Genieten

2 reacties

Mirjam en Curly Koda

6 mei 2012, 13:53

Net een heerlijke wandeling gehad, veel hondjes tegen gekomen.

Tja en Koda die vond het geweldig. Prachtig om te zien netjes alles elkaar benaderde met grote bogen van opzij. Grote honden, kleine honden alles was even leuk.

Wat is het toch fijn als je hond lekker los kan lopen, soortgenootjes ontmoet, zich keurig gedraagt en ook nog weer netjes meekomt als je hem roept.

Dat zijn van die momenten dat ik gewoon mega geniet van mijn krullenbol. :-D

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Genieten" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

madelief

6 mei 2012, 15:11

Ja, da's lekker lopen. Maar ik heb er verschillende, en die reageren ook allemaal anders op andere honden en zijn bovendien meer of minder gehoorzaam - mijn ouwe Golden van bijna elf denkt nu dat hij het allemaal wel beter weet en komt als hij zin heeft, wat soms wel eens even kan duren. Toch wandel ik met allemaal even graag, het is gewoon zo fijn om iets met de honden waarvan je houdt te doen. Mijn ouwere zwarte kruising Bas wil nog wel eens vies uitvallen naar andere honden, dus da's altijd opletten, maar die tevreden blik omhoog als hij zich goed heeft weten te beheersen en daar een compliment voor krijgt, mijn blinde Doedel die rare bokkensprongen maakt maar altijd wel heel vlakbij je omdat het anders te eng is en die je dan op een haar na mist omdat je net op het moment dat hij zo ongeveer op je landt ineens een waarschuwing geeft, de stoute kleine Shitzu die geen poep mag eten maar dat af en toe toch ineens doet en dan zo heel tevreden kijkt als je er net te laat bij bent - ze zijn toch allemaal om van te genieten, ook als het niet helemaal perfect gaat!
Ik wens je nog veel fijne wandelingen met je hond,
Groet,
Elsbeth

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Genieten" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

^