Een pakje... Voor mij?!

12 reacties

Ik hoorde de deurbel. Oren omhoog, staart in de lucht. Wie is dat? Laat ik eens gaan kijken. Baasje kwam terug met een kartonnen doos. Vulling zat erin.. papiersnippers. Jammer dat ik de kleuren niet kon zien, want het was vast heel kleurrijk geweest. Baasje pakte een schaar.. Wat gaat ze doen?! Gaat ze nou het papier kapot knippen!? Nee. Ze haalde iets uit die leuke snippers. Joepie, nog meer snippers! Nee. Er kwam iets ondervandaan. Een verpakking... wat is dat? Ik.. ik ruik iets... Wat zou het zijn? Laat ik maar gaan kwispelen, misschien dat ik het mag hebben. JA! Mijn manier werkt! Baasje knipt, met de schaar die ze net heeft gepakt, het pakje open. Is het echt voor mij!? Ik voel me wel een beetje vereerd... Voorzichtig pak ik het aan en breng het naar mijn mand. Eens even inspecteren... Ruikje hier, likje daar. Hé, een smaakje. Eens kijken of het kauwbaar is. Ja! Ik weet het, het is een Nylabone!! Het was dus écht voor mij!

Verteld door Bink.

Jaja, hij is binnen... het nieuwe Nylabone bot voor Bink. Hij is er dol op, zo'n Nylabone. Besteld bij een webshop voor Bull terriërs, Staffords e.d.(ik weet niet of ik hier de naam ervan mag zeggen, omdat dat onder reclame valt..?) Dus ik denk dat hij hier wel even mee kan doen. Zo'n speeltje van de dierenwinkel? Die overleeft het niet langer dan een uurtje.. Ze verkopen hier vaak alleen van die piepspeeltjes... O-)



En? Hebben jullie nog wat gekregen deze week?

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Een pakje... Voor mij?!" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

C.

11 mei 2012, 15:14 3 doggies

Nou Bink wat een avontuur zeg! Wat word jij verwent door je baas! ;-)

T&dogs

11 mei 2012, 15:16 3 doggies

geweldig verteld ! ;-)

buddy word jaloers op je hoor bink ;-)
veel plezier met je nylabone !!!

Mellow

11 mei 2012, 15:16 3 doggies

Zo Bink, jij boft maar! :-)

Mellow heeft deze week niks gehad. Vorige week wel. Genoeg ;-)

Ellen, Saar & Gaia

11 mei 2012, 21:58 3 doggies

Jij hebt meer geluk dan ons. Ik (Saar) ben gisteren naar de kapper gemoeten waarvan ik altijd doodop ben en Gaia heeft vandaag thuis in bad gezeten en ik weet dat zij dit ook helemaal niet leuk vind. Jij bent een grote bofferd O-)

Chavera

11 mei 2012, 22:03 3 doggies

Krijgt hij e niet met gemak kapot? Mijn Dober zette vaak 1 keer zijn kiezen erop en krak, zelfs voor de sterkste rassen kreeg hij met gemak kapot :'(

MYRIAM

11 mei 2012, 22:04 3 doggies

Heb een nieuwe villa besteld voor mijn chihuahua. lekker roze hahaha

Angel, Google & Gadget

11 mei 2012, 22:15 3 doggies

Hier ook allebei een nylabone, een turkey en een beef. Nog niet stuk, al ziet ie er wel gerafeld uit aan 1 kant ;-)
Maar die kan je toch ook gewoon in de dierenwinkel kopen? Ik heb die van mij bij van noords gekocht in amstelveen :-) Volgens mij mag je dat best zeggen hier toch>?

Noella en Igor

11 mei 2012, 22:27 3 doggies


Hallo verwenner hanna en verwende Bink ;-) ;-)

Leuk geschreven jouw gift aan bink ;-)


nu mijn vraag ... wat is een nylabone? Is dat zo een nylon wisch bone waar een smaakje aan zit,waar ze lang op kunnen kauwen?

Groetjes Noella & Igor

Hannah & Bink† en Beertje schreef het onderwerp

11 mei 2012, 22:41

"
Hallo verwenner hanna en verwende Bink ;-) ;-)

Leuk geschreven jouw gift aan bink ;-)


nu mijn vraag ... wat is een nylabone? Is dat zo een nylon wisch bone waar een smaakje aan zit,waar ze lang op kunnen kauwen?

Groetjes Noella & Igor "


Ja, die bedoel ik! ;-)

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Een pakje... Voor mij?!" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

^