jack russel met katten

9 reacties

jael

gewijzigd 14 november 2013, 16:07


Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over " jack russel met katten" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

soraya

24 april 2012, 22:21

Was de hond er eerst?Of de katten?

Wat gebeurd er als de hond en kat niet samen kunnen?Loopt de hond de kat achter na?Of duikt de kat op de hond terwijl hij slaapt?

Heb je genoeg ruimte in de 'lucht',zodat de katten ten alle tijden omhoog kunnen en veilig zijn,hun eigen echte rust plekje hebben,doordat ze daar kunnen schuilen hebben ze ook geen stress,dus zijn ze kalmer.
En dan niet alleen 1 kattenklimpaal,maar een klimpaal die naast een kast staat,en dan weer een plankje aan de muur enz enz.Katten zitten best graag hoog.

jael schreef het onderwerp

gewijzigd 14 november 2013, 16:07

jael schreef het onderwerp

25 april 2012, 08:08


ongeveer 1 jaar.

B met D&A†

25 april 2012, 08:10

Och rustig maar ;-)
Hier hebben we ook een jack van 1 jaar en 3 maanden.
De katten zijn er bij gekomen toen hij ongeveer een half jaar was.

We hebben nu ongeveer een maand of 2 pas het idee dat ie de katten echt met rust kan laten.
Ze lopen nu niet meer voor hem weg wat eerst wel het geval was.
Daarom ging hij er achter aan.

Zodra de katten het niet meer interesseert en ze gewoon blijven zitten gaat ie er niet meer achter aan.

Het heeft echt gewoon tijd nodig.
En heel veel geduld haha.

Blijven corrigeren als de hond er achter aan gaat.
Komt vanzelf goed ;-)

jael schreef het onderwerp

25 april 2012, 08:17


ik denk dat daar het probleem zit. de katten lopen heel de tijd weg

laat ons hopen , bedankt voor de tips ;-)

Shara

25 april 2012, 09:41 3 doggies

Thuis bij mijn ouders hebben we een boerderijkat. Hartstikke schuw beestje dus, en alleen lief voor mij! Ze kwam toen ik 8 jaar oud was, en ik ben de dikste maatjes met haar.

Toen kwam er een hondje bij... Ramp! kat rende dus ook elke keer weg, en de hond er grommend achteraan.

Ik ben toen gaan oefenen. Ik heb heerlijk geurende worst gepakt, kaas, snoepjes, vis..
Ik ben op de grond gaan zitten, met de kat aan de ene kant, en de hond aan de andere kant.
ZO heb ik ze langzaam geleerd dat ze niet bang hoeven zijn voor elkaar.doordat je iets hebt wat heerlijk ruikt, zijn ze niet met elkaar bezig maar met het eten.

Het belonen ging over in het voeren vlak bij elkaar in 1 ruimte, en daarna ging het over in een knuffel komen halen bij mij tegelijkertijd.

nu ondertussen slapen ze kontje aan kontje, en heeft de kat de mand van de hond ingepikt, waardoor hij zichzelf er bijin moet persen, of toch maar ervoor moet gaan liggen..

jael schreef het onderwerp

25 april 2012, 14:16



oke zal het eens proberen ;-)

Shara

25 april 2012, 15:27

Succes !

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over " jack russel met katten" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

^