Xena zoekt een nieuwe thuis

97 reacties

Michel

27 april 2012, 12:43

Hallo iedereen! Ik ben Michel en het hondje op de foto is mijn Amerikaanse stafford Xena. Wegens verhuis naar een appartement kunnen we spijtig genoeg Xena niet houden en zoeken we een ander baasje voor haar. Xena wordt in september 6 jaar. We hebben ze gekocht als puppie in een kennel, maar ze heeft geen stamboom. Als pup was ze de levendigste uit de groep en nu zit ze nog altijd boordevol energie! Als pup heeft ze hondenschool gevolgd en de dingen zoals pootje geven en ‘af’ doet ze nog altijd heel goed. Het is wel belangrijk streng voor haar te zijn anders probeert ze zelf haar zin door te drijven. Ze is heel aanhankelijk naar mensen toe en krijgt heel graag knuffels en aandacht. Verder doet ze niets liever dan spelen en rondlopen in de tuin. Met andere honden en kinderen heeft ze niet samengeleefd, met katten wel en dat was geen probleem. Ze is volledig zindelijk. Ze heeft een goede gezondheid, alleen heeft ze speciale voeding nodig voor de darmen, anders heeft ze daar wel last van. Verder is haar baarmoeder verwijderd vorig jaar omwille van een ontsteking.
We hebben al een advertentie op de website helping dogs geplaatst in de hoop een goede thuis te vinden, maar tot nu toe was er geen reactie. Dus ik hoop via deze weg een fantastisch nieuw baasje te vinden voor een fantastisch hondje!

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Xena zoekt een nieuwe thuis" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Michel schreef het onderwerp

27 april 2012, 14:34

Om financiële redenen kunnen we niet blijven wonen waar we nu wonen. Op het appartement zijn geen dieren toegelaten plus ze heeft zoveel energie en is wel wat beweging gewoon.

Michel schreef het onderwerp

28 april 2012, 16:49

Als je denkt dat dit een makkelijk beslissing is na 6 jaar een band te hebben, dan moet je nog maar eens nadenken. eerst en vooral is xena bij mij achtergelaten door mijn ex vriendin toen de relatie gedaan was. sinds ik mijn rug heb gebroken kan ik ze ook niet meer de beweging geven die ze nodig heeft, nu kan ze nog in de grote tuin spelen, maar op een appartement gaat dat niet.
heel veel mensen hebben snel een oordeel klaar over iemand anders; ik heb daar helemaal geen behoefte aan. in plaats van ze achter te laten in een asiel doe ik mijn best om een betere plek voor haar te vinden! aan die negatieve reacties heb ik niets, ik doe alleen wat ik denk dat het beste is voor xena. en geloof me dat ik daar heel hard heb over nagedacht!

Michel schreef het onderwerp

9 mei 2012, 18:27

Bedankt voor de positieve reacties!

Michel schreef het onderwerp

9 mei 2012, 18:57

Nee nog niemand gevonden. Nu woon ik nog in turnhout, belgie. In augustus ga ik verhuizen. Als je wil mag je het op fb delen. Heb ik zelf ook geprobeerd, maar geen reactie. spijtig dat veel mensen vooroordelen hebben over een stafford. Het is echt een hele lieve hond!

Michel schreef het onderwerp

gewijzigd 7 juni 2012, 14:59

" misschien heb ik er oveheen gelezen maar kan ze met andere honden?
En dan bedoel ik drukke kleintjes?

En hoe is ze met alleen blijven?
En moet ze dan in de bensch of gewoon los? "



Ze heeft nog nooit met andere hondjes samen geleefd dus dat is nog een vraagteken.
als ze alleen zit dan zit ze los, enkel als pup heeft ze in een bensch gezeten.

Michel schreef het onderwerp

1 juli 2012, 19:52

Goed nieuws! We hebben een oplossing gevonden en ze kan toch nog zeker een jaar (en hopelijk nog veel langer) bij ons blijven.Het zal zeker niet makkelijk worden, maar wel het proberen waard.
Bedankt voor alle steun en berichtjes!

Michel schreef het onderwerp

1 juli 2012, 20:02

Na lange gesprekken met de huisbaas kunnen we nog even blijven wonen waar we nu wonen. :-)

Michel schreef het onderwerp

1 juli 2012, 20:06

nee dat was normaal voor augustus

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Xena zoekt een nieuwe thuis" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

^