Ruwharige teckel

36 reacties · pagina 2 van 2

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Ruwharige teckel" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Des & Finn & Tita

29 maart 2012, 21:57

Daarom nog een keer. :-)

Bedankt vr de raad!En ook vr de raad ivm de leiband.

Jaja sta altijd open voor advies!

Des & Finn & Tita

9 april 2012, 20:24

Even een vraagje,

Is het waar dat de 'teen-kussentjes' van een teckel verbonden zijn, als vliezen voor in het water?

DE MEESTE RUWHAREN ZIJN MET ZO,N7MAANDEN PLUKRIJP,minstens2weken voor het plukken de hond niet wassen, ook wachten met wassen na het trimmen dit ivm huidirritatie die kan optreden, mijn Lobke werd bij de trimster gewassen ik had nog gezegd dit niet te willen, toch was de hond in bad gedaan ben dus nooit meer terug gegaan dus opletten 14dagen voor en 14dagen na het plukken de hond niet wassen, dit weet ik van een goede teckel fokker helaas nu overleden maar kon altijd met vragen bij hem en ook zijn vrouw terecht .groeten Hein.

Liesbeth, Diva &Jaimy

9 april 2012, 21:42

" Even een vraagje,

Is het waar dat de 'teen-kussentjes' van een teckel verbonden zijn, als vliezen voor in het water? "


Naar mijn idee niet, kan zonder problemen de pootjes uitknippen zonder dat er een vliesje tussen zit.

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Ruwharige teckel" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

^