oke Jeremy..

Maar nogmaals ik denk dat je dit beter in de babbelbox kan posten. :-D "


Gelijk alleen ben er allemaal nog niet goed in haha. Sowieso is er meer op deze post gereageerd dan ik dacht dat er zou gebeuren haha

Jeremy Appeldoorn, baasje van Tijgertje schreef het onderwerp

13 mei 2012, 12:26

"
Als je echt "de mening van de mensen", over het onderwerp en over jou wil kennen dan moet die mening van Fay even belangrijk voor je zijn. Als enkel diegenen "mogen" reageren die het met je eens zijn of makkelik te overtuigen, dan krijg je wel een totaal vertekend beeld in je verslagje. "


Ow ik heb zijn mening zelfs onderstreept in mijn verslag haha. Dat is zeer belangrijk maar mensen blijven op hem reageren. Zo gaan ze verder van het onderwerp af. Fay had al zijn mening gegeven.

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Mijn relatie met mijn hond is onbetaalbaar." praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Lees ook

^