Nestje kruising Chihuahua's

3 reacties

---

19 april 2012, 14:24

Hallo allemaal,

Mijn hondje heet Honda en ze is een gezonde stoere Chihuahua kruising.
Ze is 20 en 22 februari gedekt door een raszuivere langharige chihuahua.
Ze is vandaag (19-04-2012) 59 dagen drachtig en ik denk dat het
niet lang meer gaat duren. Sinds 2 dagen heeft ze heldere uitvloeing
en ze likt steeds aan haar vulva. Vanmiddag was haar temperatuur 37.5, dus
dat hou ik nu goed in de gaten. Ze is eigenlijk voor volgende week dinsdag
"uitgerekend" maar denk dat de puppies al wat eerder komen. Dokter gebeld
en hij denkt ook dat het niet lang meer gaat duren. Dus ik hou haar goed
in de gaten en temperatuur haar regelmatig. Ben benieuwd wat jullie
ervaring is na zakking temeratuur + heldere uitvloeing (best veel)

Thnx!
Gr Samantha en Honda

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Nestje kruising Chihuahua's" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

oukjespeciaal aangestelde fokker

19 april 2012, 14:52

Weer zo'n pretnest. :'(

Nicky en Maggie

19 april 2012, 15:00

Wat ik ervan vind? Triest vind ik dat :'(
Nog meer pupjes van ongetesste ouders.
Bovendien is het niet toegestaan om topics over "pretnestjes" te plaatsen en zal deze dus snel op slot staan.....

het Moderatorteamgoedgekeurde fokker

19 april 2012, 15:00

FOKKEN

Hondenpage is voorstander van verantwoord fokken.
Om deze reden is het alleen voor fokkers die verantwoord fokken toegestaan om te schrijven over dekking, dracht en hun nestje pups.

Onder verantwoord fokken verstaan wij o.a. juiste leeftijd ouderdieren, uit laten voeren van testen op erfelijke afwijkingen, goede leefomgeving voor moeder en pups, en een juiste verzorging en begeleiding van de pups in het nest.

Topics waarvan wij de fokwijze niet weten worden op slot gezet.

Wanneer wij via een PB de fokwijze ontvangen en deze door ons akkoord is bevonden ben je vrij om topics in deze rubriek te plaatsen.

Wanneer wij geen informatie hebben over je fokwijze of wanneer je niet voldoet aan de gestelde eisen van verantwoorde fok is het alleen toegestaan om dringende vragen in het forum te stellen. Nadat er voldoende advies gegeven is zal het topic gesloten worden.

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Nestje kruising Chihuahua's" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

^