Heey,
Shadow is alweer 6,5 maand oud. Gaat ongeloofelijk snel. Hij luisterd redelijk (op de puberstreken na ). Shadow is nog wel onzeker, maar naar mijn idee wel minder dan een maand geleden. Hij is momenteel echt de grenzen aan het opzoeken. Met kleine dingetjes (springen, blaffen, uitdagen, enz) net even kijken of je erin trapt.
Het leren van truckjes staat ook even stil, omdat we ons nu vooral richten op de gehoorzaamheid de basis en dan nog wat mixen van gehoorzaamheid die hij ook ontzettend leuk vind.
Al met al blijft het een lekkere hond en absoluut een ongeloofelijke schat.
Natuurlijk maak ik nog regelmatig foto's van hem, dus hier wat foto's van de afgelopen 2 weken.




















En shadow met zijn vriendin van 5 maanden robi.

En natuurlijk loop ik nog steeds met mijn uitlaathonden. Een paar weken geleden is Zaza overleden, die liet ik al anderhalfe maand niet meer uit door tijdsgebrek nu met shadow. Maar Indy en Faith en Roxy laat ik nog gewoon uit. Van indy en faith geen nieuwe foto's omdat ze loops zijn geweest en ik dus niet met ze naar het bos ben geweest en ze aan de lijn gezetten hebben. Dat vind ik zelf niet de ideale omstandigheden om te fotograferen.
Maar Roxy weer eens een keer meegenomen met de camera, ook een lange tijd geleden omdat ik Roxy op donderdag uitlaat gelijk naar school en meestal dan mijn camera niet bij mij heb. Nu dus een keer eerst naar huis gegaan.







Er komen nog vele leuk dingen aan deze komende maanden. We mogen steeds iets meer doen met Shadow. En ik zie er erg naar uit om eindelijk te gaan sporten met hem. En ik ga waarschijnlijk naar het animal event. En ik ga naar CM in ahoy, ben heel benieuwd hoe het gaat worden. Terwijl ik niet eens achter zijn methode sta, tenminste een deel ervan haha.
Liefs Naomi



3 doggies


.





