Vond het topic niet terug, maar poetsen jullie je hond zijn tanden? Ik dacht namelijk dat dit niet nodig was als je genoeg beentjes gaf?
Vond het topic niet terug, maar poetsen jullie je hond zijn tanden? Ik dacht namelijk dat dit niet nodig was als je genoeg beentjes gaf?
Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Tanden poetsen?" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.
de ene hond heeft meer tandsteen dan de ander, de botten zijn bedoeld om de tanden tandsteen vrij te houden, toch gebeurt het dat er tandsteen ontstaat, maakt niet uit wat je je hond geeft, brok of vlees.
door het tandsteen toch te verwijderen zijn er een paar dingen die je kan doen, er zijn doekjes in de handel, die doe je om je vingertop, en poetst je daarmee het tandsteen weg, of je leert je honden echt te poetsen met een tandenborstel, tandpasta is niet nodig, je hebt tandpasta voor honden, maar vind ik zelf onzin, als jij zorgt dat er iedere dag even gepoetst wordt is er geen tandsteen te bespeuren.
Poets regelmatig.. baad het niet, dan schaad het niet vind ik zelf.. daarnaast kan ik zien dat max er van geniet
Hij gaat er dan echt voor zitten. Krijgt daarna ook genoeg kauwbotjes, maar krijg toch nog wel complimenten dat de tanden van Max er goed uit zien.. (hij is dan ook wel niet zo oud nog maar toch..)
kan prima
mét hondenpasta ik heb van Beaphar tandgel én tandpasta werkt goed
en botjes doen meestal ook goed zijn werk, dát klopt
Ik doe vanalles om de tanden proper te houden (tanden poetsen, zeewier geven, barf,...), zonder veel succes overigens. Een kleine honden probleem vooral.
Bij Andor doe ik het af en toe omdat hij echt een probleemgebit heeft. Deamon en Noa niet, die hebben het niet nodig en hebben genoeg aan knagen.
Linsey, ga dan langs de dierenarts, wel naar binnen gaan he, en vraag om die doekjes, daar zit speciaal spul in wat de tandsteen van je hond zijn tanden ermee verwijderd, echt. probeer het eens, scheelt later in de dierenartskosten.
ik poets de tanden wel van me hondjes het hoeft niet maar het schaad ook niet
ze krijgt er ook gewoon botjes bij hoor
Als je hond snel last heeft van tandsteen is poetsen wel een must. Eigenlijk na iedere maaltijd gelijk poetsen.
Ik doe het overigens niet, vind het niet nodig.
Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Tanden poetsen?" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.