besef dat een grote hond, maar even op een voetje hoeft te gaan staan, dat het dan wel verbrijzeld is.
Bamse heeft op mijn voet gestaan, niets bijzonders, haar poot belandde op mijn voet, niet eens door onbesuisd gedrag, EEN GEBROKEN TEEN. dus kom er bij mij niet mee aan, dat een hond van 1 kilo het zelfde is als een hond van 75 kilo.
het is niet eens vaak dat een grote lobbes wat doet bij zo,n klein hondje, maar zeker jonge lobbessen komen in een sneltrein vaart naar zo,n ieniemienie toe, en een poot kan zo verkeerd komen te staan van die lobbes, geen agressie , jee nee, maar onbesuisd, vandaar de angst van vele met een klein hondje, kan me dat heel goed indenken, en daar is niets mis mee he.
het is wat anders als de hond weg wordt gehouden, maar dat is toch niet zo.
hier loopt een kleine shihuahua rond, een zwartje, bamse en de kleine zijn goede maatjes, maar er mag niet gespeeld worden, en er niet te dichtbij gekomen worden, want nogmaals een poot verkeerd, en het beessie wordt vermorzeld.




zo'n lieve grote lobbes kan idd wel heel zwaar zijn maar o zo lief

