Even een paar dingen 
1. De navigatie blijft. Er is anders domweg niet genoeg plek
2. Iedere keer dat ik wat verander bereid ik me al voor op ongenuanceerd ventileren. Helaas is het deze keer bij enkelen niet anders. Ik vraag me echt af waarom dat zo ongenuanceerd en bot moet. Daar schiet toch niemand wat mee op en ik ga je er zeker niet serieuzer door nemen.
3. De 'feature' dat de balk verschijnt als je naar boven gaat staat in de planning om op te lossen. Dus pas als je wat langer op de balk zit verschijnt de subnavigatie. Dat moet alleen wel secuur omdat anders mobiele apparaten zoals ipads niet meer werken.
4. De foto's die er staan vind ik leuk. Het hoort bij de HP en ik ben trots op alle leuke foto's die onze gebruikers hebben gedeeld. Het is de bedoeling dat de balk gewoon gevult gaat worden met relevante navigatie maar vooralsnog staan ze er en kun je er natuurlijk ook van genieten ipv je te ergeren 
5. Ik ga wat aanpassingen maken zodat je kan kiezen om de subnavigatie wat compacter te maken. Wanneer dat er is weet ik nog niet.





















